Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [B][SIZE=4]Kto ma surowicę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????? To jedyna deska ratunku!!!! [/SIZE][/B]
  2. Czy Medarek już w domku???
  3. [quote name='dariog']życzę szybkiego znalezienia dla psinki odpowiedniego domu. Mam nadzieję że to szybko nastąpi, bo "czuję do niego rumianek przez miętę" ;) i jak znajdzie dom to poczuję swego rodzaju ulgę. Bardzo żałuję, że na razie nie mogę go adoptować, ani mieć w ogóle psa.[/quote] To witaj w klubie zakochanych w Koniaku :loveu: Ja też żałuję, że nie możesz mieć psa, czuję przez skórę że byłbyś superowym właścicielem...
  4. [quote name='Bea1']Moniko Paróweczka nr 2 to chłopaczyk? rodzinka jest zachwycona i chcą adoptować:loveu:/tylko napisz proszę, czy ma siurka;)/jest też szansa dla drugiego maluszka...ciii[/quote] Pozwolę sobie odpowiedzieć za Monikę - Paróweczek 2 to chłopak:evil_lol:
  5. Emir, jesteś niesamowita. Jetseś ich wołaniem o pomoc, o godne życie... Pozwólcie, że przytoczę tu, w wątku Czarok i Medara, których skopało życie.... u boku homo sapiens... [B][I] [FONT=Trebuchet MS]Litania wigilijna[/FONT][/I][/B] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] Boże Ojcze, [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] Panie Wszelkiego Stworzenia[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] w tę noc Narodzenia Twego Syna[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] prosimy Cię :[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od kopnięć [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od ciosów łopatą[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od razów kijami[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od przekleństw i pomstowań[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] wybaw nas Panie...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od głodu i zimna[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od wiatru i śniegu[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od skwaru i pragnienia[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] wybaw nas Panie...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od drutu kolczastego[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od łańcucha na szyi [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] wybaw nas Panie...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] od okrucieństwa dzieci[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] wybaw nas Panie...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za nasze wykłute oczy[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za wybite zęby,[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] połamane żebra i nogi[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] rozpłatane brzuchy[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] wybacz im Panie...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] Matko Boża, [/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] Opiekunko każdego bezdomnego stworzenia[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] wstaw się za nami...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za podpalone[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za uduszone[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za powieszone[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za zagłodzone[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za skatowane[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] spływające krwią strzępy,[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] co były zwierzęciem[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za zamęczone dla nauki ,[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za wszystkie ofiary ludzkiego bestialstwa[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] módl się o Pani...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za skomlące z trwogi[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za jęczące z bólu[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za pragnące miłości[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] za umierające w męce[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][I] módl się o Pani...[/I][/SIZE][/FONT] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]Opiekunów,[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]co dom dzielić będą z nami[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]i chleb i posłanie[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]i dzień swój każdy,[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]po nasze skonanie[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]racz dać nam Panie...[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]ugaś pragnienie, ucisz cierpienie[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]i miej nas w Swojej opiece[/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]W godzinie śmierci człowieka....[/SIZE][/FONT][/I][/B] [RIGHT] [B][I][FONT=Trebuchet MS][SIZE=2]wybacz mu Panie...[/SIZE][/FONT][/I][/B] [/RIGHT] [B] [I] [FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][B]Krystyna Sroczyńska[/B][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  6. Koniak vel Shaggy spędzi Święta w drugim domu tymczasowym (zaprzyjaźnionym z pierwszym domem tymczasowym). Jak na mój gust to jest za bardzo rozpieszczany;) i jestem pewna, że w Święta nic mu nie zabraknie. Nie zmienia to faktu, że nadal jest psem w potrzebie domu docelowego - oczywiście najlepszego na świecie!!
