-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Mycha Klucha jest nauczona czystości :multi: Prosi, żeby wyjść z nią na dwór, niestety zbyt często, bo ma rozwolnienie! Jutrzejszy dzień przyniesie odpowiedź czy to wynik stresu, czy kolejna ofiara schroniskowego super żarcia:shake: Zaczęła już poszczekiwać na przechodzących klatką ludzi:evil_lol: Poczuła się u siebie w domu;) Ma mały guzek na grzbiecie, więc obowiązkowo wybierzemy sie do weta.
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiwi']ale ma szczescie ze jest bordogiem......[/quote] Może tak, a może nie... I Ewusek, tak samo walczylibyśmy o kundelka... -
[quote name='Saksana']Superhiperfantastyczne zdjęcia, tylko teraz nie jestem pewna, dla kogo ten domek :loveu:[/quote] No niestety, ja też tak sobie o tym marzę, ale to marzenie mało realne, jako że te Panie to studentki z zagranicy, i niestety po skończonym semestrze wracają daleko daleko za siódme morze i za siedem gór....:roll:
-
[quote name='Saksana']Post 28 tego wątku, jest telefon i mail[/quote] Napisalam tam, ale nie wiem czy warto ryzykować umieszczenie boksi w domu z tak małym dzieckiem... Wydaje sie super łagodna, ale nigdy nic nie wiadomo i lepiej dmuchać na zimne. Najnowsze wieści są takie, że Mysia zostala wykąpana potrójnie:crazyeye: i nareszcie jest czyściutka i pachnąca. Ponadto jej nowe opiekunki ją pprzechrzciły na Mycha Klucha! Popatrzcie i nacieszcie oczy - wszystkie Panie prezentują się wyśmienicie;) [B][img]http://upload.miau.pl/2/15802.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15803.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15804.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15805.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15806.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15807.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15808.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15809.jpg[/img][/B]
-
:multi::multi: Mysza jest już w domku tymczasowym :eviltong: Jak tylko wyszła z boksu, pędem popędziła na trawnik i byłoa qoo i siu ;) Pięknie wsiadła do mojego 3 drzwiowego koperytka, a do nowego mieszkania znajdujęcego się na 4 piętrze frunęła z gracją parowozu :evil_lol: Teraz intensywnie szukamu dla niej stałego domku!!! [B][img]http://upload.miau.pl/2/15752.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15753.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15754.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15755.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15756.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15757.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15758.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15759.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15760.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15761.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15762.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15763.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15764.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15765.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15766.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15767.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15768.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15769.jpg[/img][/B]
-
[quote name='Saksana']Melduję że boksiu zostaje przy imieniu Natan. Wieczorem po kapieli i osuszeniu, pojechał do nowego domku. W nocy parokrotnie musiał z Państwem wychodzić, ponieważ nadal ma "lakse" i w momencie gdy była zdawana relacja właśnie bawił sie butelką[/quote] A to sie Ciotka Supergoga ucieszy :)) A ta biegunka mnie bardzo martwi. Czy nadal jest krwista?
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Jak pięknie się to czyta Mirko:loveu::loveu::loveu: Chcemy więcej!!! -
Medar znów w SGGW:placz: Niedowład tylnich kończyn i gorączka... Biedny pies:-(
-
[quote name='andzia69']czy to rude stworzonko z dużymi uszami zostaje razem z Natankiem na stałe u Saksanki?????[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: U Saksanki zostaje na stałe rude stworzonko z wielkimi uszami:loveu: a Natanek będzie często przychodzil do Pań w odwiedziny:loveu::loveu::loveu:
-
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
GoniaP replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[quote name='emir'][B]20.40 - operacja rozpoczęła się.[/B] Dr Trębacki podjął decyzj o resekcji całego prącia!! EMIR[/quote]:placz::placz::placz: -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
A co nasza księżniczka porabia? Co zjada? Jak kupki? Co robi? A ja Natanek? Ten sam zestaw pytań;) -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
