Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. [quote name='MonikaP']Siku, kupa, jeść, drzeć ryjka, siku, kupa, drzeć ryjka jeść, drzeć ryjka, jeść, spać, siku, kupa, kupa, duuużo kup, drzeć ryjka, drzeć ryjka ,drzeć ryjka - oto w skrócie rozkład dnia małych jamnisiowatych :cool3: . [/quote] No to fajnie masz:p Czyli wszystko prawidłowo i w porządku :evil_lol: A kiełbaski wreszcie mają wszystko: ciepło, żarełko i kochającą mamusię :eviltong: Tylko domki na cito potrzebne!
  2. Koniak vel Shaggy do Warszawy nie pojedzie, bo choć domek brzmiał super, to domek nie zgodził się na wizytę przedadopcyjną:shake: A to przecież bardzo dobra procedura...
  3. [quote name='PaulinaT']Czyżby deadline Koniaka się zbliżał??? :nerwy:[/quote] Milowymi krokami, ale może Koniak znajdzie dom w Warszawie:multi: Trzymajcie kciuki!!!
  4. [quote name='PaulinaT'] Jak jej będziesz dawała na imię to bądź konsekwentna - pierwsza litera na eS :diabloti:[/quote] Ja proponuję SWAN - tak pięknie wyciąga szyję :loveu:
  5. [quote name='PaulinaT'] Wieści z placu boju: gdy moja dzielna mama poszła na wieczorny spacer z Milkusią i Barikiem to Szarik zaczął... wyć! :crazyeye: I mój tata - absolutne przeciwieństwo psiarza muszę tu dodać na marginesie (przerąbane ma w tej rodzinie :diabloti:) - musiał go pocieszać i uspokajać :-o :lying: :lying: :mdleje: :mdleje: :mdleje:[/quote] Nie musiał, ale widać, że chciał:lol: Znaczy to, że może z Niego dogomaniak jeszcze będzie:evil_lol:
  6. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Pluciarz']No cóż, widzę, że karawana jedzie dalej. Jakoś się nie dziwię EMIR. Została tu obrażona wiele razy, a nie należy zapominać, że to też fundacja, której (jak każdej zresztą) zależy na dobrym imieniu (być może wielu z Was nie wie jakie to ważne). O ile pamiętam Czarok przeprosiła za swoje niefortunne sformułowanie, od którego cała sprawa się zaczęła, niestety nie przeczytałam tu żadnych innych przeprosin. Przytoczę może tylko niektóre z Waszych wypowiedzi: - [B]Kila[/B] - "zawiadomienie do prokuratury" [I](przestępczyni ?[/I]) - [B]Kacha -Wawa[/B] - "EMIR oszukała 93 tys. osób", "zabrać listy!!" ([I]oszustka?[/I]), - [B]Moskva[/B] - "skoro EMIR zadecydowała o zmianie adresata petycji, może też zmienić adresata pieniędzy, które do niej nadchodzą na ratowanie bernardynów" ([I]sobie weźmie? a swoją drogą to jestem pełna podziwu dla EMIR za uratowanie m.in. bernardynów),[/I] - [B]anuleq [/B]- "nie ufam EMIR" ([I]nie godna zaufania[/I]? [I]a tak na marginesie[/I] [I] strasznie Tobie te psychotropy zaległy, ciągle o tym piszesz[/I]), - [B]Iza i Fidel [/B]- "Fundacje to kręty", "płonę ze wstydu za EMIR" [I](bez komentarza[/I]), - [B]Tweety[/B] - "sierżant czuwa" ([I]to było obraźliwe w stosunku do Medara[/I]). Jak już zrobiliście krzywdę drugiemu człowiekowi, to dalej bez zastanowienia oceniacie krytycznie, np. - [B]Puli [/B]- "skoro koordynatorzy [I](to też ja, ale nie rozumiem, bo nie obraziłam[/I] [I] się[/I]) i Fundacja Patronująca mają stroić fochy i robić łaskę finalizując akcję..." [I](Też na marginesie, to, że nie zrozumiałam, iż list elektronicznych potrzeba kilka, to było najmniej istotne w mojej wypowiedzi, szkoda, że nie odniosłaś się do reszty).[/I] To tylko niektóre z Waszych wypowiedzi. Czy nikogo sumienie nie gryzie ? Jeżeli nie - to nie mam pytań, ale za to mam niewesołe refleksje. Zapewne Pani Krystyna nie reprezentuje typu słodkiej blondynki - nie znam Jej osobiście, (z góry przepraszam, nie chciałam nikogo obrazić-przeprosiny dot. blondynki) i potafi, być może nawet ostro, wyrazić swoje zdanie, ale przy tej pracy to najczęściej atut (np. sposób odebrania bernardynów). Jeżeli się przesadziło, to nie przesadą będzie przeprosić. Nie cofnie się już tego co się stało. Ale oczekiwanie niektórych, że "parasol" wystarczy w ochronie przed opluciem jest nierealne (no może w wydaniu robota). Być może od Waszego dalszego zachowania w tej sprawie zależy jaka będzie ostateczna decyzja Pani Krystyny. Być może, bo ma Ona prawo do każdego zdania i należy to uszanować. Przepraszam, że tak się rozpisałam, ale jakoś ludzkiego akcentu mi tu mocno zabrakło. Pozdrawiam.[/quote] Pluciarz, lepiej bym tego nie ujęła! Podpisuję się pod Twoim postem rękami i nogami!