  7. To piękne i wzruszające co zrobiliście.... Ja mam taką Panią Beniową od której właśnie wróciłam. To Pani, która z wielkiego serca przygarnęła kiedyś niejakiego Benia. Wyrwaliśmy go ze schroniska po to, by mógł umrzeć kochany - miał nowotwór. To były chyba jego najpiękniejsze 4 miesiące....Do dziś Pani Beniowa pielęgnuje jego grób... Teraz opiekuje się starą Sabunią i młodą Sonią.... Bardzo się zaprzyjaźniłyśmy... Zapytana co chce na Gwiazdkę odparła: "Trochę szynki, gdyby Pani mogła".... Dostala wuchtę jedzenia dla siebie i dla psiaków, no i nową serwetę na stół. Popłakała się bidulka na widok tych darów. A dla mnie dawanie tej właśnie osobie, to największa przyjemność jaka może mnie spotkać. Powodzenia:loveu:
  8. [quote name='medar'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/311/6122403b34db8193.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4][COLOR=red][B]Dziękuję, że cuda się zdarzają :oops: :oops: :oops: [/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Tak jak jest chudy, tak też jest piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcieliście cudu???????????????????????????????????????????????????????? Zdarzył się cud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzię-----------ku--------------------jemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EMIR :calus:
  9. :tree1::cunao::drink1::santagri::bigcool::Rose::ghost_2::iloveyou::lol!::multi::loveu:
  10. Haha I mają pomalowane ciapki na gówkach słodziaczki :loveu:
  11. W górę psiaku, może tym razem Ci się poszczęści...
  12. Soniu, krzycz, że chcesz do dooooooooooooooomu!!!
  13. [quote name='Seaside']No myślę że chyba można, ale ja na razie dpóki nie będzie w domku to tak delikatnie. Nasza maszka - wolontariuszka znalazłą tych ludzi :)[/quote] To napisz wszystko co wiesz o tym domku. Czy Sułtan będzie biegal luzem, czy .... No i czy domek sprawdzony? I kiedy ten szczęśliwy dzień nastąpi???
  14. [quote name='Seaside']Sułtan jedzie do domku!!!!!!!!!!! post maszki z naszego ogólnego: "no i mam maila - państwo pytają, czy trzeba Sułtanka na coś zaszczepić (nie będzie z tym problemu jakby co) i jak go karmić. Nie dziwcie się tym pytaniom, jak ludzie nie mieli psa, szczególnie rekonwalescenta, to trza im wszystko od podstaw wyłożyć :smile: Więc liczę na Was, dajcie info (ja-kociara też doświadczeń nie mam) i wrzućcie to proszę też w jego wątek" jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! cudowny domek - ludzie kochani, 12-latek do zabawy z naszym szalonym psiakiem!!!!!!! Dom z ogrodem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Że co??? Że jak????? Że kiedy????????????? Czy już można się cieszyć???????????????????
  15. [quote name='dariog']Trudno mi też wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś kto przygarnął tymcasowo psa był wyrocznią i audytorem sytuacji tego psiaka, chociaż oczywiście jako właściciel (póki co) może takich warunków zażądać a potencjalny właściciel albo się na nie zgodzi albo nie i tyle. Choć nadal uważam to za lekką przesadę ([B]IMO[/B]) to wydaje sie dziwne ze tak bardzo wszystko genralizujesz i lobujesz swoje przekonania - w efekcie krórych możesz wiele osób (powiedzmy mniej uświadomionych) skierować nieświadomie do pseudohodowli.[/quote] Dariog, nie obraź się, ale tak los sprawił, że Koniak został podrzucony pod moje drzwi, a ja jestem przewodniczącą Rady Fundacji Canis et Felis, która zajmuje się bezdomnymi zwierzętami... Nie trafił więc pod przypadkowe drzwi, i moje fundacyjne koleżanki oraz ja zęby zjadłyśmy na psich i kocich adopcjach. To m.in. złe doświadczenia spowodowały wypracowanie żelaznych reguł adopcyjnych, by zapobiec nieszczęściom, które zdarzały się w przeszłości u innych, mniej przezornych (np. Ozzy - słyszałeś o nim???) Staramy się by psy, które raz przeszły przez nasze ręce, nigdy już nie zaznały w życiu krzywdy z rąk człowieka. Ja też miałam kiedyś naiwną wiarę w ludzi, niestety została ona mocno skrzywiona, im bardziej zagłębiam się w temat "zwierzęcy". Mieszkasz w Poznaniu, chętnie się z Tobą spotkam po Świętach i przytoczę Tobie osobiście "nasze" racje.
