-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dzialajmy dalej. M zadzwon do mnie, ja podam Tobie numer wlascicielki i moze sama z nia porozmawiaj. Zobaczymy czy zaakceptuje adopcje na odleglosc. Sprobowac mozna. -
Sluchajcie, w tym poscie sa 2 watki. Zalozcie prosze osobny dla plockiego obozu koncentracyjnego. Co za gehenna. Ale co z psiakiem o 5 lapkach?
-
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Nic nie jest przesadzone. Ten Pan jest z polecenia Igusi. Rozmawialam dzis z nim trzykrotnie. Wydawalo sie ze sprawa jest pewna. Ale wieczorem, mimo zapewnien Igusi, mam watpliwosci. Czekalam na obiecana relacje z rozmowy z wlascicielka, i nie doczekalam sie. Wyslalm smsa i tez nic. Nie wiem co myslec. :crazyeye: -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam dzis z pewnym Panem, ktory byl nader entuzjastyczny i mial dzwonic do wlascicieli, ale chyba nici z Jego gorliwosci.... Prosilam o kontakt i nic. Nie sadze, by bylo tak rozowo, jak na to sie zanosilo. Sunia wciaz szuka domu... -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
No to trzymajcie kciuki ;) -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Igusia, telefon nie odpowiada. Zajrzyj na priv. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jestem, przepraszam za nieobecność. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie. Trudno mi podać na ogólnym forum kontakt do obecnych właścicieli - w tym względzie proszę o wyrozumiałość. Cieszę się, że Sonia ma duże szanse. M - przepraszam za dociekliwość. Ja niestety nie mam jak podrzucić Sonii bliżej Ciebie. Myślę również, że Ci Państwo chcieliby spotkać się osobiście i omówić sprawę adopcji suni. Jak już pisałam, adopcje na odległość to duże wyzwanie, i nie zawsze się sprawdzają - choć nie wątpię w to, że Twoja szwagierka byłaby cudowną opiekunką dla Sonii. Może jednak mogłabyś ją namówić na przyjazd? Igusia, już dzwonię pod wskazany przez Ciebie numer. Piszcie na priwa jeśli chcecie mój numer. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
M, nic wiecej o suni nie napisze, bo nic wiecej nie wiem. 6 miesieczna suczka - trudno by miala uksztaltowany charakter. Ale nie rozumiem Twojej wypowiedzi... Jak bezdzietna Rodzina moze stac sie wkrotce Twoja? ???? Prosze napisz cos wiecej o tym domu.... Jakie warunki, ludzie w jakim wieku....Czy chca przyjac sunie? Czy sa jakies watpliwosci. Bo wiesz, prezenty, nawet te najbardziej od serca, bywaja rozne. Czesto malo przemyslane.... -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
M, a skad jestes? Moze faktycznie, jesli domek jest super, warto by sprobowac? Moze poprosisz tych Panstwa o kontakt ze mna? Telefon wysle na priv??? -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Jestem po rozmowie z wlascicielka.... Datad, jak mam wrazenie, uczestniczylam w gluchym telefonie.... Sonia ma nie 8, ale 6 miesiecy. Jest lekko pregowana. Powody oddania suni odbiegaja od wersji przedstawionej powyzej, ale pominmy to. Sunia jest przeslicznym, przemilym i przemadrym pieskiem. I uwiezcie, bardzo potrzebuje ostatecznej kochajacej przystani. Mieszka w Poznaniu. Wlasciciele sa zdecydowani ja oddac :crazyeye::shake::placz: -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cimi dzieki. W Dogomani, w dziale boksery, Sonia juz jest. Podaj prosze link do swojego forum. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Suczka mieszka w Poznaniu i ma 8 miesiecy. Tyle wiem... Czekam na aktualne zdjecia. -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Up! Pomocy! Wiem, ze ona wyglada na znacznie mniej, ale nie mam aktualnych zdjec.:roll: -
