-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
malagos replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
I jak tam, Wandeczko?... -
Dziękuję serdecznie w imieniu Tomka, i w swoim :) Tę wizytówkę skrócili ogromnie, do kilkudziesięciu sekund, bo "występ" Tomka trwał nieco dłużej, niż mogli to ująć w programie :) Wieczorem przyjechał znów Polsat do nas i zaraz po programie był czat na żywo na fb. Trwał 40 minut, Tomek odpowiadał na pytania internautów. Pan z Polsatu, prowadzący czat był ogromnie zaskoczony i uradowany zainteresowaniem, i ilością czatujacych! Na początku było to 10 osób, za chwilę, już 48, za moment ponad setka, wreszcie 2 tysiące :) Tomek był pierwszym uczestnikiem, do którego przyjechali z tym "czatowaniem". A najlepsze, ze po skończonej rozmowie, gratulacjach i pozdrowieniach, pan mówi: to teraz proszę wziąć Pyzę na kolna i powiedzieć o niej kilka słów, zrobimy jej promocję :) Jak mi sie uda to znaleźć na fb, to pokaże:) Ta sunia w lecznicy przy badaniu to właśnie Pyzol :) A ratlerek na moich kolanach to Nutka. Musiałam ją wziąć, bo małpa szczekała na hasło "cisza, nagranie!" :)
-
Masz rację, Grażynko :) Dzis z przyjemnością popracowałam w ogródku, podziwiając mój czosnek niedźwiedzi. mam tylko 1 kępkę i zawsze szkoda mi go skubać, pewnie zostawię na święta, jak przyjadą dzieci.
-
I co, i co? Bajeczka pojedzie?
-
Ja bociana jeszcze nie widziałam. Ale za Makowem na rozlewiskach siedziały białe ptaki, tak z 8 sztuk, i na łabędzie to to nie wyglądało, jakby długie nogi?...Białe czaple?
-
Ale dobre wiesci sobie czytam w poniedziałek rano :)
-
He, he :) Na Świąta przyjedzie Ania z Kenią, no ciekawe, ciekawe... Widzę, że jak są obie - Diana z Pyzą, to takie odważniaki z nich. Wczoraj wieczorem przepadły w krzakach, jakiś niepokój, poszczekiwanie - a to jeż zwinięty w kuleczkę. Odwołałam psy w końcu, ale Pyzę aż musiałam po pupie klepnąć, by odpuściła. Jak ktoś na rowerze na drodze, to Pyza obszczekuje, a Diana chcąc nie chcąc biegnie za nią, ale tak bez przekonania. I Pyza ciągle chce się bawić, zaczepia Dianę, podgryza, a ta z anielską cierpliwością, jak matka z córeczką, znosi to wszystko :)
-
Z kotem relacje się ułożyły. Nadal jest zaciekawienie, jak łazi po mieszkaniu, czy wskakuje mi na kolana. Wtedy uszy na sztorc, pysk wręcz przyciśnięty do kota, ogon merdający. Wtedy mówię "zostaw kota!" i odstępuje na bok. Ale jak kot śpi, czy je, nie ma reakcji. W przelocie, jak kot się otrze o Dianę z podniesionym ogonem, jest polizanie po pyszczku.
-
Zamówiłam w Zooplusie: Ortopedyczne legowisko dla psa, czworokątne - Dł. x szer. x wys.: 115 x 70 x 32 cm 299,80 zł 6 x 400 g Rocco Junior w super cenie! - Kurczak i dziczyzna z ryżem i wapniem 19,80 zł 6 x 400 g Rocco Junior w super cenie! - Indyk i serca cielęce z wapniem - 19,80 zł Animonda GranCarno Original Junior, 6 x 400 g - Wołowina z sercami indyczymi - 22,80 zł Dostawa GRATIS Cena razem z VAT - 362,20 zł Na razie przelałam z funduszy Dianki, ale za karmę dla maluszków stopniowo oddam, może ktoś wpłaci po grosiku. Suche jedzenie i karmę dla suczek kupię na fakturę na urzad gminy.
-
Ojej, ale dobre wieści! super!
-
Nie, Irenko - pojechaliśmy z Tomkiem do tego gospodarstwa, obejrzeliśmy psiaki, zrobiłam zdjęcia i założyłam wątek. Z nadzieją, ze ktoś powie "zabieram szczeniaki" albo "zabieram szczeniaki i mamusie na dt"........Psiaki są nadal u tych ludzi.
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
malagos replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Wreszcie! Nasza tymczasowa Pyza też już czeka i czeka długo....... -
Mój nowy problemik...
-
Mój nowy problemik...