  16. Ojej jaki piękny:loveu: Ale sama skóra i kości:-( Oby nie musiał przechodzić tego co Medar bernardyn :shake::shake::shake:
  17. Nie mogę tego czytać! Tak mi przykro:-(
  18. No to ja podnoszę biedactwo i apeluję o pomoc!!!
  19. [quote name='dariog']zapewne to troche odstrasza potencjalnych domodawców[/quote] Ale dlaczego?
  20. [quote name='emir'][SIZE=4][COLOR=red]POTRZEBUJĘ NATYCHMIAST KONTAKT I INFORMACJĘ: GDZIE JEST PIES[/COLOR]!! [/SIZE] [SIZE=4] Możemy DZISIAJ lub JUTRO zabrać go z Łodzi do Kliniki SGGW w W-wie;[/SIZE] [SIZE=4]będzie potrzebna zbiórka na pokrycie kosztów jego leczenia.[/SIZE] [SIZE=4]Proszę o pilny kontakt telefoniczny osoby, które mają [COLOR=red]informację GDZIE JEST PIES; Kto go nam wyda i skąd;[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]tel 601 300 726[/B][/COLOR][/SIZE] EMIR[/quote] Czy ktoś odpowiedział Emir na Jej pytanie??? Czy on jest w łódzkim schronisku?
  21. [quote name='dariog']To Ty wizytujesz dom przed oddaniem psiaka ???[/quote] Oczywiście, jak większość ludzi na tym forum ;)
  22. [quote name='MonikaP'] A to ciotka Tośka...oby nas nie zjadła .... Nie patrzcie na te posiusiane gazety...nasza przybrana mama wymienia je co chwilę, ale co my na to poradzimy....:oops: [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/12252.jpg[/IMG][/B] [/quote] Taaak, skąd ja to znam, że zanim zbierzesz do końca już nowe prezenciki czekają! Muszę powiedzieć, że kiełbaski już wyglądają lepiej:lol: Nie zapomnę jak mi je przyniesiono... Łapki miały tak zimne jak sople lodu, i bardzo się trzęsły:-( Do tego były przerażone! A teraz! Kiełbaski syte, wykiziane i w ciepełku :loveu: Domki!!! Gdzie są domki!!!???
  23. [quote name='PaulinaT']Widocznie to nie był TEN domek i nie ma co po nim płakać :angryy:[/quote] Koniaczek nie cierpi na tym, że domu stałego nie ma, bo u Alexandry i jej znajomych ma jak w raju! Wszyscy go rozpieszczają i nie dadzą mu zrobić krzywdy. A Koniaczka tak łatwo kochać :loveu: Słodziak nad słodziakami. To było 2 podejście, za 3 razem trafi do raju na ziemi!!! Już na stałe!
  24. [quote name='basiaap']To znaczy, że małe są u MonikiP?[/quote] Oficjalnie? Czy nieoficjalnie?:evil_lol:
  25. [quote name='basiaap']Za późno, Gonia:evil_lol: . TZ już ją ochrzcił - dumny jest, że takie piękne imię wymyślił;) . Sunia ma na imię Sonia, Gosiu i Paulino...:evil_lol: [/quote] No to jak TZ wymyślił takie oryginalne imię, to my się już dalej wtrącać nie śmiemy:evil_lol:
×
×
  • Create New...