-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
No to ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, żeby nie zapeszyć:loveu: Na radość będzie czas później, teraz trzymamy kciuki!!!
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estera'][B]sypergoga[/B] ale Ci kurcze zazdroszczę.... :roll: mogłaś poznać osobiście całe stadko,,,ehhhh... :roll: :lol:[/quote] To mnie możesz zazdrościć również:eviltong: Stadko piękne i bardzo bardzo zadbane i szczęśliwe:loveu: Co prawda ja nie pałałam zbyt wielką miłością do wielkiej Abisi w przeciwieństwie do Ciotki Supergogi i strach miałam w oczach, ale potem wreszcie odważyłam się pogłaskać tę piękną oazę spokoju:multi: Lalunia agresorka:evil_lol: przesłodka, no ale nad Szarikiem to mogłabym się rozpływać godzinami:loveu: Co za pies!!! A jaki miły w dotyku:loveu: A jaki przyjazny:loveu:Jaki spokojny:loveu: A jaki głuuuuuuuuuuuchy :loveu: Cudo nad cudami:loveu::loveu: Koty, well .... koty!!! 2 tak wieeeeeeeeeeeeelkie i gruuuuuuube:mad: istne Garfieldy przepiękne:loveu: (a ja miałam kompleksy, że moja Lusia ma nadwagę - po tym co zobaczyłam to malutką pikusiową nadwaguńkę:evil_lol:!!) Kropeczka w rujce :loveu: filigranowa przesłodka, no a Teodor mnie powalił na kolana:loveu::loveu:Teodor Michałek, przez którego do dziś mam awanturę w domu, że go ne chcialam, a ponoć to był jakiś znak:roll: I wiecie co??? Nie mogłam się nadziwić jak ten komplet zwierza tak pięknie ze sobą współgra:loveu: Każdy ma swoje miejsce, wszyscy się kochają, nikt się nikogo nie boi, nikt nikogo nie gania:crazyeye: Normalnie taaaakie:crazyeye: oczy robiłam. No i w tym wszytkim obecność ludzkiego berbecia, która na zwierzu nie robila żadnego wrażenia, no normalnie mnie rozwaliło doszczętnie!!! Wrażeń było zatem co niemiara (łącznie z wychudzoną wyżlicą, która przyjechała do Pauliny spędzić parę godzin przed dalszą podróża:-(), ja trochę mało rozmowna byłam, bo mi głos zamierał w gardle z zachwytu i przejęcia na przemian:p Cioteczko dziękuję za gościnę i zapraszam w me progi zawsze:lol: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Koniak ma szansę na dom:multi: Potencjalna nowa opiekunka, przyjeżdża jutro do Poznania poznać Koniaczka. Opiekunka tymczasowa już płacze i załamuje ręce... Ni dziwię się jej, Koniak to przecież..... rude szczęście:loveu: -
[quote name='daga_27']moze ma grzybice?[/quote] Dopytałam w międzyczasie Panią doktor... Dobcio był niedawno dotkliwie pogryziony i w związku z tym miał parę ran i rozerwane ucho - ucho zostało zszyte. Łysy placek na ogonie to prawdopodobnie grzybica (na oko, bo schronisko nie dysponuje lampą Wood'a) Przeprowadzone zostału już leczenie imaverolem, kolejna seria wkrótce. Dobcio trafił do schroniska 22 grudnia:angryy: i od tej pory parę razy zmieniał boksy, bo trąba z niego i nie umie się bronić. Teraz siedzi w boksie 3/4 z dwoma miłymi suczkami - jest więc w miarę bezpieczny... Jest wychudzony i powinien jak najszybciej trafić pod troskliwą opiekę i dostać wysoko energetyczne, dobre jedzonko. POMOCY!!!
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Podajcie tu proszę link do wątku na molosach... -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']A co to jest ten pies w tle (stojący na budzie) ... [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/15045.jpg[/IMG][/B][/quote] zastraszona suńka kundelek... -
Rozmawiałam jeszcze z P. Doktor, która twierdzi, że skoro Natan kończy kwarantannę w sobotę, dopiero w poniedziałek zostanie zatatuowany i zaszczepiony (w sobotę i w niedzielę technicy mają wolne) Będzie więc do adopcji w przyszł wtorek. W piątek trzeba będzie jednak sprawdzić czy plany wobec niego się nie zmieniły:roll:
-
Bardzo bardzo biedny piesio:placz: Będę mu kibicować i śledzić jego losy! Oby jak najszybciej znalazła się dobra dusza, która odrestauruje jego wiarę w człowieka!