  7. Koniaczku, wszyscy się zachwycają, ale gdzież ten Twój dom???
  8. [quote name='zuziaM']Ale on ma zlamanie otwarte .... wychodzi mu z rany cos .... jakby ( dziewczyny tak to okreslily ) ... sciegna..... ! ! ! To nie tylko lekkie zmiazdzenie, niestety......[/quote] Myślę, że tą łapę powinien obejrzeć dobry wet. Amputować jest najłatwiej... Jeszcze prośiej uśpić... Może Emir by pomogła?
  9. Małgosiu, a zy tej łapki w żaden sposób nie da się uratować?
  10. Sońka skacz po szczęście na 1 stronkę!!
  11. [quote name='supergoga']Czy domków szukamy, czy raczej uznajemy że będą miały.[/quote] Goniu, oczywiście, że domków szukamy i to na cito!
  12. [quote name='Maupa4']Gonia - cztery ????[/quote] Tak 4, bo ponoć jeden znalazł dom:crazyeye:
  13. Ogaszam wszem i wobec, że własnoręcznie zabrałam dziś te zmarznięte do kości paróweczki i zawiozłam je do jednej wspaniałej osoby, której aż się ręce trzęsły z przejęcia i radości na ich widok:multi::eviltong::loveu: Tak więc 4 psie duszyczki uratowane!!!
  14. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Agata Balu']W odpowiedzi Krystyna powiedziała, że nie bedzie na ten temat juz rozmawiać, więc telefon niepotrzebny Jesteś zadowolona Gonia P?[/quote] Nie wiem do czego pijesz... Z czego mam by zadowolona? Z musztardy po obiedzie??
  15. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Aga_Mazury']dokładnie to myślę właśnie teraz o Twoich wypowiedziach... ale do rzeczy, co proponujesz? jak załatwić tą sprawę? konkretne propozycje poproszę...[/quote] Dziękuję i wzajemnie.... Przeprośie wszyscy Emir i Medara. Poproście ich w imieniu "ogółu" o doprowadzenie sprawy do końca tak jak to było zamierzone od początku.
  16. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Agata Balu']Gonia naucz sie czytać!! Pochyłym piismem jest cytowana wypowiedź Emir[/quote] Nie jestem imbecylem i czytać umiem, również między wierszami.
  17. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Agata Balu'] bo widzą, że sie sypie![/quote] Sypie się, bo niektórym zabrakło rozumu, taktu i wyczucia.
  18. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Agata Balu'] [I]Nie będzie EMIR firmował niczego [B]już [/B]w tej akcji; [B]pole do popisu i zbieranie laurów pozostawiam owej całości[/B], której nie jestem w stanie zaakceptowa a już w żądnym wypadku nie chcę być z nia utożsamiana.[/I][/quote] Nie sądzisz, że to zdanie jest nad wyraz wymowne??? Gdybym wiedziała, że tak to się skończy nie poświęcałabym wycinka życia w, jak mi się wydawało, dobrej sprawie... Wybaczcie, ale nie wierzę w Wasz sukces bez Emir i Medara:shake: Chcę też poddać w wątpliwość ową całość, na którą powoływaaś się w swoje korespondencji z Emir. Ja do niej się nie zaliczam... Sądzę, że Pluciarz również nie...
