-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
To patrzcie podziwiajcie :loveu: [B]tu grzecznie siedzę pod prysznicem i myjemy futerko...[/B] [B][img]http://upload.miau.pl/2/11958.jpg[/img] tu się suszę ... [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/11959.jpg[/img] rozkoszuję się dotykiem... [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/11960.jpg[/img] chwila dla podniebienia.. [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/11961.jpg[/img][/B] -
[quote name='Agata Balu']Gonia P. Dzięki, ze wniosłaś pozytywny wkład do dyskusji :-([/quote] Gdybyście zostawili sprawę w rękach ludzi, którzy od początku ją prowadzili, nie byłoby żadnej dyskusji a sprawa znalazłaby należyty i zamierzony finał.
-
Dla mnie porażką jest, że doszło do tego, iż patron akcji oraz najbardziej w sprawę zaangażowani, zostali zeszkalowani i w rezultacie wycofali się z akcji... Według mnie nie wróży to niczego dobrego i mam tylko nadzieję, że akcja i śmierć Ozzy'ego nie pójdą na marne... A tego się obawiam.
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Gacusiowa, na Twoim miejscu bym nie ryzykowała... Co prawda Shaggy nie zareagował w żaden agresywny sposób na mojego kota, ale mój kot, przyzwyczajony do psów, przechadzał się przed nim ze stoickim spokojem, na sztywnych łapach i zadartym do góry ogonem... Podejrzewam, że gdyby uciekal, Shaggy by go pogonił, podobnie jak królika- ot zwykły instynkt. Poza tym, że goni jak coś ucieka, to Shaggy vel Cognac jest zupełnie bezproblemowym psem - tzw. "łatwym". Kocha ludzi, jest przyjaźnie nastawiony do psów, nie brudzi, nie broi, nie piszczy zostawiony sam w domu. Uwielbia towarzystwo i zabawę i jest naprawdę słodki. Nie sposób go nie kochać:loveu: -
[quote name='anuleq'] Nielegalne rozporzadzanie danymi osobowymi 93tys. osob. Mowi Ci to cos? Czy znowu powtorka z rozrywki? Teraz rozumiesz co w tym zlego?[/quote] Posłuchaj tylko, nie do mnie tym tonem! Stwierdzenia typu "nie zabraniam im" też są nie na miejscu. Zamiast zatem dyrygować, jątrzyć i obrażać tych co najwięcej w sprawie zrobili, może ruszyłabyś d. i zrobiła coś konkretnego i wymiernego?
-
A ja znów z przykrością muszę stwierdzić, że musiałam się przebić przez multum okropnych postów by wyczytać meritum... Ze swojej strony chciałabym zapytać co w tym złego by skopiować listy i dać je również prokuratorowi prowadzącemu sprawę... Nie sądzicie chyba że prokurator prokuratury okręgowej zrobi coś niecnego z 93 tys podpisów:crazyeye:??? Według mnie można tu upiec 2 pieczenie na 1 ogniu...
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='dariog']czy jest możliwe że wczoraj ktoś był z nim na spacerze w okolicach starego browaru ok. południa ?? bo takiego samego pieska widziałem ;)[/quote] Dariog, ale z Ciebie detektyw:evil_lol: Pewnie, że możliwe, bo Koniaczek mieszka w okolicy Browaru:lol: A w ogóle to znów zmienił imię i wabi się Shaggy. -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']Goniu, a może jakąś aktualną fotkę Koniaczka wstawisz, co? :modla:[/quote] Chciałabym, ale on jest w dt, który aparatem nie dysponuje.... Podziałam i spróbuję coś w tej kwestii wymyślić. -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='dariog']GoniaP - próbowałaś na innych serwisach?[/quote] Jeszcze nie.... -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='basiaap']Do góry, piękny pieseczku:loveu: Dobrze wiedzieli, gdzie cię wrzucić... aczkolwiek nie życzę Goni więcej takich niespodzianek przed drzwiami...:roll:[/quote] Anula, lepiej że do mnie.... Chociaż życzyłabym sobie nie za często:roll: No i boję się rottweilerów i amstaffów..... -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cognac został wczoraj obejrzany gruntownie przez Pana doktora, odrobaczony i wymiziany przez wszystkich w gabinecie:loveu: Jego wiek został oceniony na niecały rok. Coraz pilniej szuka domku na stałe!!! -
[quote name='medar'][B]On musi i będzie żyć, wierzę w niego !. Czekam na spotkanie ... Zapamiętajcie te słowa !!![/B] :mad:[/quote] Ja też czekam na spotkanie, jak tylko wydobrzejesz piesku!!!