GoniaP replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[quote name='emir'][B]Wiadomości są bardzo złe! Pies jest w stanie tragicznym; obolały do tego stopnia, że każde dotknięcie sprawia mu potworny ból; dostał b. silne środki przeciwbólowe z narkotykiem włącznie aby można bylo przeprowadzic dokładne oględziny; pies jest być może po uderzeniu samochodem; ale on jest potwornie pobity! ma wielkie krwiaki pod skórą po obu stronach klatki piersiwej; ma zwichniętą łapę w stawie biodrowym( być może też połamaną - rtg w poniedziałek) ma okaleczona kufę ( najprawdopodobniej przez czlowieka - dzieci??!!) ma pogryzione dotkliwie uszy, najprawdopodobniej złamany u nasady ogon; i najtragiczniejsze okalecznie: ma odcięty kawałek prącia i powycinańą skórę na oslonie prącia; doszło do zamartwicy napletka; pies nie jest wstanie oddawć moczu! stan w jakim jest zagraża jego życiu ( bez natychmiastowej pomocy chirurga nie ma szans na życie). Został wezwany w trybie nagłym[/B] [B]dr Trębecki ( najlepszy chirugr - artysta) już jedzie; operacja ratująca życie Majo odbędzie się dziś w nocy.Jest to bardzo ciężka i trudna operacja wymagająca niezwykłej wiedzy i precyzji od chirurga. Majo musi mieć zrobiona plastykę prącia tzn. nowy otwór do oddawania moczu. Może okazać się w trakcie operacji, że uszkodzenia są tak poważne, że pies nie ma szans na dalsze życie!!![/B] [B]Jestem w stałym kontakcie z kliniką; trwa przygotowanie do operacji. Każdą wiadomość podam niezwłocznie bez względu na porę.[/B] [B]EMIR[/B] [B]Zaręczam, że wystąpimy do prokuratury przeciwko tych młodym bandytom i i ch rodzicom oraz szkole do której chodzą- w Brańsku rosną młodzi bandyci - dziś dręczą zwierzęta jutro będą zabijać ludzi! ; Wieś , gdzie przez lata była głodzona, bita i gwałcona EMI leży 2 km od Brańska[/B][/quote] Świat dotyka dna:placz: Niech uczynione zło wróci do tych ludzi ze zdwojoną siłą! -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
GoniaP replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Wszelkie wpłaty kierujcie proszę na konto Fndacji z dopiskiem "na Majo" [FONT=comic sans ms][SIZE=5] [IMG]http://www.fundacja-emir.org/graf/lapa.gif[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=comic sans ms] [/FONT][CENTER][FONT=comic sans ms]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych[/FONT][FONT=comic sans ms][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=comic sans ms][SIZE=4] [/SIZE][/FONT] [CENTER][FONT=comic sans ms][SIZE=7]"EMIR"[/SIZE][/FONT][/CENTER] [B] [FONT=Tahoma] [B] [FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Konto Fundacji: [/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2] Bank Śląski O / Grodzisk Maz.[/SIZE][/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma] 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/FONT][/B] [B] [FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]Adres:[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][B][SIZE=2] Oddział, ul. Słoneczna 4, 96-321 Żabia Wola[/SIZE][/B][/FONT][/B][/FONT][/B] -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
GoniaP replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Zdążyłam poznać Emir na tyle by wiedzieć, że to twardy Człowiek. Jeśli mówi, że pies jest w okropnym stanie, a lekarze potwierdzają, że sprawil to czlowiek, to znaczy, że jest makabrycznie:placz: Bestialstwo ludzkie nie zna granic.:angryy::angryy::angryy: Majo potrzebuje naszego wsparcia!!! -
Kochani, takiego psa to ja jeszcze nie miałam przyjemności poznać.... Natan, który jest boksiem, a ja przecież waściwie boję się boksiów:oops:, który śmierdzi niemożebnie, który jest tak chudy, że nie ma żadnej przyjemności w jego dotykaniu, który ma oślinione fafle i groźźźźźźne spojrzenie, który sapie i puszcza bąki publicznie....... podbił moje serce i przepadłam:loveu: Oprócz tego, że skręca sie w śmieszne ósemki z radości, wpycha ten swój wielki łeb w dlonie i posikuje :evil_lol: to jest to bardzo zmęczony pies, który chce tylko w tej chwili spać. Spał zaraz po przyjściu do domu, spał u weta, podejrzewam, że w samochodzie też:lol::lol::lol: (i tu dziękujemy mm.templum za asystę, duchowe wsparcie i lksusowy transport do domku bez względu na roztaczające się wokół wonie schroniskowe!!!) Nigdy też nie widziałam, by pies tak spokojnie zchowywał sie lekarza, by z taką gracją znosił wszystkie z gruntu nieprzyjemne zabiegi i dawał się kłuć bez wzdrygnięcia. Nigdy też nie widziałam psa, który by spał na wadze:evil_lol: (24kg śpiącego pięknego boksia to jest to:eviltong:) Pani doktor podejrzewa zapalenie jelita grubego, stąd ta luźna qooopa z krwią.:-( Nie wiem skąd też u niego te popękane bąble na lapkach - kto to wie co on zdążył już przeżyć. No i ta niedowaga:-( Pięknie też odnosił sie w stosunku do "babci" Sonii, która razem z nim dziś opuściła schronisko by dołączyć do wspaniałej rodziny:loveu: Wszystkiego dobrego na nowej drodz życia, jestem pewna, że Natana niedługo już nie poznamy:loveu: [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15662.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15663.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15664.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15665.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15666.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15667.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15668.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15669.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15670.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15671.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15672.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15673.jpg[/IMG] [/B][B][URL="http://upload.miau.pl/2/15675.jpg"][IMG]http://upload.miau.pl/2/15675.jpg[/IMG][/URL] [/B][B][URL="http://upload.miau.pl/2/15676.jpg"][IMG]http://upload.miau.pl/2/15676.jpg[/IMG][/URL] [/B][B][URL="http://upload.miau.pl/2/15677.jpg"][IMG]http://upload.miau.pl/2/15677.jpg[/IMG][/URL][/B]