  19. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='GreenEvil']Moje uwagi dotyczace pism do mediow sa jedne - dolaczyc krotki raport z akcji. Elu z Krzysiem, mozecie taki sprokurowac? Jesli chodzi o kontakt z mediami: tak jak juz pisalam, ja moge pomoc organizacyjnie i przekazujac ogolne informacje, tak czy inaczej, jesli zaczna sie szczegolowe pytania, bedzie potrzebna jakas osoba "ze srodka", poniewaz pozostali nie wyrazili checi do pomocy, zostaja tylko Ela z Krzysiem (przykro mi, bez Was nie damy rady), oraz kacha, ktora tez duzo wie, z racji koordynowania warszawa. Poniewaz podpisy musza trafic do kachy (do mnie bez sensu- mieszkam poza warszawa, a emir nie chce dalej dzialc w tej sprawie), Kasiu zaltwisz przekazanie z Emir, czy dasz mi PW swoj adres i ja to jakos ustale? - prosze o napisanie pisma przewodniego z zapytaniem o przekazanie dokumentow - postaram sie je jutro-pojutrze wyslac poczta i @ pzdr GreenEvil Edit: Pluciarz, GoniaP: poatrzcie wyzej na post Agaty)balu, Emir odmawia dalszego brania udzialu w akcji[/quote] Nie neguję Twojej dobrej woli, ale dla mnie obecny stan rzeczy to farsa! I zaznaczę na początku, że nie jest moją intencją nikogo obrażać, tylko stwierdzić stan rzeczy. Nie rozumiem dlaczego obecnie zabierają głos Ci, którzy przez cały ten czas najmniej zrobili??? Jako Warszawianki, (Ty i Kacha_Wawa) przedstawicielki Stolicy... gdzie byłyście kiedy trzeba było popracować, pozbierać podpisy, zorganizować akcje??? Wynik Stolicy, jak na Stolicę, to żaden wynik - przykro mi.... Teraz, kiedy wszystko jest podane na talerzu, kiedy Emir i Medar byli motorem napędowym sukcesu, sprawili że wykonano mozolną, mrówczą pracę, Wy zabieracie głos? Usuwacie ich w cień? Negujecie ich wkład? Ich doświadczenie? Co chcecie sami osiągnąć? Chcecie blasku fleszów czy załatwienia sprawy... Bo wychodzi na to pierwsze.
  20. GoniaP

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Pluciarz']Nie znam osób, do rąk których petycje się dostaną, a sami bardzo uczuliliście mnie na to, że są to dane osobowe i nie można ich, ot tak sobie przekazywać. Moim zdaniem [B]w delegacji powinien, a nawet musi, się znaleźć przedstawiciel Fundacji EMIR wraz z podpisanymi listami. Wtedy będę spokojna, że sprawa jest załatwiona zgodnie z prawem.[/B][/quote] No to ja również podpisuję się pod tym postulatem jako koordynator poznański, który odpowiedziany jest za ponad 17,000 podpisów...
  21. [quote name='emir']Tak! To jest "garnuszek" w jakim wozimy mu jego "danko" i starcza on na 1,5 dnia EMIR[/quote] Muszę zatem powiedzieć, że rozmiar garnuszka jest obiecujący:evil_lol: Na zdrowie choruszku!
  22. [quote name='MonikaP']Łomatkoświntoaktotakrozpaskudzapsa?????:diabloti: :crazyeye: :diabloti:[/quote] Nasz wspaniały dom tymczasowy:evil_lol: Szkoda, że nie stały - spałabym spokojnie :lol:
  23. [B]tu z moją ukochaną piłeczką... [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/11962.jpg[/IMG] siedzę i myślę... [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/11963.jpg[/IMG] wzięli mnie nad jeziorko... [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/11969.jpg[/img][/B] [B] ile tu ciekawych rzeczy i zapachów... [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/11965.jpg[/IMG] woda mi przypadła do gustu.... kaczki też :lol: [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/11966.jpg[/IMG] odpoczywam sobie na ławeczce w parku.... [/B][B][IMG]http://upload.miau.pl/2/11967.jpg[/IMG][/B]
×
×
  • Create New...