-
[quote name='emir'][U]Wiadomości z 21.30:[/U] Nerka pracuje lepiej niż rano; ciągle trwa walka o utrzymanie właściwej ciepłoty jego ciała; dostaje leki p/bólowe morfinopochodne podnosi głowę a nawet usilował wstać! Imponująca jest jego wola życia EMIR[/quote] Medarku, tak bardzo czepiam się tej myśli, że masz wolę życia! Błagam walcz! Co mogę zrobić byś żył, żebyś wydobrzał?? Jestem z Tobą.... Staraj się proszę...
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cognac jutro jedzie na oględziny lekarskie. Pan doktor też oceni fachowo jego wiek. Pozbędziemy się ewentualnych robali :lol: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ojej, chyba wystraszyłam darioga:oops::evil_lol::oops: Cognac V.S.O.P szuka konesera:razz: -
Czy ktoś był u Sułtana ostatnio?
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='dariog']przybliz mi hasło "gruntowne prześwietlenie" :) historia z konta osobistego, zaswiedczenie o zarobkach, zaświadczenie o nie zaleganiu US, ZUS, akt małżeństwa, notarialny, 2 dowody tożsamosci, wizja lokalna????[/quote] wizja likalna jak najbardziej, reszta też :evil_lol: plus niezbędny mi jest Twój numer buta i rozmiar stanika Twojej żony:diabloti: A jeśli masz dzieci, to osobna rozmowa z nimi:razz: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='dariog']nie chodzi o prezent - tylko dla siebie - jak można w ogole dać psa na prezent? ja bym nawet chomika nie dał[/quote] A jeśli dla Ciebie i przeszedłbyś przez gruntowe prześwietlenie w moim wydaniu :p to nie widzę przeszkód... A pieskowe prezenty pod choinkę są wbrew pozorom częste, stąd "wysyp" prezentów w schroniskach po świętach, kiedy zaczynają przeszkadzać w codziennym życiu:-( -
Śliczna kudłata Ania szuka domu - POZNAŃ - już w nowym domu!!!! :D
GoniaP replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Ania i Koniak szukają domków!!! Może parę z nich zrobić???:evil_lol::loveu::evil_lol: (bezjajeczną oczywiście);) -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='dariog']a dlaczego kiepski czas na adopcje? święta idą moze ludziom się żal zrobi i akurat![/quote] Ano bo nikt przy zdrowych zmyslach nie odda psiaka przed Gwiazdką na prezent:shake: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']a czy Koniaczek był focony po praniu? Zawsze to bardziej 'marketingowe' foto [/quote] Co nagle to po diable ;) Foty będą, obiecuję. Wczoraj go wycałowałam i wyściskałam. A teraz szukamy domku! -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gacusiowa']GoniuP, czy na pierwszej stronie są zdjęcia Koniaczka przed czy po praniu?[/quote] Przed - zaraz po znalezieniu;) Dobrze, że go wtedy nie czuliście :crazyeye: To było tak jakbym przytulała rybę:shake: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek'] Teraz tak mówisz: Ty zbóju i wstawiasz ikonkę::angryy:, a tak naprawdę, to będziesz tęsknić jak cholera, jak go kiedyś zabraknie:roll: - jak ja teraz:-( :-([/quote] Prawdę mówisz.... Nie wyobrażam sobie tego i kocham tego zbója nad życie! A Tobie bardzo, bardzo współczuję:-(