-
Pikusia jest już w boksach zewnętrznych i czeka na sterylizację. W przyszły wtorek będzie do adopcji dziewczynka.... Martwię się o nią, bo narazie nie mam pomysłu na dom tymczasowy:placz: A bidulka potrzebuje dużo ciepła i miłości! Jest przepiękna i przesympatyczna!!! [B][img]http://upload.miau.pl/2/15064.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15065.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15066.jpg[/img][/B]
-
Miło mi było poznać mm.templum, i równie miło odwiedzić Natana i zobaczyć go w dobrej formie. Jest super psiakiem:loveu: Został znaleziony na Winogradach 6 stycznia. Kwarantanna kończy mu się w sobotę. Musi zostać zaszczepiony i zatatuowany, więc nie wiem, czy faktycznie w sobotę byłby gotowy do adopcji, ale się dowiem. [B][img]http://upload.miau.pl/2/15058.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15059.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15060.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15061.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15062.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15063.jpg[/img][/B]
-
W poznańskim schronisku w boksie 3/4 jest doberman w złym stanie... Według zapisków w karcie schroniskowej, pies ma około 3 lat, jednakże zarówno mm.templum jak i ja (obywdoje byliśmy dziś w schronie) uważamy że jest młodszy - ma bialusieńkie zęby. Jest wychudzony i ma jakąś chorobę skóry - białe placki gdzie niegdzie - w tym na końcówce ogona. Jest bardzo przyjacielski, i bardzo bardzo potrzebuje pomocy:-( [B][img]http://upload.miau.pl/2/15053.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15054.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15055.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15056.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15057.jpg[/img][/B]
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']GoniuP , dziękujemy bardzo.Czy moge twa wypowiedź przekopiować na forum bordogów?[/quote] oczywiście! Wyciągnijcie tylko szybko tego biedaka!! -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
P.S. Na posadzce widać było wymioty.... Trudno się dziwić, bo jeśli był na dobrym jedzeniu i nagle musi jeść tą breję.... No ale może też mieć delikatny żołądek... Generalnie nadaje się do gruntownej reperacji pod troskliwą opieką kogoś, kto dobrze zna rasę i ma wielkie serce plus zasobną kieszeń:-( -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Podejrzewam, że pies został oddany do schroniska z powodu zakażenia gronkowcem... Prawdopodobnie jego skórę zaatakował staphylococcus epidermidis, ale dla pewności należałoby zrobić dodatkowe badania. Do tego pies cierpi na entropium (??? tak sie to pisze?) więc należałoby się liczyć z koniecznością zoperowania powiek. Na tylnej lewej łapie ma dziurę po pękniętym czyraku. Pani doktor obiecala się nim zająć.... Poza tym jest dość przyjacielski, choć pracownik tweirdzi, że dominuje psy, w tym suki. Moim zdaniem trzeba go jak najszybciej wyciągnąć, bo leczenie w warunkach schroniska nie przyniesie pożądanych skutków... -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[B]Oto świeże fotki naszego bohatera... [img]http://upload.miau.pl/2/15045.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15046.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15047.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/15048.jpg[/img][/B] -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam, jedziemy dziś z mmtemplum do schronu, dostaniecie więc nowe info na temat tego psiaka. -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
P.S. Wczoraj Koniak miał swój wielki, szczęśliwy dzień:lol: Alex spuściła go ze smyczy w parku, i przez godzinę nasz Koniaczek bawił się z innym psiakiem! Ponoć istne szaleństwo było:loveu: Potem padł, i resztę dnia przespał snem sprawiedliwego:evil_lol: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kolejna osoba dzwoniła w sprawie Koniaka:lol: Wierzę, że wkrótce psiak trafi na swoich ludzi... Trzymajcie kciuki! -
Wybrałam te najbardziej ostre ;) [B][img]http://upload.miau.pl/2/14793.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14794.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14795.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14796.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14797.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14798.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14799.jpg[/img][/B]
-
[quote name='YBOT']od rana walcze z image shackiem.....nie wchodza mi zdjecia....nie wiem dlaczego.....moge wyslac jedynie mailem....zreszta nasz psiak to taka kręcidupa ze ojezu.....chyba ze 3 fotki trzymaja ostrosc.... piesio jest fantastyczny...i co wazne - nie jedzie mu z paszczki!!!! a naszycm dwom - jak z kanalow powstanczych !;)[/quote] Ybotki, prześlijcie mi zdjęcia na [email][email protected][/email] Ja wstawię z miau ;) bo my tu nie wyrabiamy!!
-
Piękny, stateczny, szczęśliwy, kolosalnie wielki Miś :loveu:
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Dlatego Koniaczek taki zawstydzony siedzi potem. :mad:[/quote] On nie zawstydzony!! On tylko wie, że domu nie ma!! Skonsternowany, że nikt go nie chce na stałe!! -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro, że nikt do Koniaka nie zagląda:placz: Dziś miałam jedno internetowe zapytanie.... Ale wynika z rozmów, że Koniak vel Shaggy jest za duży:shake: A może za rudy? albo za piękny? Albo za przyjacielski? Za łagodny może? A może ma z dużo energii? Albo za młody jest? Za stary? Źle zmiksowany? :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Przecież to anioł a nie pies!! -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kochani, wróciliśmy od weta :lol: Shaggy jest zdrowy jak ryba, i od dziś zaszczepiony na wszystkie możliwe choroby zakaźne. Żywe srebro z niego, ale jakże kochany, wesoły i ufny pies:loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/14691.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14693.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14694.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14695.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14696.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14697.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/14698.jpg[/img][/B]