-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malibu'] Mieszkam w Warszawie jedyna pomoc która moge oferować od siebie w tej chwili , jeżeli znajdzie sie dom zastepczy dla psa i osoba która weźmie na siebie adopcje , a nie bedzie na to pieniedzy ja moge zapłacic pieniadze na wykupienie psa ze schroniska. Może to pomoc nie wielka , ale zawsze coś.[/quote] Malibu, zwrócimy się do Ciebie, jeśli zaistnieje taka potrzeba. -
[quote name='AgaiTheta']Czekać Czekać i się pięknie uśmiechać bo zaraz będzie Natanka oglądał potencjalny domek :lol: Jak sie czegoś dowiem dam znać![/quote] No to czekamy z zapartym tchem, zanim się rzucimy w wir załatwiania ewentualności!!! Swoją drogą chłopak ma szczęście, że tylu ludzi o niego zabiega... Jest młody i piękny, a wokół tyle psich bidul nawet nie marzy o takiej atencji:-(
-
[quote name='monikita']Ewa Beniu od czwartu ma zarezerwowany dom dzięki cioci La_Pegazie, bedzie mieszkał w pod Legnicą. Ma tam wybieg, spanko w mieszkaniu i wiele, wiele miłości. Nie pisałm o tym wczesniej, nie chciałam zapeszać i ogólnie bardzo duzo pracy......[/quote] No to w końcu gdzie trafi Beniu? Skoro już jest poza Ligotą, to gdzie jest? Co mu potrzeba?????????????????
-
[quote name='supergoga']W sprawie przetrzymania Natanka na parę godzin napiszcie do Saksany - miała adoptować psiaka ale jeszcze go nie adoptowała. To znajoma z pracy Natalii, która go znalazła i tez bardzo nim przejęta. Może go przetrzyma. Ja bym go zabrała, ale niestety...mamy cieczke z Lagunką :razz:[/quote] Dzięki Goniu, już piszę do Saksany... Jeśli ona nie będzie mogła, będę molestować mm.templum:cool3:
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']No, to choć jeden kamyczek nam z serca spadł :lol: .[/quote] No Cioteczko, nie bądź taka skromna, w tym roku to już w sumie 5, a kolejne 3 się szykują!!! To raczej niezły start:multi: -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cytuję maila od nowej właścicielki: [FONT=Arial][SIZE=2]Koniak właśnie śpi... Pewnie nie na długo jeszcze, bo zbyt wiele nowych odgłosów i ciekawych spraw się dzieje wokół. Jak dotąd mamy już zaliczone dwa spacerki bardzo przyjazne i pozytywne pierwsze spotkania z domownikami. Niemal każdy kąt w domu ma już sprawdzony, a okolicę "zaznaczoną" :o) Jest też już nowa smycz i jedzonko Purina. Zabawki bardzo umilają czas i pomagają nawiązać przyjazny dialog w zabawie. A więc jak dotąd wszystko jest naprawdę dobrze... :loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/FONT] -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Super wieści. Czy mogę go już pousuwać z ogłoszeń. I napisz, czy był jakiś odzew z tych ogłoszeń. Warto wiedzieć, jaki jest oddźwięk z portali netowych na nasze ogłoszonka - na przyszłość się przyda. Koniaczku - pozdrowienia![/quote] Goniu, myślę, że Koniaczek będzie miał u tych Państwa dobrze. Mieszka sobie w domku jednorodzinnym na obrzeżach Grodziska, z młodą Panią, która pracuje z dziećmi upośledzonymi, oraz jej rodzicami, którzy praktycznie cały czas są w domu. Pani teraz ma wolne z racji ferii, i pragnie ten czas wykorzystać by lepiej poznać Koniaka:loveu: Ta właśnie Pani znalazła naszego chłopaka przez internet :multi: Było to chyba 4 czy 5 zapytanie i bingo:multi: (tamte mi się nie podobały) Także dziękujemy Tobie za pomoc cioteczko, jak zwykle okazałaś się dobrym duszkiem dla kolejnego bezdomnego piesia:loveu: -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Gosiu, ale Andzia zwróciła uwagę na jego tylną prawą łapę, a Ty mówiłaś o lewej...[/quote] zależy z której strony spojrzeć na psa;) Przecież wiesz, że jestem blondynką:evil_lol: A tak na poważnie, to własnie jestem po lekturze tego "forumowicza" na molosach i aż mi się krew zagotowała, bo narobił niezłego bigosu!:angryy: Aczkolwiek słowa p. Kierownika są bardzo pouczające:angryy::angryy::angryy: -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Andziu, typową dolegliwością dużych psów opuszczających to schronisko są kłopoty z chodzeniem - osłabione, nierozchodzone stawy, zaniki mięśni itd.[/quote] To prawda, ale w przypadku bordosia to nie jest przyczyną. Pies miał ropnego czyraka, który pękł.... Zamiast czyraka jest dziura, która wygląda przeokropnie i pozostała opuchlizna. Pani Doktor już się tym zajęła. -
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Koniak od dziś jest w nowym kochającym domku:loveu::multi::loveu: -
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']Podnoszę chłopaka, teraz cioteczki bordusiowe już go ocalą.[/quote] Oby, bo tam umrze... -
[quote name='supergoga']To czekam na szczegóły i napisz Moniko, kiedy ogłoszenia zdejmować?[/quote] Już.... bo wszystkie są w domach (przewrotnie:evil_lol:) Natomiast w schronisku jest zatrzęsienie szczeniaków.... Mam zdjęcia, ale zdjęcia nie oddadzą traumy jaka przeżywałam przechodząć obyk skowytu, jęków i błagania:-(:-(:-(
-
KOSZALIN-8-letnia wyżlica KIARA-ma NOWY DOM w WARSZAWIE !!!:)))
GoniaP replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT'] [SIZE=1]A moja sister Hania tylko żałuje, ze nie mogłyśmy oddać Szarika a zatrzymać Kiary :diabloti: Dobrze, że Szarutek tego nie rozumie bo by mu przykrojeszcze było... :shake:[/SIZE][/quote] Ty nie pisz tego takim małym drukiem, bo Ciotka Gonia czuwa i nawet okulary na nos włożyła, żeby niczego nie przeoczyć. Sister Hania dostanie ode mnie w nos przy pierwszej sposobności - już ją ostrzeż:diabloti: Szarik to najpiękniejszy pies pod slońcem i basta:mad: A co do suni, to widzialam ją u Pauli 5 sekund i żółć mnie zalała jak zobaczyłam co "właściciele" z nią zrobili!!! Bąź szczęśliwa sunieczko! Powodzenia i tylko szczęścia:multi: -
Gdyby ten pies miał stojące uszka i był cały czarny, wyglądałby jak mój Bąbel:placz: Jak mam pomóc? Trzeba go wrzucić na wszystkie możliwe strony adopcyjne, tylko któraś z Was, która go zna musiałaby napisać piękny, przejmujący tekst... Mogę pomóc (w tekście), ale muszę jak najwięcej wiedzieć o jego charakterze... Czy opiekunowie boksów mogliby coś od siebie dodać? Jestem do Waszej dyspozycji i czekam na instrukcje. Serce właśnie mi pękło:placz::-(:-(