Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Zawsze zagladam na ten wątek i cieszę się, ze Zagrodowy pies polski chce pomóc :)
  2. O, to jest pomysł:) A my się widzimy w sobotę, tak? Umówimy się tylko co do godziny wyjazdu, bo na zebraniu mamy być o 15.00. A może Irenasie przyjedź do mnie (po mnie) trochę wcześniej, np. o 13.00, to obiadek razem zjemy? Bo z pustym brzuchem źle się będzie obradować :)
  3. Wiecie, co te dwie małpeczki (Raya i Pyza) robiły rano? Czekając na mnie, aż się ubiorę na spacer z nimi, wyspane i już po śniadaniu zaczęły się kotłować na kanapie. Znalazły gdzieś "skórkę" od wybebeszonej dawno zabawki -pluszowego ludzika i wydzierały go sobie na zmianę. Ludzik mały, więc kiedy go Raya wzięła w pysk, zniknął prawie w jej paszczy, tylko tak dramatycznie spod fafla sterczała pluszowa rączka... Uśmiałam się, a psom w to graj! Zabawę przeniosły na podwórko, jak wyszłyśmy, i znalezioną wczoraj w krzaczorach piłeczką bawiły się przez długi czas. Raya biega za piłką, przynosi - wprawdzie nie bardzo chce oddać, ale widać, ze ktoś się z nią kiedyś bawił:)
  4. Wpłynęło 20 zł od Agat21 i 30 zł od konfirm31 - dziekujemy i odnotowujemy na 3 stronie :) Kupiłam wczoraj w Lidlu kilka smaczków po 3,99: 5x3,99 = 19,95 zł Dianka-Rayka zjadła już te puszki Dolina Noteci, czy mogę zamówić jej kolejne? Bo suche żarełko jeszcze jest, jesteśmy w 1/3 pierwszej torby.
  5. to pozazdrościć, eh..... Ja tez proszę o pokazywanie Pyzola, jak jakiś dom bez psa zostanie :) W promocji stawiam obiad na wsi :)
  6. Perełka podobna do mojej tymczasowiczki Pyzy, taka sama "rasa" :)
  7. To mamy szósty tydzień tymczasowania Rajki. Jest to piękny pies, o spokojnym zrównoważonym charakterze. Taka już "poznana" i domowa w 100 procentach :) Ale na spacerze ciągnie jednak nadal. Pewnie za mało spacerujemy sobie na smyczy, za to ogrodowe wypady ma 5- 6 razy dziennie. I nie takie, ze otworzę drzwi, a psy wychodzą, o nie! Trzeba się ubrać, wyjść, pochodzić z 15 minut, pokarmić ptaki, popatrzeć na psie zabawy, pogłaskać, jak podbiegną, zagadać, poklepać po zadku, podrapać za uszkiem :). Fajne mamy te psy :)
  8. No, ja tez :) może jutrzejszy 8 marca pomoże? Że niby to wymarzony prezent, zamiast kwiatka?...,. :)
  9. ...i te guziki pozapinaj :) Kolejna niezwykła przemiana na dogomanii, ale Jędruś bije inne na głowę:)
  10. A na ogniskowym spotkaniu będziesz z nami, Grażynko?
  11. Ta ONeczka jakaś taka ...gruba? Czy przez to ledwie chodzi?
  12. Ale 16 kwietnia jest Wielkanoc, my jednak obchodzimy święta. Bo przecież nie mówimy o marcu?...
  13. Pierwsze słyszę! U mnie nie... To spotkanie to sobota, czy raczej niedziela? 2 kwietnia mam imprezę gminną i muszę być cały dzień obecna.
  14. To prawda. czekam więc spokojnie. Późnym wieczorem z OLX miałam pytanie o Pyzę - czyli już pierwsze było, czekamy na kolejne :) Zadecydujcie kochani o spotkaniu - z Tomkiem jesteśmy chętni :)
  15. W diecie bezglutenowej wykluczone są zboża, owies i otręby też...
  16. Rzeczywiście przed obiadem popracowałam nieco w ogrodzie. Psy oczywiście mi towarzyszyły dzielnie. Raya odpoczywała w miejscu ogniska, że też psy wybierają takie miejsca :)
  17. Na początek wytrzymam w tej bezglutenowej diecie, w sumie tylko nie jem chleba, kasz i makaronu. Dziś rosół był z makaronem ryżowym, na drugie kawałek gotowanej wołowiny i brokuły. Na podwieczorek budyń czekoladowy. Jak kupię mąkę ryżową i gryczaną, upiekę chlebek. Konfirmie, co do Marzanny - superros :)
  18. Ooo, my tu gadu gadu, a Mazowszanka nie śpi :) Dzięki, Małgoś! Dziękuję, Aldrumko, za wpłatę z bazarku! 33 zł dopisuję ro rozliczeń :)
  19. Jutro też ma być ślicznie :) Od 3 dni jesteśmy z Tomkiem na diecie bezglutenowej. Desperacja z mojej strony, bo uwielbiam jeść, a za świeżutki chleb z naszej piekarni w Krasnosielcu dam się pokroić. Ale jakieś 4 tygodnie wytrzymam... Tak się źle czuje od grudnia, biorę leki przeciwbólowe, i nasenne na zmianę, ze już nic nie mam s=do stracenia - dieta gluten free ponoć czyni cuda. Zobaczymy... Dziewczyny kochane, jeśliście czasowe odrobinę, proszę, poszperajcie w necie - szukam przepisu na chleb bezglutenowy, ale ze składników, które mogę kupić w naszym sklepie. Mąkę kukurydzianą już mam. Wyświetla mi się jakiś chleb z kaszy gryczanej, ale to może niekoniecznie...choć kaszę kupiłam.
×
×
  • Create New...