-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Musze się przyznać, że nasza dieta bezglutenowa nie bardzo przynosi efekty. W sumie i tak się obżeramy, tyle że bez zwykłego chleba. Kupuję chleb bezglutenowy i jemy po 1 kromce dziennie. Ale do tego mięso, kiełbasa, ser żółty, obiad normalny, też mięsny. Wczoraj upiekłam chlebek z mąki kukurydzianej, ryżowej i ziemniaczanej, z ziarnami, na drożdżach. No, doopki nie urywa, ale da sie zjeść. Mam z nim mikro kanapkę do pracy. Czas na zmiany...dorastam do diety Ewy Dąbrowskiej, dzięki konfirmie za te książeczki. Jeszcze dziś poczytam i kto wie... Ale Tomek nie wytrzyma dłużej bez mięsa, niż 2 tygodnie. Chce spróbować pościć razem ze mną, ale nie wyobraża sobie np. grilla tylko z pieczoną papryką, a nie soczystą karkówką. Jakie są Wasze doświadczenia?
-
Wykasowałam z poczty fakturę, cholerka... Wstawie kopie zmówienia : Dziękujemy za Twoje ostatnie zamówienie - nr 83789305. Otrzymaliśmy płatność na kwotę 132 PLN i przypisaliśmy do Twojego zamówienia. Kwota faktury: 132 PLN Nr zamówienia: 83789305 Data zamówienia: Mar 10, 2017 1:13:37 PM Jeszcze raz dziękujemy za zakupy w zooplus. Z wyrazami szacunku Twój zespół zooplus Tel: +48 22 116 86 90 (Pon-Pt 8:00-18:00) https://www.zooplus.pl/contact
-
Dziewczyny kochane, nie gniewajcie się, ale - pierwsze koty za płoty...Przespałam się z tym dylematem, czy oddzwaniać do pana, czy nie... Jakoś mi serce/rozum/intuicja podpowiada, że nie, to jeszcze nie TEN dom. Tomek też jest zdania, ze jeżeli coś w rozmowie nie ujęło, nie zainteresowało, to lepiej poczekać na inne telefony. Ogłoszenia sunia ma, i to wyróżnione, jedzonko ma zapewnione, dach nad głową także, naszą opiekę i miłość, dajmy szansę innym :) Odebrałam wczoraj zamówioną w Zooplusie pakę z jedzeniem. To Animonda w puszkach i smaczki. Razem 132 zł
-
a ja najbardziej lubię szpaki :) Siedzi taki dżentelmen na drutach nad moim domem i sobie gwiżdże. Co roku ma gniazdko pod naszym dachem w towarzystwie wróbli.
-
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Udanego wyjazdu, Pokerku, i szczęśliwego powrotu :) -
Złota Dziewczyna z Cibie! :)
-
Havaniu, dziękuję! Jak trzeba coś zapłacić, to wołaj głośno, zaraz przeleję. Efektem ogłaszania były wczoraj dwa telefony. Jeden od pana z Ząbek - domek z ogródkiem, raczej starsi ludzie, ale nie mogą przyjechać z powodu braku samochodu. I tu mam dylemat, czy czekamy dalej, czy poprosić kogoś o wizytę pa, tylko z Ząbek nie mamy nikogo, a z centrum pewnie nikt nie zechce pojechać... I drugi telefon, energiczna młoda pani, z zapytaniem, jak pies reaguje na dzieci. Bo wzięła szczeniaka, to gryzł dzieci po nogach, i musiała go oddać. W tle rozmowy słychać dziecięce głosiki, jakiś ludzki drobiazg. To szczerze powiedziałam, że nie wiem jak pies reaguje na dzieci, bo nie mam na kim przetestować. No i tyle, pani poszuka innego. To co o tych Ząbkach sadzicie?......... A niuni kupiłam wczoraj zabawkę - serdelki, już wczoraj była noszona w ryjku i wymieniana na ryjek Pyzowy.
-
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
O? to dobrze, ze klin klinem :) -
Wyróżniłam ogłoszenie na Gumtree za 16,99 zł na miesiąc Informacje o płatności: Numer referencyjny: 104864916 Zamówienia dokonano: 13/03/2017 Metoda płatności: Electronic funds transfer Kwota całkowita: 16,99 zł Informacje o sprzedawcy: Marktplaats B.V. Wibautstraat 224 1097 DN Amsterdam The Netherlands Numer VAT: 803.603.307.B.01 Szczegóły zamówienia: Wyróżnienie - 31 dni #190375687 : Przepiękna suczka owczarek niemiecki, idealna, spokojna, mądra 16,99 zł Łącznie (bez VAT): 13,81 zł VAT: 3,18 zł Łącznie (razem z VAT): 16,99 zł
-
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Taka rola DT... Wieści bardzo dobre :) -
Nareszcie biedaczysko odpocznie, wyśpi sie w spokoju, naje. Cudnie, ze ma dom tymczasowy :) Ciekawa jestem, w jaki jest wieku? U starszych psów często taki lekki wytrzeszcz oczu postępuje z wiekiem.
-
Na zebraniu TOZ jedna z młodych wolontariuszek zapytała, jak znajduję domy dla psów, czym się kieruję przy wyborze, czy robię ankiety itp. Powiedziałam, ze przede wszystkim rozmowa, i to już pierwsza klasyfikacja. Jak ktoś zaczyna od "słucha pani..." to już ostrożnie podchodzę do rozmówcy. 15 min później wyszłyśmy z zebrania i zadzwonił telefon. - Słucha pani, ja w sprawie tego owczarka. Aktualne? - aktualne... - to ile lat ma ta suka? - W książeczce ma wpisane 9, ale wg lekarza weterynarii ma około 7 - ja rozumie, i bez weterynarza to wiem, he, he, od 20 lat siedzę w owczarkach. To jaka ona do dzieci? i czy może być na podwórku? - nie, ona jest domowa - ja rozumie, ale w dzień może być na podwórku, tak? Na noc ją wpuszczę do domu - nie, ona musi być w domu - ja rozumie, ale w dzień może być na dworzu, jest przecież ciepło. Bo ja mam podwórko i dużą klatkę. Słucha pani, to może być na podwórku i tak w koło Macieju... Przerwałam tę rozmowę, bo nie takiego domu szukamy dla Dianki. Ale jak będzie niegrzeczna, to ja postraszę tym "słucha pani, ja rozumie" -
-
O, bardzo mi przykro...
-
Niczym się nie różni zakladanie wątku, dałam radę bez problemu :)
-
To ja pozdrawiam "zdupiesiałą" elik - co za określenie!! :)
-
Wbić na melanż to przybyć na imprezkę :) To dobrze, jutro czekam z jakimś ciepłym dankiem o 13.00. ciasta nie upieke, bo by mnie za bardzo korciło. A te bezglutenowe cholernie drogie :(
-
Pewnie tak kilka minut po 14.00?........... Jak tylko nas Irena zabierze, to "wbijamy na melanż " :)