Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Jutro wraca z urlopu. Tylko muszę ją uprzedzić, że labradorek z tego nie będzie. Ach te nóżki 3/4. https://images91.fotosik.pl/611/464d5d02998cc840gen.jpg https://images92.fotosik.pl/613/5c8077b9ef69dc48gen.jpg
  2. Dogo szwankuje. Kto nie ma mojego numeru telefonu niech sobie zapisze.Nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebny kontakt. 697 97 25 08
  3. Szczeniaczki mają obcięte pazurki (bo drapały po nogach) i zostały zaszczepione przeciw wściekliźnie na koszt gminy:) Brawo gmina Krasnosielc i doktor Tomek !
  4. Przemowy nie było. Ślub był luzacki. Dzięki, poszło:)
  5. Wysłałam na takie 95.....To podeślij, proszę, to właściwe. Dziękujemy bardzo
  6. Widziałam go dzisiaj. Spory, ale szczuplutki. Podszedł wraz z innymi psami, ale dość szybko się ulotnił.
  7. Maluchy pojechały dzisiaj do malagos, a my jutro na ślub. Wracamy w niedzielę.
  8. Do rozliczeń wpisuję 85 zł (65+20 zł ) z bazarku Nadziejki. Z całego serca dziękuję, Nadziejko:) Bank zwrócił mi 50 zł, które wysłałam Tyśce z adnotacją konto zamknięte. ??? Kto ma telefon do Tyśki ?
  9. Dziękuję bardzo Nadziejko:) To dodam do tego jeszcze 20 zł za moje zakupy.
  10. Okazało się, że to okolice elik. Na 95% zrobi wizytę, bo chyba wtedy będzie w Krakowie (z działki).
  11. Poszło. Dziękuję:) Efekt nowych zdjęć ( i treści) natychmiastowy. Miałam telefon w sprawie labradorka. Pani z Krakowa gotowa przyjechać po urlopie czyli po 13 sierpnia. Ul.Spółdzielców. Znamy kogoś z tych okolic ? Póki co zapytałam elik.
  12. Zdjęcia chyba mylą, bo Blaki jest drobniejszy.Ale rzeczywiście jest taki labkowaty i sierść ma taką aksamitną błyszcząca. Wydaje mi się, że Luki będzie większy,
  13. Strach adoptować szczeniaki. Dorosłych i starych przynajmniej nie chcą dla dzieci (do zabawy).
  14. LUKI https://images91.fotosik.pl/609/1ab6db55abf76a1bgen.jpg https://images89.fotosik.pl/610/abccb242f98c7f79gen.jpg
  15. Tak, proszę:) Dorzucam parę zdjęć. BLAKI https://images90.fotosik.pl/610/5cdbaa93e9773e3fgen.jpg https://images91.fotosik.pl/609/db6b64215655127dgen.jpg https://images91.fotosik.pl/609/030f126a46cc792egen.jpg
  16. Lilek (tak !) próbuje dołączyć do bawiących się szczeniaków, ale nie bardzo wie co ma robić. Biedny pies pozbawiony dzieciństwa.
  17. W ostateczności zapłacę normalną cenę. Nie mam wyjścia, czas leci.
  18. Ja im kupię, ale czy mogę zapłacić ja czy musisz Ty osobiście ? Wybacz głupie pytanie, ale nie wiem jak to działa.
  19. Jak widzę w telefonie nieznany numer, to zanim odbiorę ciśnienie mi podskakuje. Tak boję się tych głupich czy niepewnych telefonów. Albo dzwonią dzieci/młodzież, albo (za przeproszeniem) prostackie osoby. Paniiii, ten piesek to za darmo ?
  20. Starzeje się dogomania (choć Jaaga to chyba daleko). Kto nas zastąpi jak zabraknie nam sił ?
  21. Tego się obawiam. Karmienie byle czym i nieczęste wizyty u weta. Dziś lepiej. Udało się wyjść na spacer. Korzystając z pogody powtórzę to jeszcze wieczorem.
  22. Pogoda zdecydowanie antypsia. Lało przez cały dzień. Maluchy wyraźnie znudzone rozrabiają jak pijane zające. Modlę się, aby choć jeden poszedł do domu, bo tak wzajemnie się nakręcają. Wskoczyły na stół, "zjadły" jedną obrożę i będzie problem ze spacerami. Poza tym gryzą co się da. Aż strach wydawać je ludziom do mieszkań w blokach. Wiem, że z tego wyrosną, ale to trochę potrwa.
  23. Telefon spod Warszawy (Stare czy Nowe Babice). Nawet nie wiadomo jak zrobić wizytę. Pan chce Blakiego do domu, dla dzieci. Dwa psy są na podwórzu. Pewnie jak się znudzi to do nich dołączy. Czy ja jestem zbyt wybredna czy Maluchy mają pecha ?
×
×
  • Create New...