-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Nowe info ze strony Fundaci Emir: [url]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/parys.htm[/url] -
Jeślii znajdziecie dobry domek z ogrodem dla tej młodej suczki, to Maleńki mógłby zamieszkać ii dożyć końca swych dni u jej obecnej opiekunki. Miałby tam raj.
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malibu']Ja napisze od siebie. Pomimo braku dalszych informacji o psie( jakby to było owiane jakaś tajemnica) od osób najbardziej zaangażowanych w wyciagnieciu psa ze schroniska, uczestnicy z [URL="http://www.ddb.fora.pl/"][COLOR=#22229c]www.ddb.fora.pl[/COLOR][/URL] zdobyli bierzace wiadomości o psiaku .[/quote] Kopiuję z forum molosy.pl [I]"Malibu i wszyscy inni zaniepokojeni... Nic nie jest owiane tajemnicą, ale podczas gdy Wy siedzieliście w ciepłych domach przed komputerami i czekaliście na wieści, cały komplet ludzi narażał swoje zdrowie a nawet życie przedzierając się z psem do Warszawy mimo okropnej pogody i wielu przeciwności. Pies dotarł do SGGW dopiero po 10, więc cały sztab lekarzy, którzy czekali na niego popołudniu, zdążył rozejść się już do domów. Lekarz dyżurny stwierdził tylko podwyższoną temperatrę i załamał się na widok tej dziury w łapie przy stanie skokowym. No ale o tym pisano już wcześniej. Diagnostyka i podjęcie leczenia, będzie w zasadzie odbywać się od dziś. Wszystkie bieżące informacje będą umieszczane na stronie Fundacji Emir w dziale aktualności."[/I] Według mnie, najważniejsze jest to, że pies jest już bezpieczny i pod najlepszą opieką. Rozumiem, że chcesz zaspokoić swoją ciekawość, ale zastanów się, czy przypadkiem Twoje zniecierpliwienie nie zaszkodzi sprawie. Jeśli masz jakieś pytania, a ja będę mogła na nie odpowiedzieć, zapraszam na pw. -
Byle wytrzymał !! A ja mam dla Was kolejne zadanie, a mianowicie ta boksia: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38594[/url] bardzo pilnie szuka domku!!!!!!!!!!!!!!!! Pomożecie???
-
Mam bardzo dobre wieści:lol: Mianowicie, boksio znalazł dom STAŁY u mojej kuzynki!!!! Po odbiorze nie będzie się nigdzie tułać, tylko grzać dupkę w kochającym domku! Wszystko uzgodnione i nagrane!:multi::multi::multi: Jak tylko będzie gotowy do odbioru, jedziemy po niego! Natanku, szczęście już jest gotowe na Twoje przyjęcie:loveu:
-
[quote name='la_pegaza']tak, tylko w schronisku nie ma rezerwacji i kto przyjdzie i go zechce, temu pewnie wydadzą :shake: więc my możemy sobie szukac super domku a psa już nie byc :-?[/quote] rxt to dlatego trzeba uprawiac partyzantkę... Bo nikt Ci psa nie zarezerwuje, żeby przypadkiem sie nie okazało, że pies nie zostanie odebrany zgodnie z umową. Tak się w przeszłości zdarzało, stąd w schronisku panuje reguła "kto pierwszy ten lepszy" I dobrze!;)
-
Byłam dzisiaj u Natanka... Pokręcił dupką, pozwijał się w korkociąg, polizał mi rękę, zjadł ze smakiem chrupki i zabił mnie smtnym spojrzeniem gdy odchodziłam... Do odbioru będzie we wtorek...
