-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
malagos replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Zawsze zagladam na ten wątek i cieszę się, ze Zagrodowy pies polski chce pomóc :) -
O, to jest pomysł:) A my się widzimy w sobotę, tak? Umówimy się tylko co do godziny wyjazdu, bo na zebraniu mamy być o 15.00. A może Irenasie przyjedź do mnie (po mnie) trochę wcześniej, np. o 13.00, to obiadek razem zjemy? Bo z pustym brzuchem źle się będzie obradować :)
-
Wiecie, co te dwie małpeczki (Raya i Pyza) robiły rano? Czekając na mnie, aż się ubiorę na spacer z nimi, wyspane i już po śniadaniu zaczęły się kotłować na kanapie. Znalazły gdzieś "skórkę" od wybebeszonej dawno zabawki -pluszowego ludzika i wydzierały go sobie na zmianę. Ludzik mały, więc kiedy go Raya wzięła w pysk, zniknął prawie w jej paszczy, tylko tak dramatycznie spod fafla sterczała pluszowa rączka... Uśmiałam się, a psom w to graj! Zabawę przeniosły na podwórko, jak wyszłyśmy, i znalezioną wczoraj w krzaczorach piłeczką bawiły się przez długi czas. Raya biega za piłką, przynosi - wprawdzie nie bardzo chce oddać, ale widać, ze ktoś się z nią kiedyś bawił:)
-
Uratowaliśmy je razem. Perełka i Śnieżka adoptowane..
malagos replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Perełka podobna do mojej tymczasowiczki Pyzy, taka sama "rasa" :) -
To mamy szósty tydzień tymczasowania Rajki. Jest to piękny pies, o spokojnym zrównoważonym charakterze. Taka już "poznana" i domowa w 100 procentach :) Ale na spacerze ciągnie jednak nadal. Pewnie za mało spacerujemy sobie na smyczy, za to ogrodowe wypady ma 5- 6 razy dziennie. I nie takie, ze otworzę drzwi, a psy wychodzą, o nie! Trzeba się ubrać, wyjść, pochodzić z 15 minut, pokarmić ptaki, popatrzeć na psie zabawy, pogłaskać, jak podbiegną, zagadać, poklepać po zadku, podrapać za uszkiem :). Fajne mamy te psy :)
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
malagos replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Niesamowita przemiana! -
No, ja tez :) może jutrzejszy 8 marca pomoże? Że niby to wymarzony prezent, zamiast kwiatka?...,. :)
-
...i te guziki pozapinaj :) Kolejna niezwykła przemiana na dogomanii, ale Jędruś bije inne na głowę:)
-
A na ogniskowym spotkaniu będziesz z nami, Grażynko?
-
Ta ONeczka jakaś taka ...gruba? Czy przez to ledwie chodzi?
-
RUDA FOKSIA ,ma w DS brata Borysa i jest szczęśliwa.
malagos replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Brzmi super! :) -
Pierwsze słyszę! U mnie nie... To spotkanie to sobota, czy raczej niedziela? 2 kwietnia mam imprezę gminną i muszę być cały dzień obecna.
-
W diecie bezglutenowej wykluczone są zboża, owies i otręby też...
-
Na początek wytrzymam w tej bezglutenowej diecie, w sumie tylko nie jem chleba, kasz i makaronu. Dziś rosół był z makaronem ryżowym, na drugie kawałek gotowanej wołowiny i brokuły. Na podwieczorek budyń czekoladowy. Jak kupię mąkę ryżową i gryczaną, upiekę chlebek. Konfirmie, co do Marzanny - superros :)
-
Jutro też ma być ślicznie :) Od 3 dni jesteśmy z Tomkiem na diecie bezglutenowej. Desperacja z mojej strony, bo uwielbiam jeść, a za świeżutki chleb z naszej piekarni w Krasnosielcu dam się pokroić. Ale jakieś 4 tygodnie wytrzymam... Tak się źle czuje od grudnia, biorę leki przeciwbólowe, i nasenne na zmianę, ze już nic nie mam s=do stracenia - dieta gluten free ponoć czyni cuda. Zobaczymy... Dziewczyny kochane, jeśliście czasowe odrobinę, proszę, poszperajcie w necie - szukam przepisu na chleb bezglutenowy, ale ze składników, które mogę kupić w naszym sklepie. Mąkę kukurydzianą już mam. Wyświetla mi się jakiś chleb z kaszy gryczanej, ale to może niekoniecznie...choć kaszę kupiłam.