-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='bigos']jak ona patrzyła, jak odchodziłam zostawiając ją w schronie:-(:-(:-([/quote] Tak samo patrzyła na nas wczoraj:-( a taki wzrok powoduje, że serce rozpada się na kawałeczki... To przepiękny łagodny pies, który bardzo potrzebuje domu. Obawiam się, że ona w schronisku nie ma szans przetrwania:shake: Narazie jest jej przynajmniej ciepło, bo z uwagi na brak miejsc w boksach ogólnych, została umieszczona w szpitaliku... Ale za chwilę ją stamtąd przeniosą na zimną, śmierdzącą kwarantannę... Tam będzie czekać w kolejce do sterylizacji - a to może potrwać długo... Biedna sunia:-(
-
Malwinka, Fikander, Nulek i........ e........... zapomniałam.... Aha Gluś! Swoją drogą trzeba mieć nieziemską wyobraźnię żeby wymyślić takie imiona:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale do rzeczy, wszystkie 4 surykatkowe parówki szukają DOMÓW!!!! Bo Monika nam polegnie na placu boju i kto będzie bidule ratował????
-
Pikusia została znaleziona przez Kasię (bigos) 1 stycznia 2007:shake: Błąkała się bidulka na poznańskiej Malcie, chodziła od człowieka do człowieka, szukała swojego pana:-( Kasia nie miała pomysłu co z nią począć, i sunia trafiła do schroniska - przynajmniej nie wpadnie pod samochód... Jest zaniedbana, ma powyciągane sutki, wygląda na to, że właśnie odchowała szczenięta... Czy została porzucona? Tylko ona wie co przeszła... Straciła dom? Straciła dzieci? Straciła wszystko? Bardzo źle znosi schronisko:-( Zamknięta w miniaturowym boksie szpitalnym wystawia łapki przez kraty w błagalnym geście, a jej oczy wyrażają bezmiar smutku. Jest przy tym cudownym zwierzęciem. Bardzo łagodna, błaga o miłość, błaga o nowe życie........ [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/13528.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/13529.jpg[/IMG] [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/13530.jpg[/IMG][/B]
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nikt tu już nie zagląda:shake: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziś postaramy się zamieścić ładne ogłoszenie w Wyborczej. Trzymajcie kciuki za domek! -
[quote name='emir']Stan Medara znów sie pogorszył; jest spowrotem na sggw; kroplówki i odzywianie pozajelitowe; dziś będą wyniki badania krwi i usg jamy brzusznej EMIR[/quote] Znów złe wieści:-( Co się stało?
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że na luksusy i frykasy schronisk jednak nie stać...Daje się więc wszystko, co jest...[/quote] Hmmmmmmmm, resztę tych rozważań przeniosłabym na pw.......... -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Czarodziejko, psy w schronisku dostają do jedzenia breję................. Może się w niej znaleźć wszystko - ryż, makaron, mięso, kości, ości, krewetki, ryby - jeden wielki misz-masz, i nigdy nie wiadomo w jakich proporcjach... Nie znam psa, który by nie miał sensacji po tym żarciu. A uważane jest ono za zdrowe i zbilansowane:angryy: -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olesia.b']Chyba Sonia spędzi Święta w schronie...a jeśli to są jej ostatnie Święta? [/quote] Ja też o tym myślę... O tej Sonii i tysiącach innych... I zabija mnie bezsilność:-(:-(:-( -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Koniak mimo, że opływa w dostatki i milośc tymczasowych opiekunów, bardzo potrzebuje wlasnego, stałego domku.... Kto mu go da? -
[quote name='medar']Medar się zastanowi , czy warczenia i szczekania nie zastapić gryzieniem :grin:.[/quote] Czaro i Medar - Wy się lepiej nie gryźcie:mad::mad::mad:
-
Czy wiadomo już coś o terminie audiencji???
-
[quote name='Seaside']No to i są wieści :) właśnie rozmawiałąm z Zuzią która razem z Maszką zawiozła sułtanka do nowego domu :) Domek z ogrodem, Sułtanek będzie w środku i na zewnątrz. Na zewnątrz jest ocieplana piekna buda z zasłonką od wiatru - ale powtarzam pies będzie też w środku - rodzinka z 12-letnią córeczką ( a nie chłopcem ja nam się jakoś ubzdurało), któr awyściskała go, oczywiście z wzajemnością :D Sułtan był trochę skołowany podróża - w sumie to już się przyzwyczaił do hoteliku, ale Zuzia mówi, że w parę dni ich zawojuje kompletnie :) No i domek na miejscu w jeleniej więc dziewczyny będą na bierząco sprawdzały co u naszego Najcudowniejszego Psa :) :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] A jednak cuda się zdarzają:multi: Ryczę ze szczęścia, bo ten pies kamieniem leżał mi na sercu!! Ktokolwiek znalazł mu dom ma ode mnie najsoczystszego buziaka i dług wdzięczności:lol: A gdzie Sułtan będzie spal? W budzie czy w domu? I jak będzie przy budzie to czy czasem nie na łańcuchu? Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia... [quote name='Seaside'] Acha - dziękuję fundacji Canis et Felis za piękną kartkę i życzenia świąteczne :loveu: Również życzę Wam wesołych Świąt. Wam i wszystkim naszym, waszym podopiecznym :loveu:[/quote] Ależ proszę bardzo, wszystkiego co najlepsze! Oby wszystkie "nasze przypadki" kończyły tak jak wydaje się, że skończył Chudzina vel Sułtan:loveu: Bądź szczęśliwy piesku i nigdy przenigdy nie zaznaj już krzywdy!
-
Jaką surowicę dostał ten biedak???
-
No i??? Jakieś wieści z nowego domku??? Jak nasz Sułtanek spędzi te Święta???
-
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
GoniaP replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Szkieleciku kochany wracaj do zdrowia i normalnych psich kształtów.... -
[quote name='asiuniap']Lekarka narazie nie widzi potrzeby robić rtg, [/quote] Wybaczcie, ale skoro stan jest tak ciężki, to nie rozumiem tego zdania.... Tzn. kiedy będzie potrzeba? Jak umrze? Prezcież trzeba wykluczyć wszystkie ewentualności...............
-
[SIZE=4][B]Stagloban jest już dostępny w Polsce. Podzwońcie po hurtowniach weterynaryjnych w Waszej okolicy! To jego ostatnia szansa, choć nie wiem czy nie za późno:-([/B][/SIZE]