-
Nie mogę się powsztrzymać i muszę tu skopiować wiersz, który przytoczyła andzia69 w wątk o Aresie: [B]Mówi CI to Twój pies[/B] Człowieku! - panie mój, przyjacielu. Przyjacielu z sercem jak głaz. Przykre, że takich jak Ty Jest tylu wśród was. Twa fascynacja mną prysnęła jak czar Wywiozłeś mnie daleko gdzieś Bo przeszkadzała Ci moja sierść. Na pożegnanie dostałem pięścią w nos. Skazałeś mnie na okrutny los Na głód i chłód Na bezlitosne pcheł kąsanie Nie na szybką śmierć Lecz na powolne w mękach konanie. Biegałem w amoku - łapy zdarłem do krwi. Nie odnalazłem powrotu - który mi się śni. Mój przyjacielu - czym dla Ciebie jest pies? Odpowiedź jest prosta Pies to nie istota - to zbędna, niepotrzebna rzecz. Pies - to tylko pies - bez serca, uczuć i łez. Czy źle Ci służyłem? - wiedz, że wszystko znosiłem - Pragnienie i głód. - Ataki Twej złości. - Przenikliwy ból. - Rozpaczliwą samotność długich dni. Nie byłem wcale głaskany Teraz to wiem - byłem po prostu niechciany. Człowieku! - obojętnie kim jesteś i jaki masz w życiu cel Wiedz - los mści się, czy tego chcesz, czy nie. l Ci których kochasz, poświęciłeś im tyle lat, Wierni zasadom coś wpajał im od lat Nie znając szacunku, pójdą w Twój ślad Zabiorą Ci godność, wywiozą gdzieś w świat. Wywiozą Cię do przytuliska dla ludzi, Ludzi niechcianych Nie wiem czy będziesz tam dobrze traktowany Szacunek w świecie ludzi jest mało znany Lecz wiem co czuł będziesz To co ja teraz czuję - tęsknotę i niezapomniany zapach Zapach, którym pachnie utracony dom. l płakał będziesz, aż braknie Ci łez. Uwierz! - mówi Ci to Twój pies. Sam sobie kiedyś zadasz pytanie Za co? - tak podłe traktowanie Za miłość, wierność i oddanie W zamian jest właśnie takie traktowanie. Nagle - jak we mgle widzę, coś o twarzy człowieka Rozchyla trawę - patrzy, niedowierza - czy to jest pies? Mówi - piesku kto ci to zrobił serce ma z kamienia. Nie - to nie złudzenie z wycieńczenia, To przyszła śmierć z twarzą człowieka - stoi i czeka. Wśród szumu drzew i wysokich traw, Wydaję moje ostatnie tchnienie. Człowieku! - przyjacielu ślę Ci przebaczenie Twój pies. l tak z braku szacunku i z ludzkiej głupoty W ponurym lesie, wśród wysokich traw To nie jedyne - ostatnie tchnienie Psów wyrzucanych od lat. [RIGHT][I]Teresa Janicka[/I] [/RIGHT] __________________
-
[quote name='mm.templum'][SIZE=4][COLOR=green]Gdybym był potrzebny w sobote do akcji wyciągania Natanka ze schronu to jestem do dyspozycji.........[/COLOR][/SIZE][/quote] Dzięki Marku, w razie czego Twój telefon mam :) A co z tym przetrzymaniem psa przez te parę godzin?
-
[quote name='supergoga']A zabierzcie sobie wszystkie zabawki. Już się nabawiłam po wsze czasy!!!:cool1:[/quote] Ale Ciotka Ty sie nie wygłupiaj bo bez Ciebie i Twoich zabawek się nie pobawimy:mad:
-
[quote name='Saksana']No, tak jak pisałaś jesli będzie potrzeba odbiorę i przetrzymam psiaka, bo Supergoga naprawdę namieszała ponieważ, Artis chyba zostaje w schronisku :p[/quote] Nie wnikając w szachrajstwa ciotki gogi:mad: Dowiem się co i jak i będziemy w kontakcie w razie sobotniej potrzeby :)):multi::multi:
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malibu']Jeżeli nie bedzie zgody uczestników , 200 zł moge zapłacic za psa , jeżeli kwota bedzie wyższa prosze mnie o tym poinformować o "ile".[/quote] Dziękuję Malibu. Mamy początek planu.... My damy żarełko na początek.... Kto weźmie psa na tymczas...??? -
[quote name='Saksana']Oczywiście, ciotki klotki ;)[/quote] Mirko, no ale na co możemy liczyć? Wyartykuuj???
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
GoniaP replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malibu'][B]GoniaP.[/B]Czy znas zjakimi kwotami to schronisko może być zainteresowane? Pytam, żebym sie nie przereklamowała.[/quote] Nie sądzę by więcej niż 150zł... -
[quote name='AgaiTheta']Do piątku mam nadzieje że będzie wiadomo.[/quote] To fajnie, ale trzeba byłoby się przygotować na różne ewentualności.... A jeśli wstrzymamy akcję do piątku, to może być za późno!!!