Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Musze się przyznać, że nasza dieta bezglutenowa nie bardzo przynosi efekty. W sumie i tak się obżeramy, tyle że bez zwykłego chleba. Kupuję chleb bezglutenowy i jemy po 1 kromce dziennie. Ale do tego mięso, kiełbasa, ser żółty, obiad normalny, też mięsny. Wczoraj upiekłam chlebek z mąki kukurydzianej, ryżowej i ziemniaczanej, z ziarnami, na drożdżach. No, doopki nie urywa, ale da sie zjeść. Mam z nim mikro kanapkę do pracy. Czas na zmiany...dorastam do diety Ewy Dąbrowskiej, dzięki konfirmie za te książeczki. Jeszcze dziś poczytam i kto wie... Ale Tomek nie wytrzyma dłużej bez mięsa, niż 2 tygodnie. Chce spróbować pościć razem ze mną, ale nie wyobraża sobie np. grilla tylko z pieczoną papryką, a nie soczystą karkówką. Jakie są Wasze doświadczenia?
  2. Wykasowałam z poczty fakturę, cholerka... Wstawie kopie zmówienia : Dziękujemy za Twoje ostatnie zamówienie - nr 83789305. Otrzymaliśmy płatność na kwotę 132 PLN i przypisaliśmy do Twojego zamówienia. Kwota faktury: 132 PLN Nr zamówienia: 83789305 Data zamówienia: Mar 10, 2017 1:13:37 PM Jeszcze raz dziękujemy za zakupy w zooplus. Z wyrazami szacunku Twój zespół zooplus Tel: +48 22 116 86 90 (Pon-Pt 8:00-18:00) https://www.zooplus.pl/contact
  3. Dziewczyny kochane, nie gniewajcie się, ale - pierwsze koty za płoty...Przespałam się z tym dylematem, czy oddzwaniać do pana, czy nie... Jakoś mi serce/rozum/intuicja podpowiada, że nie, to jeszcze nie TEN dom. Tomek też jest zdania, ze jeżeli coś w rozmowie nie ujęło, nie zainteresowało, to lepiej poczekać na inne telefony. Ogłoszenia sunia ma, i to wyróżnione, jedzonko ma zapewnione, dach nad głową także, naszą opiekę i miłość, dajmy szansę innym :) Odebrałam wczoraj zamówioną w Zooplusie pakę z jedzeniem. To Animonda w puszkach i smaczki. Razem 132 zł
  4. a ja najbardziej lubię szpaki :) Siedzi taki dżentelmen na drutach nad moim domem i sobie gwiżdże. Co roku ma gniazdko pod naszym dachem w towarzystwie wróbli.
  5. Udanego wyjazdu, Pokerku, i szczęśliwego powrotu :)
  6. Złota Dziewczyna z Cibie! :)
  7. Mar.gajko to świetnie ujęła, co by nie było, przeżyła sobie godnie ostatnie lata.
  8. Havaniu, dziękuję! Jak trzeba coś zapłacić, to wołaj głośno, zaraz przeleję. Efektem ogłaszania były wczoraj dwa telefony. Jeden od pana z Ząbek - domek z ogródkiem, raczej starsi ludzie, ale nie mogą przyjechać z powodu braku samochodu. I tu mam dylemat, czy czekamy dalej, czy poprosić kogoś o wizytę pa, tylko z Ząbek nie mamy nikogo, a z centrum pewnie nikt nie zechce pojechać... I drugi telefon, energiczna młoda pani, z zapytaniem, jak pies reaguje na dzieci. Bo wzięła szczeniaka, to gryzł dzieci po nogach, i musiała go oddać. W tle rozmowy słychać dziecięce głosiki, jakiś ludzki drobiazg. To szczerze powiedziałam, że nie wiem jak pies reaguje na dzieci, bo nie mam na kim przetestować. No i tyle, pani poszuka innego. To co o tych Ząbkach sadzicie?......... A niuni kupiłam wczoraj zabawkę - serdelki, już wczoraj była noszona w ryjku i wymieniana na ryjek Pyzowy.
