Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. A czy ktoś dzwonił do Emir czy by nie pomogła???
  2. Nikt mnie nie informuje co i jak, więc rozumiem, że nie mam uwzględniać tego biedaka w planie jutrzejszego dnia?
  3. [quote name='zalewscy']Obawiam się, że jutrzejsza wyprawa nie dojdzie do skutku. Maju błagam zadzwoń do mnie.[/quote] A co się stało?
  4. Takie pieski są najwdzięczniejsze i serce się kraja, że nikt ich nie chce:-( Ale trzeba wierzyć, że jakaś dobra dusza się znajdzie, i on również znajdzie swój ostateczny kąt. W górę piesku!
  5. Popatrzcie na zdjęcia Medara w ogrodzie :)) [url]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/medar.htm[/url] Tylko dzięki wielkiemu sercu i poświęceniu Emir, Medar żyje i może cieszyć zmysły na spacerach. Jeszcze raz wielkie podziękowania!
  6. No to jestem i czekam na dyspozycje ;)
  7. Nie zrobiłam wobec tej pani 2 podejścia, bo uważam, że nawet jeśli nie miała złych intencji, to nie poinformowała mnie, że jej decyzja nie jest decyzją ostateczną i ma do wyboru kilka psów. Myślę, że Pikusia znajdzie lepszy dom niż ten, nawet jeśli będzie musiała trochę dłużej poczekać... Około 14 stycznia Pikusia zostanie zaszczepiona, parę dni później wysterylizowana, i przy okazji Pani Doktor usunie jej ten guzek na boku. Potem rekonwalescencja, i sunia będzie gotowa do adopcji.
  8. Koniaczek w piątek wyląduje u weta na kontroli :)
  9. dowiemy się i damy znać...
  10. I my mamy dla Rudiego 15kg worek karmy, a nawet znajdą się dwa. Proszę tylko o kontakt i adres do przesyłki. Niech się chłopakowi o zachodzie życia jeszcze poszczęści...tego dla niegoo pragnę.
  11. [quote name='*Gajowa*']Właśnie odczytałam wiadomość i bardzo chciałabym pomóc zwłaszcza, że to ONek ale nie dam rady. Mam aktualnie 4 psy + Gajka i już trudno mi jest zapanować nad towarzystwem. Dwa samce się nienawidzą , a obie suki są po operacjach i wymagają szczególnej troski. Obecnie tylko w super kryzysowej sytuacji mogłabym przechować grzecznego psiaka ale tylko 2-3 dni . A swoją drogą marzę o grzecznym bezproblemowym pensjonariuszu.[/quote] Ojej, to chyba w tym wątku nastanie żałoba... Wszyscy pokładali w Tobie nadzieję...
  12. Zdjęcia piękne! Alem się uśmiała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękujemy!;)
  13. " [B]9 stycznia 2007:[/B] Czarok nie chciała siedzieć z Medarem i awanturując się usilowała wyważyć drzwi; a że kilogramów i sił jej przybylo istniało realne niebezpieczeństwo, że wyjdzie ze szpitalika razem z drzwiami. Wróciła więc do swoich poprzednich kumpli porzucając definitywnie Medara. Medar wyraźnie w lepszej kondycji. Spędza czas leżąc w poduchach , ale wychodzi też na krótkie spacery ( niechętnie - jeśli pada deszcz)..Karmę convalescene zjada z umiarkowanym optymizmem. Zakończyliśmy podawanie antybiotyku; teraz dostaje tylko 2 x dz. lakcid na odtworzenie flory bakteryjnej. Kontrola w szpitalu 2.02." No i niestety jak to niekiedy w przyrodzie bywa, kobitka wypięła się na faceta, z którym niegdyś dzieliła ciężki los - zamienila go na lepszy;)
  14. Podnoszę chłopaka. Problem w tym, że jeśli nie znajdzie się właściciel, psiak będzie musiał tam posiedzieć obowiązkowe 14 dni. Potem można kombinować...
  15. [quote name='kendzia'] Ciekawe jak Fancia i Józinek :p [/quote] Mówisz, masz. Właśnie dostałam maila od Państwa Józinka: "[SIZE=2]Józinek rośnie i rośnie. Dzieci "dołożyły" przezwiska: "łobuzinek" i "gryzinek", ponieważ lubi łobuzować i podgryzać ich i nas też. Mamy nadzieję, że kiedy zmieni zęby na stałe to mu minie. Przesyłamy fotki z ostatnich kilku dni." A oto nasz malutki józinek;): [/SIZE][B][img]http://upload.miau.pl/2/14445.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14446.jpg[/img][/B]
  16. Koniaczek od wczoraj poogłaszany i nic - cisza....:shake:
  17. Strasznie mi żal tego biedaka. Nie mogę w tej sprawie zrobić nic, prócz drobnej pomocy finansowej i trzymania kciuków do bólu!
  18. [quote name='supergoga'][URL]http://www.allegro.pl/item156445153_mlody_piekny_koniak_istny_skarb_prosi_o_domek.html[/URL] Juz jest. Tekst był super, dopisałam tylko troche na dole i myślę, że ok. Teraz wstawię jeszcze na: aaaby alegratka kupsprzedaj eurocity 4łapy. I domek natychmiast, taki super domek, się zamelduje. MUSI.[/quote] Kochana Cioteczko, wraz z Koniaczkiem dziękujemy!!! I jak już będziesz się mogła delektować trunkami, to zapraszamy na Koniaczek VSOP przy świecach;)
  19. Tekst do Allegro napisany i wysłany do Ciotki Supergogi. Czekamy zatem na Cioteczkę. A Koniak vel Shaggy w górę!
  20. Wczoraj rozmawiałam z Panią spod Wejherowa. Wrażenia super oprócz tego, że ma już 2 psy, które szczepi tylko na wściekliznę. Dałam jej więc wykład na temat ryzyka zarażenia wirusówkami i właściwie to już się zdecydowałam, że sunię tam prztransportujemy, ku uciesze owej Pani...To było wczoraj, bo dziś natrafiłam na ten wątek: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2735075#post2735075[/url]
  21. [quote name='supergoga']:mad: No tak, a tekstu nie ma i biedna stara ciotka musi umysłem poruszać - tez starym, żeby coś sensownego napisać. Juz się biorę.[/quote] Coś mi się wydaje, że ani Twój, ani mój mózg wczoraj za barrdzo nie stykał :evil_lol: skoro Koniak jeszcze nie ma Allegro. Zaraz więc coś spłodzę.
  22. Kopiuję ze strony Emir: "[B]5 stycznia 2007:[/B] na spacerze po raz pierwszy zwróciła uwagę na innego psa biegającego za siatką obok.":multi:
  23. [quote name='m_a_sz_k_a']wskakuję tu tylko na chwilkę, potwierdzić, że zdjęcia też będą. Karcia obiecała pomóc - odwiedzimy Sułtanka / Maxa i popstrykamy. Ale to jeszcze potrwa...[/quote] Właśnie mialam zapytać co u piesia... Z niecierpliwością czekamy na relacje i zdjęcia. Ten psiak jest bardzo ważny dla bardzo wielu osób!:loveu:
  24. Dopiero teraz trafiłam do Kleksika... Tym razem to ja go zabiorę na spacer na 1 stronę i od dziś, od teraz zaciskam kciuki by malec znalazł wyjątkowy dom!
×
×
  • Create New...