-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Szronik "postoję..poczekam.. a teraz .mam dom :).
malagos replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Szronik to prawie sznaucer, he, he :) Ale ma zadowoloną minkę, kochany psiaczek! -
Wczoraj wpłynęły pieniądze z bazarku imiennego made in elik - 362 zł oraz od Mattilu dla Pyzy i Rayki 209,40 zł - z tego 100 zł przeznaczam dla Pyzy, zostaje 109,40 zł :) nie wiem, co powiedzieć, więc - serdeczne dzięki, jesteście niesamowite, Dziewczyny!! Zaraz dopisuję do finansów na 3 stronie wątku, do pierwszego mojego posta. Bylismy w Makowie na kontroli uszu - piesa została pochwalona (i my też...) za ładny wygląd, śliczną sierść, ładny zapach (he, he) i takie normalne psie zachowanie - machanie ogonkiem, ruchliwy nochalek. Waży 29 kg - to chyba zasługa większej ilości ruchu, niż w schronisku, bo Pyza nie daje jej się na spacerkach nudzić :). Uszy obejrzane otoskopem, na ekranie laptopa - lewe już ok, prawe jeszcze "zaśniedziałe". Pani dr Magda pobrała wymaz, nie ma świerzbowca (wtedy też był zaledwie 1 w polu widzenia). Zmieniała lek (zapomniałam na jaki...) i Tomek już wieczorem zamówił go w hurtowni. Pani nie chciała pieniędzy, wizyta była gratis :) To tylko odliczam od funduszy na paliwo dla Tomka 20 zł za 50 km drogi. Moje dwie babinki...Nusia starsza o dobre kilka lat:
-
Te budy to super pomysł :) Miałam nadzieję, ze jak wezmę Diankę z Zamościa, to na noc i na czas naszej nieobecności będą ją zostawiać w otwartym kojcu i budzie - nie udało się, bo małpa pochodzi chwilę po dworze i staje na tarasie, drapie w szybę, łomocze w drzwi, bo koniecznie chce do domu. Wiec muszę ją zamykać w kojcu na te kilka godzin naszej pracy.
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
malagos replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale fajna ta nasza Figa :) Bardzo, bardzo się cieszę, ze ma Kejciusiową :) a Kejciusiowa ma Figę :) -
Diana słyszy gwizd, głośniejsze zawołanie, klaskanie w dłonie. Całkiem głucha to ona nie jest :) Gorzej z Zulką, ale sobie dobrze radzi mając za przewodniczkę Nusię - w końcu są nierozłączne od 10 lat. Zulki nie mogę dowołać się, jak idziemy na spacer - wychodzi na dwór wtedy, jak Nusia szczeka pod drzwiami, wtedy człapie z naszej sypialni i kieruje się do wyjścia.
-
Rano wyszłam z psami, Tomek tez się kręcił przy samochodzie przed domem. Taka wielka radość Rai z tego powodu, ze jest pańcio, że zagadał do psa, że przytulił, że poklepał po grzbiecie! Wtedy radosna gonitwa z Pyzą, kręcenie kółek po śniegu, zaczepianie Pyzy łapą! Pies dwa tygodnie temu a pies dziś to dwa różne osobniki! Ciekawe, co powie Raya na Kenię, jak przyjedzie? (na razie się nie zapowiada, ale na pewno w któryś weekend wpadnie z Anią i chłopcami) Na jutro planujemy kontrolę w Makowie z uszami.
-
Irenasie, ja tam Ciebie w lodówce nie mam :) A przedwczoraj panowie przywieźli nam zakupiona lodówko-zamrażarkę, bo stara zrobiła kaput :( - ale wiecie, że to nie to samo, co kiedyś... Stara była solidna, mocno się zamykała, pojemna, a to takie goowienko. Też do zabudowy, wielkość ta sama, ale pojemność? W zamrażarce 2 szuflady, w tym jedna mała, i jedna taka wysuwana płaska, chyba na pizzę jedynie.Ciekawe, ile czasu posłuzy ten nowy sprzęt?
-
Ale Morisowi się domek tymczasowy trafił! Szczęściarz! Aniu, jesteś niezwykłą osobą, i ten spokój i ciepło pozwolą psu poznać zupełnie inne życie, niz miał do tej pory :) I fajnie, ze lubi Twojego męża - co chłopy, to chłopy (widzę radość mojego Tomka, jak psiątko tymczasowe się do niego garnie, a nie ucieka...)
-
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
malagos replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, pobudka! Choć znając Krysię od bladego świtu na kilka tur spacerki odbyła :) Ja też nie mam wolnego nawet w weekend - nasze staruszki to by i pospały do ósmej, ale Pyzol zaczyna dreptanie przed szóstą, i nie żeby wyjść, tylko tak, żeby już może śniadanie zjeść? pomiziać się? Siłą przyzwyczajenie, bo ja wstaję do pracy o tej porze... -
Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....
malagos replied to doris66's topic in Psy do adopcji
Specyficzną ma urodę, to fakt :) Ale biedy u Ciebie nie ma, he, he :) Moze tylko mniejsze komody kupuj, po co psa męczyć ;)