Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Oooo, śliczna starsza suczynka! Pozdrawiamy!
  2. Oj, zajrzałam, bo to stary watek, i Gonię znałam z dogo... Współczuję serdecznie... Boksery nie żyją długo, podatne są bardzo na nowotwory :( Ale ta miała niebywałe szczęście, że miała taki dom i takich Ludzi!
  3. Widać i po Borysiaku wiek. Ma nadwagę, nie da się ukryć, i już od dobrego roku nie wskoczy na stół w kuchni, gdzie ma swoje miseczki. Mięso muszę mu drobno kroić, bo ząbki tez stareńkie. Czyszczone miał niecały rok temu i tak źle zniósł narkozę, że nie piszę się na kolejny zabieg sanacji...Chrupeczki wcina, ale woli surowe i puszki. Zrobił się bardzo przytulasty - śpi pomiędzy mną a Tomkiem, mruczy, pokazuje brzyszek, tuli się. Kiedyś taki nie był, nie życzył sobie pieszczot, a pogłaskać po brzuszku to był wyczyn, bo zaraz drapał. Tu w słoneczku wczoraj rano:
  4. He, he, to się chłopak rozkręca :) Dopiero się uczy normalnego zycia
  5. To może Irenasie te ciasteczka wątróbkowe upiecz? Psy je kochają :)
  6. Zadzwonię po prostu do pana i zapytam, czy pomóc mu w adopcji psa, czy sam sobie poradzi. No, to mamy 3 psy - kiedyś było 5 na stałe, bo Sonia, Mila i Dalia, potem 4 bez Dalii, potem 3 bez Milusi, potem 2 bez Soni. I tak jakoś się udawało tymczasa przemycić, nawet dwa w porywach ;)
  7. Czy mamy owczarki niemieckie szukające domu w Warszawie i niedaleko Warszawy? Moze zaproponuję panu z Rembertowa innego ONka.
  8. Masz rację Norel, masz rację... Cóż poradzić, jak nasze bdt też nie jest z gumy.. A trudno o bezpłatny tymczas :(
  9. Upsss, Bravecto wystarczy przecież na 3 miesiące, a niunia dostała ma początku marca... To zadecydujcie proszę, co z resztą pieniędzy. Mar.gajko masz rację - takie przytulenie, takie polizanie rano po twarzy, taki niezdarny podskok - cała Dianka!
  10. Mam pytanie w związku z NASZYM nowym psem: została kasa na koncie Raykowym. Co z nią? i czy mogę kupić jeszcze za nią kolejną tabletkę Bravecto na kwiecień?...
  11. Havaniu, a może ogłoszenia Diany podmienić na ogłoszenia Pyzy...Da się tak? Szkoda wyróżnienia...
  12. To superros! Nigdy nie mielismy owczarka niemieckiego :) A widać, że i Tomkowi tęskno jest do dużego psa, a nie do takich pchełek jak Nusia i Zulka, czy innego tymczasowego drobiazgu. Jak wieczorem opowiedziałam mu o tym telefonie i prosiłam o decyzję, czy piesa zostaje u nas, nie ułatwił jej - skoro pan ma warunki, i chce przyjechać bez gadania, to przecież nie bierze jej na kotlety...Ale jak chcesz, mówi, żeby została, to oczywiście niech zostanie u nas. Czyli decyzję podjęłam JA.
  13. Niniejszym spieszę donieść, że ONka Raya - Diana, która była u nas w bdt od 29 stycznia znalazła wczoraj dom stały!
  14. Po południu Tomek mówi: wiesz, Dianka by mogła z nami zostać. Taka spokojna, miła, jak nasza Sonia. ale zablokujemy nasz dt tym samym. Godzina 21.10 - telefon. Miły kulturalny męski głos, pyta o owczarkę niemiecką. Owszem, ogłoszenie aktualne. Opowiadam o Rajce, ile ma lat, co lubi, czego nie lubi. Wypytuję pana - mieszkanie w bloku, w Rembertowie, działka za miastem, pies poprzedni odszedł 2 lata temu na raka pęcherza. Też owczarek, oczywiście. No, nie mam do czego się przyczepić, a w dołku aż mnie ściska. Bo to dobry dom, ale Rajka jest nasza! Więc wytaczam armatę - ta odległość, mówię, ze mieszkamy 120 km za Warszawą! (nie 90, nie 100). Pan na to, ok, czy może jutro przyjechać poznać psa? Dalej drążę temat, by się, CHOLERA, do czegoś przyczepić! Pan pracuje, pies byłby w domu 8, nawet 10 godzin sam. Poprzedni dał radę, dlatego pan chce psa już dojrzałego i spokojnego. Walę więc - proszę nam dać trochę czasu, bo ... Raya ma zapalenie uszu i od wczoraj podajemy jej antybiotyk. Pan ma zadzwonić w przyszłym tygodniu. Zaproponujemy może panu innego ONka, tyle ich jest w potrzebie, a Diana-Raya zostaje u nas. Howk! Dziewczyny, to co, Raya znalazła dom stały? Moze u nas zostać?
  15. Doszła wpłata 20 zł na Diankę (13 marca) od Agnieszki Z. - ale nie pamiętam nicku... Dzieki serdeczne, dopisujemy w rozliczeniu :)
  16. Fajnie macie z tą działką. Jest śliczna! I ten sosnowy las, cisza, spokój... choć i u Irenasa ślicznie - a spotkanko nad Narwią się zbliża :) Inka, zapraszamy!
  17. Doświadczenie uczy, ze z 10 zainteresowanych osób (telefony, majle, sms) to może z jedną da się porozmawiać konkretnie. Tak że trzeba duuuuużo cierpliwosci :(
  18. Tak mała zwykła suczynka, ale te najbardziej chwytają za serce.... Oby uśmiechnął się do niej los
  19. Oj tam, dziewczyny.... nie wiem, jak Raya zareaguje na Kenię, a musi być zgoda, bo Kenia nas często z Anią odwiedza, jak zareaguje na innego tymczasowicza, czy się sprawdzi jako "opiekunka" przygarniętych biedaków (jak poprzednio Sonia, która była cudną przewodniczka porzuconych psiątek). Ogłaszamy i czekamy spokojnie. Nie ma pospiechu. a co do tych Ząbek, to Tomek tak niechętnie zareagował, he, he.........On bardzo lubi Rayę, z ogromną wzajemnością :)
  20. Dlaczego Osoby dobrego serca, wspaniałe nie mogą być szczęśliwe i zdrowe?...kto, jak nie One?.......
×
×
  • Create New...