-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
malagos replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
Oooo, śliczna starsza suczynka! Pozdrawiamy! -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
malagos replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Oj, zajrzałam, bo to stary watek, i Gonię znałam z dogo... Współczuję serdecznie... Boksery nie żyją długo, podatne są bardzo na nowotwory :( Ale ta miała niebywałe szczęście, że miała taki dom i takich Ludzi! -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
malagos replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Widać i po Borysiaku wiek. Ma nadwagę, nie da się ukryć, i już od dobrego roku nie wskoczy na stół w kuchni, gdzie ma swoje miseczki. Mięso muszę mu drobno kroić, bo ząbki tez stareńkie. Czyszczone miał niecały rok temu i tak źle zniósł narkozę, że nie piszę się na kolejny zabieg sanacji...Chrupeczki wcina, ale woli surowe i puszki. Zrobił się bardzo przytulasty - śpi pomiędzy mną a Tomkiem, mruczy, pokazuje brzyszek, tuli się. Kiedyś taki nie był, nie życzył sobie pieszczot, a pogłaskać po brzuszku to był wyczyn, bo zaraz drapał. Tu w słoneczku wczoraj rano: -
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Rewelka! ale ona śliczna! -
To super!!
-
Kapeć - rozdzielony z przyjaciółką i oddany do schroniska. Szukamy domu!
malagos replied to Nette's topic in Już w nowym domu
He, he, to się chłopak rozkręca :) Dopiero się uczy normalnego zycia -
To może Irenasie te ciasteczka wątróbkowe upiecz? Psy je kochają :)
-
Masz rację Norel, masz rację... Cóż poradzić, jak nasze bdt też nie jest z gumy.. A trudno o bezpłatny tymczas :(
-
To superros! Nigdy nie mielismy owczarka niemieckiego :) A widać, że i Tomkowi tęskno jest do dużego psa, a nie do takich pchełek jak Nusia i Zulka, czy innego tymczasowego drobiazgu. Jak wieczorem opowiedziałam mu o tym telefonie i prosiłam o decyzję, czy piesa zostaje u nas, nie ułatwił jej - skoro pan ma warunki, i chce przyjechać bez gadania, to przecież nie bierze jej na kotlety...Ale jak chcesz, mówi, żeby została, to oczywiście niech zostanie u nas. Czyli decyzję podjęłam JA.
-
Niniejszym spieszę donieść, że ONka Raya - Diana, która była u nas w bdt od 29 stycznia znalazła wczoraj dom stały!
-
Po południu Tomek mówi: wiesz, Dianka by mogła z nami zostać. Taka spokojna, miła, jak nasza Sonia. ale zablokujemy nasz dt tym samym. Godzina 21.10 - telefon. Miły kulturalny męski głos, pyta o owczarkę niemiecką. Owszem, ogłoszenie aktualne. Opowiadam o Rajce, ile ma lat, co lubi, czego nie lubi. Wypytuję pana - mieszkanie w bloku, w Rembertowie, działka za miastem, pies poprzedni odszedł 2 lata temu na raka pęcherza. Też owczarek, oczywiście. No, nie mam do czego się przyczepić, a w dołku aż mnie ściska. Bo to dobry dom, ale Rajka jest nasza! Więc wytaczam armatę - ta odległość, mówię, ze mieszkamy 120 km za Warszawą! (nie 90, nie 100). Pan na to, ok, czy może jutro przyjechać poznać psa? Dalej drążę temat, by się, CHOLERA, do czegoś przyczepić! Pan pracuje, pies byłby w domu 8, nawet 10 godzin sam. Poprzedni dał radę, dlatego pan chce psa już dojrzałego i spokojnego. Walę więc - proszę nam dać trochę czasu, bo ... Raya ma zapalenie uszu i od wczoraj podajemy jej antybiotyk. Pan ma zadzwonić w przyszłym tygodniu. Zaproponujemy może panu innego ONka, tyle ich jest w potrzebie, a Diana-Raya zostaje u nas. Howk! Dziewczyny, to co, Raya znalazła dom stały? Moze u nas zostać?
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Fajnie macie z tą działką. Jest śliczna! I ten sosnowy las, cisza, spokój... choć i u Irenasa ślicznie - a spotkanko nad Narwią się zbliża :) Inka, zapraszamy! -
Tak mała zwykła suczynka, ale te najbardziej chwytają za serce.... Oby uśmiechnął się do niej los
-
Oj tam, dziewczyny.... nie wiem, jak Raya zareaguje na Kenię, a musi być zgoda, bo Kenia nas często z Anią odwiedza, jak zareaguje na innego tymczasowicza, czy się sprawdzi jako "opiekunka" przygarniętych biedaków (jak poprzednio Sonia, która była cudną przewodniczka porzuconych psiątek). Ogłaszamy i czekamy spokojnie. Nie ma pospiechu. a co do tych Ząbek, to Tomek tak niechętnie zareagował, he, he.........On bardzo lubi Rayę, z ogromną wzajemnością :)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
malagos replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Dlaczego Osoby dobrego serca, wspaniałe nie mogą być szczęśliwe i zdrowe?...kto, jak nie One?.......