  9. O? to dobrze, ze klin klinem :)
  10. Wyróżniłam ogłoszenie na Gumtree za 16,99 zł na miesiąc Informacje o płatności: Numer referencyjny: 104864916 Zamówienia dokonano: 13/03/2017 Metoda płatności: Electronic funds transfer Kwota całkowita: 16,99 zł Informacje o sprzedawcy: Marktplaats B.V. Wibautstraat 224 1097 DN Amsterdam The Netherlands Numer VAT: 803.603.307.B.01 Szczegóły zamówienia: Wyróżnienie - 31 dni #190375687 : Przepiękna suczka owczarek niemiecki, idealna, spokojna, mądra 16,99 zł Łącznie (bez VAT): 13,81 zł VAT: 3,18 zł Łącznie (razem z VAT): 16,99 zł
  11. Taka rola DT... Wieści bardzo dobre :)
  12. Nareszcie biedaczysko odpocznie, wyśpi sie w spokoju, naje. Cudnie, ze ma dom tymczasowy :) Ciekawa jestem, w jaki jest wieku? U starszych psów często taki lekki wytrzeszcz oczu postępuje z wiekiem.
  13. Dzielna nasza Moli@ :) A Żuczek ma niezwykłe te ślepka, takie jasne!
  14. Tak jakoś myślałam, ze sie domki wykruszą - tak to jest, ze 1 na 10 będzie tym odpowiednim. Będzie dobrze, zobaczysz :) A jak Pigwowiec po sterylce? Już oki?
  15. Na zebraniu TOZ jedna z młodych wolontariuszek zapytała, jak znajduję domy dla psów, czym się kieruję przy wyborze, czy robię ankiety itp. Powiedziałam, ze przede wszystkim rozmowa, i to już pierwsza klasyfikacja. Jak ktoś zaczyna od "słucha pani..." to już ostrożnie podchodzę do rozmówcy. 15 min później wyszłyśmy z zebrania i zadzwonił telefon. - Słucha pani, ja w sprawie tego owczarka. Aktualne? - aktualne... - to ile lat ma ta suka? - W książeczce ma wpisane 9, ale wg lekarza weterynarii ma około 7 - ja rozumie, i bez weterynarza to wiem, he, he, od 20 lat siedzę w owczarkach. To jaka ona do dzieci? i czy może być na podwórku? - nie, ona jest domowa - ja rozumie, ale w dzień może być na podwórku, tak? Na noc ją wpuszczę do domu - nie, ona musi być w domu - ja rozumie, ale w dzień może być na dworzu, jest przecież ciepło. Bo ja mam podwórko i dużą klatkę. Słucha pani, to może być na podwórku i tak w koło Macieju... Przerwałam tę rozmowę, bo nie takiego domu szukamy dla Dianki. Ale jak będzie niegrzeczna, to ja postraszę tym "słucha pani, ja rozumie" -
  16. Akurat w Zooplusie nie było doliny Noteci, zamówiłam animondę :) Wczoraj był pierwszy telefon w sprawie Rajki.
  17. O, bardzo mi przykro...
  18. Nikt, kompletnie nikt o nią nie zapytał do tej pory. Czekamy spokojnie. Moze w ten weekend?......
  19. Niczym się nie różni zakladanie wątku, dałam radę bez problemu :)
  20. To ja pozdrawiam "zdupiesiałą" elik - co za określenie!! :)
  21. Wbić na melanż to przybyć na imprezkę :) To dobrze, jutro czekam z jakimś ciepłym dankiem o 13.00. ciasta nie upieke, bo by mnie za bardzo korciło. A te bezglutenowe cholernie drogie :(
  22. Toluś, tej suchej to nam starczy na dłużej, jeszcze jest przecież druga torba 15 kg :) Niuniusie rozrabiają, bawią się, podgryzają - a że deszczowo, to się nudzą w domu :)
  23. Pewnie tak kilka minut po 14.00?........... Jak tylko nas Irena zabierze, to "wbijamy na melanż " :)
×
×
  • Create New...