-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Cztery złapane, bo na razie tyle zapisane na sterylizację. W przyszłym tygodniu reszta - zostały chyba 3, bo jeden jest ponoć tylko na przychodne od sąsiadów. Dwa małe wzięła w ubiegłym tygodniu Irenas :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Koty Tomek złapał cztery. Teraz się dopiero zacznie...ale to już na kotach pisałam... Amiska węszyła, biegała, szukała, ale nie przyszło jej na razie do głowy, ze koty są na górze. Tam wstęp wzbroniony, i to od mojego pobytu w sanatorium. Tomek ograniczył psom przestrzeń, by było mniej sprzątania i ewentualnych kup pod naszą nieobecność. Ojejku, ja chcę na chwilę do tego sanatorium, albo do Grecji, albo na kajaki... Mamusiu....... -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Drugie podejście = dwa kolejne koty, w tym jeden do klatki łapki się złapał. Koty siedzą za wanną, jeden, ten smoliście czarny dzikus - na parapecie. Żaluzje diabli wzięli, bo na mój widok, jak po cichutku weszłam do łazienki, kot rzucił się do ucieczki właśnie w okno, wieszając się na żaluzjach... Zaglądałam do łazienki dwukrotnie: Woda z miski wylana. Jedzenie - podane o 14.00 nie ruszone. Jedno siku i kupa w kuwecie. Koty zbite w gromadke za wanną. Ten na parapecie skulony, warczy na mój widok. Kurcze.......... ciężko będzie, oj ciężko....... -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Czy maleńkim mikroorganizmem? :) -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
malagos replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ma śliczny kolor, taki ciepły :) -
Matko boska, i ma być lepiej w tym kraju?.........
- 85 replies
-
- bezdobne suki
- świętokrzyskie
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Četka w Helsinkach, Helcia w Zabrzu, czyli podwójny happy-end!
malagos replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mała ruda szczęściara :) -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tu specjalnie dla Poker ogon jak chorągiew - bo mówiła, ze lubi psie ogonki :) [url=http://postimage.org/][/url] [url=http://postimage.org/]gifs upload[/url] -
Przerażona sunia i jej maluchy już w nowych domach. Powodzenia!!!
malagos replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Dobry pomysł :) -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Ireneczko, klateczka na razie nie pilna - w tym tygodniu nam się na pewno nie przyda. Jakoś się umówimy :) Koty na razie pojmane dwa. Drugie podejście ok. 14.00 przy drugim karmieniu. -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
malagos replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Cudny, kochany psi dzieciak! Musi być dobrze... -
Zawsze alergią reagowałam na "alergię na psa", Aż do czasu tej choroby mojego syna - owrzodzenia rogówki itp. Jednak to prawda.
-
Sądząc po zdjeciu i plaskatym pyszczku, Hugo też padł na ryjek :D
-
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Współczuję, Pokerku, tej łapki pogryzionej :( -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
O, jolantina - banerem super, dziękuję jeszcze raz. Kotów w sierpniu było 13 - tyle zgłosiła (czyli kazała zabrać do schroniska) jakaś kuzynka tej babinki, która się nią w lecie opiekowała :( Siedzę w pracy, dziś poza gminą, i tylko mogę myślą wspierać Tomka i Bożenkę. ale z tymi oswojonymi powinni sobie poradzić. Najwyżej zrobimy drugie podejście jutro, przy porannym karmieniu, gdy towarzystwo rzuca się na jedzenie i nie bardzo rozgląda się na boki ;) Łazienka na piętrze przygotowana - kuweta, miska z wodą, drapak, budka materiałowa (zabrałam jedną psom, uprałam w pralce). Wola Boska, jak mówią... -
~ Wiejska zaniedbana Amisia zamieszkała w Ostródzie :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Czyli ładna panna z dobrego domu szuka szczęścia :) Rzeczywiście, w tym psie jest dużo radości i pogody :) Nooooo, ciekawe, co powie dziś na dokocenie domu - Tomek i Bożenka mają za zadanie złapać kilka sztuk i umieścić je w łazience. Wprawdzie łazienka na pietrze, wprawdzie zamknie drzwi, ale ... A ja w pracy, dziś dyżur w biurze w Makowie, Tomek sam musi sobie poradzić. -
Czarna zgraja - 9 kotów u stuletniej babuleńki...
malagos replied to malagos's topic in Kotki już w nowych domach
Jutro podejście do złapania kotów - moze te 3 oswojone się dadzą wsadzić do kontenerków? Wylądują u mnie w łazience - nie udało mi sie znaleźć innego tymczasu. Kciuki na pokład!! -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
malagos replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Odeszła godnie, dzieki Tobie, dziuniek - dziękuję! -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2015
malagos replied to Baba Jaga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Los tym biedakom pisany jak nam wszystkim... Biedna, kochana Abra...[*] -
Spróbuj może - http://www.dogomania.com/forum/topic/100785-klub-wytrwa%C5%82ych-baloniarek-razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy/page-494
-
Pewnie jest ok, bo by pani coś mówiła :) Tytuł wątku nieodmiennie mi się czyta: " staruszek z małym hugo" :P :P