Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Przedłużyłam wyróżnienie ogłoszenia na OLX za 8 zł, będzie się podnosić na 1 stronę co tydzień.Ma duzo wejść, pobrań telefonu, ale nikt nie dzwonił. Aktywne ogłoszenia Data Tytuł Cena Odpowiedzi Promowanie Od: dzisiaj Do: 15 mar Przepiękna spokojna i suczka owczarek ni... Odświeżane do 28 lut podgląd edycja zakończ Za darmo 0 Wyróżnione do 15 mar Statystyki Wyświetleń: 673 Tel: 7 Obserwuje: 4 Od: dzisiaj Do: 25 mar Mała urocza Pyza, roczna sunia podgląd edycja zakończ Za darmo 1 Wyróżnione do 18 mar Statystyki Wyświetleń: 935 Tel: 21 Obserwuje: 9
  2. U nas w 27 maja będzie 10 lat, jak mamy nasza Zulkę - ze schroniska w Wieluniu. Przywiozła nam ją Jo37 :).
  3. Śliczne psiątka! Ciekawe, jaka dziś będzie pogoda? Zapowiadali wczoraj "okropną środę", z deszczem, wiatrem, jakimś dziwnym ciśnieniem...Na razie jest ładnie. Ten wiatr sprzed 2 dni osuszył mokradła pośniegowe, i pewnie alda chwila usłyszę skowronka :) A jak Narew? Dużo ma wody?
  4. Zapytaj Havankę, czy takie zdjęcia do ogłoszeń mogą być, to prześlę Jej może na mejla?... I jak czas pozwoli, zrobimy może jeszcze na dworze przy nodze, na smyczy
  5. No własnie :) Dobra robota :)
  6. Tak wczoraj sobie z konfirm rozmawiałyśmy - w pierwszej wersji, w porywie serca, miałam wziąć właśnie tego owczarka, a ONeczka miała pojechać do p. Iwony. Ale skoro miałam wybór, wolę wybrać zawsze suczkę ze względu na ogród. I tak się stało...
  7. Jak kot jest w domu, pies chodzi z przypiętą smyczą. Tak, Raya nadal na kota poluje, obserwuje, przygwożdża go wzrokiem. Jak siedzi spokojnie, albo śpi, jest ok. Ale jak się ruszy, to piesa go chce gonić. Nie ufam jej do końca, stąd przypięta smycz. A Borys bezczelnie chodzi po domu, miauczy, ładuje mi się na kolana, gdy siedzę w fotelu przed TV, a obok na kanapie śpi Raya.
  8. I co, nie ma zainteresowania, telefonów, kolejki ?.........
  9. Tak jest :) Ja tez trzymam kciuki. Los zadecyduje.
  10. To już nie ode mnie zależy, co i jak pokażą... Wg mnie Rajka nie ma 9 lat, znacznie mniej! Rozbawiła się już na dobre, hasają z Pyzą po ogrodzie jak małolaty. Dziś rano, w takim radosnym oczekiwaniu,aż założę buty i wyjdziemy na spacer, podgryzały się i kotłowały w przedpokoju :) Apetyt dopisuje, chrupki zajada, aż miło (na początku zostawały w misce). Dostaje jedzonko 3 razy dziennie, tak jak karmię te moje dwie starowinki. Rano i wieczorem garstka chrupek, obiad porządny, gotowany. Co 3-4 dni gnat do ogryzania, na noc. Ucho się leczy nadal, Tomek jej co dwa dni czyści delikatnie.
  11. To dość tajemniczo się zrobiło?.........
  12. Ale jest wykastrowany, tak? Pewnie to książeczka innego psa.
  13. I powiedzcie same, czym te psiaki się różnią od rasowych kupionych za grube pieniądze? Jeśli się różnią, to raczej in plus, bo maja cudne charaktery :) Tak jak obecna moja "rasowa" ONka z Zamoscia, tymczasowiczka, he, he!
  14. Nie, to nie ściema. Czasem widuję na fb linka do kolejne zrzutki, i to chyba działa.
  15. Bo to "nie moja impreza", tylko Tomka. Weźmie udział w telekonkursie "The Brain", wczoraj kręcili tzw. wizytówkę do programu. Ja, jako żona też musiałam się wypowiedzieć o pasji męża, a i psy przy okazji się załapały. Ale czy w materiale, który wyemituje Polsat się to znajdzie, zobaczymy.
  16. He, he, rzeczywiście - Raya zdała egzamin na piątkę. Nie straszna jej była ekipa 8 osób z TV, sprzęt, oświetlenie itp. Machała ogonem, dawała się głaskać, nawet zaczepiała podchodząc do ludzi. Potem zasnęła na mojej najlepszej narzucie na sławetnej starej kanapie w salonie, fotel zajęła Pyza, i już nie było miejsca do członków ekipy :) Ale to młodzi ludzie, rozsiedli się gdzie się dało. I kamera te nasze zwierzaki nagrała. Nawet Nutkę, którą musiałam wziąć przy nagraniu na kolana, bo na hasło "cisza, nagranie" darła japę.
  17. Jedynym wyjściem jest wyciągniecie go do domu tymczasowego...ale nie mam pomysłu, dokąd i za co..
  18. Raya jednak szczeka! Juz sie pewniej poczuła, i jak wieczorem spacerowałyśmy w deszczu po ogrodzie, na ulicy przy naszej bramie zatrzymał się samochód i wysadził pasażera, starszego człowieka z reklamówką. Ależ został obszczekany! Jak zawsze pierwsza Nutka, zaraz za nią Pyza, na końcu tubalne "hau, hau" Raji. No, to piesa działa :) Myślę, ze trzeba ją ogłaszać - a nóż widelec znajdzie się chętny. ale pośpiechu nie ma. Z tych moich ogłoszeń nie było odzewu. Na fb pod zdjęciem Raji jakaś pani napisała "chętnie bym ją adoptowała", ale na moją prośbę o kontakt już zapadła cisza. Z Pyzą bardzo się lubią, Raja nawet ja po pysku liże :) Wspólne gonitwy, wspólne siusianie w jedno miejsce, wspólne wypatrywanie kota sąsiadów na drzewie :) Z kotem, Borysem, bez zmian. Nie wiem, czy jest lepiej, niż było 2 tygodnie temu. Chyba nie.I pewnie już nie będzie, bo oboje nie najmłodsi, nie zmienią przekonań. Da się to opanować regulacją ruchu i właściwie już nie pamiętam, jak to było w domu, jak wszystkie drzwi stały otworem, i kota wypuszczałam i wpuszczałam w każdej chwili. Jest to męczące, i to jedyny minus "posiadania" Raji.
  19. Dzieki bazarkowi Sisi odkopałam watek:) co tam nowego?
  20. Sama bym Foksię wzięła patrząc na to zdjęcie na łóżku z odkrytym brzuszkiem... i to spojrzenie....mamusiu... Pokerku, ja mam taki pomysł co do mojej Pyzy - zacząć ogłaszać i czekać na rozwój wydarzeń. Na głowę im nie pada, nie ma pospiechu, wybierze się dom najlepszy z możliwych.
×
×
  • Create New...