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Dziś w schronisku przeżyłam bardzo wzruszające chwile wyprowadzając Sonię z boksu i oddając ją Saksanie, wysyłając do wspaniałego, kochającego domu, na wolność..... Radość była podwójna, jako, że Natan widoczny na zdjęciach, również dziś opuścił zimny schron i siłą woli stał się młodszym bratem Sonii :) Wszystkiego dobrego pieski na nowej drodze życia:loveu: Trafiliście na wspaniałych ciepłych ludzi, którzy zadbają o to, byście już nigdy nie zaznali krzywdy:loveu: Wielkie dzięki dla mm.templum, który wspierał nas duchowo i odwiózł pieski do nowego domu luksusową limuzyną nie bacząc na rozchodzące się wokół wonie ..... :buzi: [B][img]http://upload.miau.pl/2/15615.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15617.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15635.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15637.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15639.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15640.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15643.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15645.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15646.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15647.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15648.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15649.jpg[/img][/B] -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
GoniaP replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Właśnie rozmawiałam z Emir, pod której pieczą znalazł się Majo. Nie potrafiła znaleźć właściwych słów by opisać jakie obrażenia odniósł ten pies z rąk człowieka i człowieczych bachorów. Jego stan jest ciężki, jeśli przeżyje czeka go długa droga do jako takiego wyzdrowienia. Nie wiem jednak czy po tym bestialstwie podniesie sie jego psychika.:-(:-(:-( Emir obiecała zamieścić dokładne informacje dziś wieczorem na stronie Fndacji Emir w dziale aktualności. Proszę Was byście zbierali pieniążki na jego leczenie. Zróbmy wszystko by pokazać temu biedakowi, że świat nie jest taki zły. Niech zazna jeszcze w życiu dobra i troskliwości z rąk człowieka. Dajmy mu szansę!!! -
Nieujawnioną Ciotką jestem np. ja :cool3: I kocham Miśka:loveu: I kibicuję jak mogę:eviltong: I bardzo się wzrszam, a Twoje Zosiu opowieści mnie inspirują i dodają sił, o!!
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Koniak po kilku dniach: e-mail od właścicieli: " [FONT=Arial][SIZE=2]Koniak własnie wyleguje sie na balkonie na słoneczku...[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pierwszej nocy o godzinie 1 przyszedł, położył mordę na łóżku i wpatrywał się we mnie, wskoczyć nie chciał, na żadne słowo nie reagował, więc wyszłam z nim na dwór, zeby uniknąc ewentualnych problemów :o) Koniak owszem skorzystał z mojej uprzejmości, ale wielkiego pośpiechu nie okazał. Najwiekszą radość sprawiło mu to, ze wstałam z łóżka i była dobra okazja do zabaw i pieszczit. Po prostu miał ochotę na trochę czułości i zaintersowania :o) Za to kolejnego wieczoru zaczął pokazywać jaki silny ma głos i najwyraźniej bardzo mu się to spodobało bo aż do dziś rana na wszelkie mozliwe dźwięki, stukniecia, szczekanie innych psów, wejście do domu ludzi reagował szczekaniem. Urządził nam tym sposobem pobódke przed 6 rano, gdy mój tata wracał z nocki do domu. Najpierw obszczekał i zaalarmował domowników a potem cieszył się z przybycia taty. Dziś na szczęście zauważam już, ze pomalu zaczyna lokalizować i neutralizować niektóre dźwięki, przez co nasze uszy troche odpoczną :o)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Uczymy sie tez jeść z nowej miski, nie interesować sie tym, co ludzie mają na stole i nie przeszkadzać im w jedzeniu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Przyznam, ze ostatnich kilka dni wzbogaciło mnie o nowego anioła stróża, który niemal 24 godziny na dobę towarzyszy mi, bacznie śledzi moje ruchy i kroki. Pomalutku bedziemy tę pepowinę przecinać, myslę, ze sam Koniak nabierze takiej pewności, że nawet nie zauważy jak nabierze wiekszej samodzielności. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Tak więc u nas dobrze i ciagle ciekawie. Jutro mamy pirwszą próbę dłuższego rozstania, bo muszę wyjechać do Leszna, ale Koniak nie zostaje z obcymi mu osobami, więc wiem, ze bedzie bezpieczny. I nie wiem to bardziej bedzie tęsknił? :o)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pozdrawiamy!"[/SIZE][/FONT]