-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Koniaczek prosi również o Allegro. Czy mam przygotować tekst, czy zrobisz ekstrakt z tego co jest? Kontakt oczywiście do mne... Dziękujemy Ci z góry Cioteczko! [quote name='supergoga']Ciotka znalazla Koniaczka - ależ bomba psiul. Śliczny i kochany. Jak wrócę do domu przygotuje ogłoszenia i jeśli można wstawię psiaka w net. Czy ogłoszenia do allegro też zarobić. Gonia - jak rozumiem, Twoje dane podawać do kontaktu? Musi szybko znaleźć domek, jest uroczym psiakiem.[/quote] -
No to jeśli mogę to ja też przyjdę do Was w przyszłą sobotę z Bobolem. On trochę niereformowalny jest, no ale spróbujemy...:roll: (wciąż się wścieka na inne psy, czy to panienki czy chłopaki - jemu wszystko jedno:placz:)
-
Na stronie fundacji Emir są nowe zdjęcia Medarka w pościeli :lol: Zdrowiej kochany!
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Właśnie dostałam wiadomość z Koniakowego dt. Ma się prześwietnie, jest maskotką studentów medycyny. Wszyscy go rozpieszczają, troszczą się o niego, bawią się z nim... Ale Koniak wciąż szuka domu stałego... -
[quote name='bigos']Przed chwilką dzwoniła do mnie Pani chętna na sunię:multi: Mieszka gdzieś na Kaszubach, więc musiałybyśmy załatwić transport Sunia miałaby ogromny ogród i towarzysza bernardyna. z tym, że nie mieszkałaby w domu tylko w super ocieplanej budzie GoniaP co Ty na to????? mam kontak do Pani, czeka na wiadomość o sterylce suni (kiedy?) i prosi o kontakt[/quote] Kasiu, podaj mi więc proszę kontakt do tej Pani. Chciałabym z nią porozmawiać i pokorespondować.... zanim zacznę się cieszyć;)
-
Sunia została obejrzana przez Panią Doktor... Ma guzek na jednym boku, ale wetka mówi, że niegroźny - usunie go podczas sterylki... Sunia ma około 5 lat no i musi trochę wydobrzeć. Trudno to sobie wyobrazić w warunkach schroniska... Do jej mikro boksu dołożono inną sunię:-( Teraz siedzą za kratami razem:-(
-
[quote name='michał.p']jesteśmy już po porannym spacerze, to najgrzeczniejszy pies w parku:) imię jak najbardziej zostaje![/quote] No to koniec ze spanioem w sobotnie poranki :evil_lol: Na pocieszenie - kto rano wstaje temu Pan Bóg daje....... np. piękną psią miłość :multi:
-
[quote name='iza_szumielewicz']Spójrzcie najpierw na to z kupką, a potem na to z pieskiem..... Widzicie, jak na zdjęciu z kupką Łatuś ma powykręcany w esy floresy ogonek:lol: . [/quote] No co!! Na pierwszym zdjęciu skupiał się chłopak :evil_lol: Ależ on piękny :loveu:
-
Poznań - Koniak - rude szczęście - jest już w nowym domu!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
No cóż... Koniak w domu tymczasowym ma się świetnie... Ale brak mu wciąż domu stałego... -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT']A jaki duet tworzą Szarik z Czortem Teodorem :diabloti:[/quote] Mam nadzieję, że wkrótce to zobaczę:eviltong: -
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
[quote name='PaulinaT'] Tak właśnie: wrócił do domu. Nie dam rady oddać już go. Myślę, ze złamałabym mu serce. A on oddał mi je całe i bezwarunkowo. Dobrze, ze w razie czego mogę go oddać do mamy - nie sprawia tam większych kłopotów więc nie będę miała wielkich skrupułów powierzyć go rodzicielom. I tak oto staruszek znalazł swój ostateczny port. :p[/quote] Dziękuję Paulinko. Jesteś wielka i chylę przed Tobą czoła:loveu: To najpiękniejszy port, który Szarik mógł ostatecznie znaleźć:loveu: Ty i on tworzycie niesamowity duet. Wiem bo widzialam Was razem :loveu: Ucałowania, powodzenia i samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku! Szarik już w domu :multi::multi::multi: -
[quote name='iza_szumielewicz']WOT tpo Warszawski Ośrodek telewizyjny. W każy niedizelny poranek można tam przyprowadizć psa, rozbia mu krótki filmik, który zostanie pokazany bodajże w niedizleę i wtorek w programie o ziwerzakach. Pytam o WOT, bo tez mam z nim kiepskie doświadczneia. Żaden pies, z którym tam byłam przez telewizor nie znalazł pana....:shake: [/quote] Ok, teraz rozumiem.... No ale przecież to jeszcze jedna szansa... Warto spróbować, a nóż...
-
[quote name='asiuniap']IMO WOT to strata czasu. Na kilkadziesiąt naszych psów dom z WOTu znalazł tylko jeden. Ale jak jesteś zdecydowana to cymu ni.[/quote] Ale przecież jest tymczas do końca stycznia, czy nie?
-
[quote name='iza_szumielewicz']Wiem, GoniaP, wiem. Dzięki za słowo otuchy i mobilizacyjnego kopa. Może zaprowadizć Łatka do WOTu, co? Czy to raczej ostateczność?[/quote] ekhmmmm, a co to WOT?
-
[quote name='iza_szumielewicz']GoniaP,:placz: :placz: :placz: :placz: . To mnie przytłacza. Ja jestem z tych, co ciągle widzą na czarno, więc jest mi teraz tylko czarno, czarno, czarno:placz: :placz: :placz:[/quote] To nie widź bo w ten sposób psu nie pomożesz. Ja mam obecnie 2 psy na tymczasie bez widoków na dom... Obydwa to kundelki, obydwa piękne inaczej... A Łatek jest piękny i teraz potrzebuje m. in. Twojej siły i samozaparcia. Pamiętaj, że one nie potrafią same o siebie walczyć...
-
[quote name='iza_szumielewicz']Jestem skrajnie załamana......:placz: :placz: I wstydzę się:oops: głównie przed Łatkiem, bo obiecałam mu dom.....[/quote] Wiem co czujesz Iza, ale nie załamuj się. A Łatek i tak dostał od Was 2 życie i już jest Wam wdzięczny. Teraz trzeba wziąć głęboki oddech i ze spokojem obmyślić plan B. Kolejne ogłoszenia w necie, w mediach? Jeszcze jest trochę czasu....Więc głowa do góry!
-
[quote name='bigos']Trzeba ją szybciutko wyciągnąć Niestety trzeba będzie przeczekać kwarantannę i później sterylke:angryy: [/quote] Jeśli to Ty ją tam zawiozłaś, myślę, że mogłabyś ją stamtąd zabrać we wcześniejszym terminie... [quote name='bigos'] GoniaP - jak to jest z Waszą współpracą ze schroniskiem?[/quote] Tego wolę publicznie nie komentować...