Oto Sonia: [URL="http://img240.imageshack.us/my.php?image=sonia7et.jpg"][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/3083/sonia7et.th.jpg[/IMG][/URL] Desperacko poszukuje kochajacego, stabilnego domu ´na zawsze´. Jej Panstwo sa zmuszeni wyemigrowac do US, gdzie czeka ich niepewny los. Dlatego Sonia nie moze jechac z nimi. Jesli w ciagu miesiaca nie znajdziemy dla niej odpowiedzialnego, kochajacego domu, czeka ja schronisko. Blagam pomozcie. Sluzcie pomoca i doswiadczeniem. NIE MOZEMY POZWOLIC BY TO SLODKIE, UFNE I KOCHAJACE STWORZENIE SPOTKAL ZLY LOS! Trzeba dzialac natychmiast. Sunia jest grzeczna i nauczona czystosci. Rasowa, ale bez rodowodu. HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[quote name='moni71']A co z adopcjami wirtulanymi? Od ponad pol roku wplacam na opieke nad starsza sunka Przeciez "moja Misia" nie moze cierpiec z powodu konfliktu ludzi, zadne zwierze nie moze na tym ucierpiec[/quote] Moni, przeczytaj proszę wątek od początku. Nikt nie zniechęca nikogo do zaprzestania adopcji wirtualnych, a wręcz przeciwnie. Może być tylko problem ze śledzeniem ewentualnych zmian. Do tej pory to właśnie wąskie grono wolontariuszy dbało o porządek w tych sprawach. Z tego co wiem, Pani Wanda nie ma komputera, ani też nie potrafi się nim posługiwać. Przewiduję bałagan. Z moim TZ etem adoptowaliśmy 5 psów, i nadal będziemy je co miesiąc wspierać. Nie rezygnujcie więc i Wy.
-
Dołączam do Berii. Smutna to nagroda za wyrzeczenia, wielkie serce i bezinteresowność w niesieniu pomocy sycyńskim zwierzętom. Tragiczny wręcz koniec wielkiego przedsięwzięcia, na którym ucierpią niewinne stworzenia. W głowę się to wszystko nie mieści. Pani Wanda nie zdaje sobie sprawy ze skutków swojej postawy, i nie umiem znaleźć odpowiedzi, kto i co ją popchnęło do takiego działania. Pozostanie to dla mnie wielką niewiadomą. Nie rozumiem co znaczy wypowiedź Basiaap:"Nam odmówiła prawa do adopcji". :question: Pozostaje mi jedynie przesłać Wam wszystkim słowa otuchy, i wyrazić nadzieję, że znajdziecie gdzieś swoje miejsce i siły na dalszą pomoc potrzebującym czworonogom. Nie poddawajcie się. One Was potrzebują.
-
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
GoniaP replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Podziel sie z nami nowosciami. Przy tym ogromie smutku i nieszczescia bomardujacego ze wszech stron, poczucia bezsilnosci w tak wielu przypadkach, ta historia, Twoje poswiecenie, i przede wszystkim wygrana, sa nieslychanie budujace;) -
AMANDA - z Sycyna szczęśliwa u wspaniałej dziewczyny!
GoniaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Komu kochana sunie? -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
GoniaP replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Aniu, to dla Ciebie i psiaczkow, jestes niewyobrazalnie dzielna i masz wieeeeeeeeeeeeelkie serce. Obyy wiecej bylo takich ludzi na swiecie. Gdyby cos jeszce trzeba bylo wyslac, natychmiast Twoja prosba sie zisci :) :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: -
Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu
GoniaP replied to giezeta's topic in Już w nowym domu
Boze, dopiero przesledzilam caly ten watek. Podaj prosze adres na priva, wysle paczke. Dobrze, ze sa tacy ludzie na swiecie. Gratuluje :lol: -
[Wieluń]Sabinka choć bardzo chora - ma wspaniały DOM! (str.18)
GoniaP replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Jaka jest duza? -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
GoniaP replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:(