-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Przelewam stówkę z mojego bazarku:) https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-rozliczam-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami/ -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
W Safe-animal.eu można gmerać w treści do woli o ile samemu zarejestrowało się psa. Jesli zrobił to wet lub kto inny to w Safe-animal robią to sami, ale potrzebny jest skan umowy adopcyjnej lub kupna. -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
To już rozumiem dlaczego mój dziki Lilek Z Pogotowia dla Zwierząt dostaje histerii na widok smyczy. -
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u przystojniaczka:) Myślę, że uda mi się coś uszczknąć z bazarku, który lada moment będę rozliczać. -
~ TERI - MA DOMEK :) terierkowata mała sunia
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zakładać (wątek) chociażby ze względu na ewentualne bazarki i rozliczenia. -
Zamojskie bezdomniaki szukają domów i miłości
Mazowszanka13 replied to Tola's topic in Psy do adopcji
Ja też:) -
~ TERI - MA DOMEK :) terierkowata mała sunia
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czy to oznacza, że wzięłaś go do siebie do kojca ? Już wiem. Brawo Wy:) -
Hurra ! Udało się Wetka zarejestrowała Lukiego za 10zł. Byłoby za darmo(może gabinety mają jakiś abonament czy coś), ale czip nie był z Safe Animals. Jeśli trzeba będzie zmienić dane to najwyżej zawrócę jej głowę drugi raz. Chodziło mi po głowie, żeby zapytać wetki, ale dzięki Marysi:) przeszłam od myśli do czynu.
-
No i doopa blada. Spóźniłam się. Luki dostał od malagosów czipa Pozostała tylko rejestracja w Safe Animal i już. Do tej pory płaciło się jednorazowo 45 zł, ale od 3 listopada trzeba wybrać subskrypcję. Uwaga, uwaga ! Na rok: 59 zł Na trzy lata: 149 zł Dożywotnio: 399 zł No i dałam spokój. Będzie chodził Luki z pustym czipem. W ostateczności (zguba) można wykupić subskrypcję roczną. Oby nie było potrzeby. Myślę, że spadnie drastycznie liczba zaczipowanych psów.
-
Serdecznie zapraszam na bazarek SPOŻYWCZY z suszonymi jabłkami, płatkami róży i kwiatami lipy. Czynny do 20 listopada do 20.00 https://www.dogomania.com/forum/topic/358027-bazarek-spożywczy-z-suszonymi-jabłkami-do-20-listopada-do-2000/