Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. Szronik to prawie sznaucer, he, he :) Ale ma zadowoloną minkę, kochany psiaczek!
  2. Raya jest bogata, ma na plusie 882,40 zł - proponuję na razie przeznaczyć Wasze deklaracje na innego psiaka :)
  3. Wczoraj wpłynęły pieniądze z bazarku imiennego made in elik - 362 zł oraz od Mattilu dla Pyzy i Rayki 209,40 zł - z tego 100 zł przeznaczam dla Pyzy, zostaje 109,40 zł :) nie wiem, co powiedzieć, więc - serdeczne dzięki, jesteście niesamowite, Dziewczyny!! Zaraz dopisuję do finansów na 3 stronie wątku, do pierwszego mojego posta. Bylismy w Makowie na kontroli uszu - piesa została pochwalona (i my też...) za ładny wygląd, śliczną sierść, ładny zapach (he, he) i takie normalne psie zachowanie - machanie ogonkiem, ruchliwy nochalek. Waży 29 kg - to chyba zasługa większej ilości ruchu, niż w schronisku, bo Pyza nie daje jej się na spacerkach nudzić :). Uszy obejrzane otoskopem, na ekranie laptopa - lewe już ok, prawe jeszcze "zaśniedziałe". Pani dr Magda pobrała wymaz, nie ma świerzbowca (wtedy też był zaledwie 1 w polu widzenia). Zmieniała lek (zapomniałam na jaki...) i Tomek już wieczorem zamówił go w hurtowni. Pani nie chciała pieniędzy, wizyta była gratis :) To tylko odliczam od funduszy na paliwo dla Tomka 20 zł za 50 km drogi. Moje dwie babinki...Nusia starsza o dobre kilka lat:
  4. Za głaski ślicznie dziękujemy! Za kasiorkę także, już podaję nr konta :)
  5. Te budy to super pomysł :) Miałam nadzieję, ze jak wezmę Diankę z Zamościa, to na noc i na czas naszej nieobecności będą ją zostawiać w otwartym kojcu i budzie - nie udało się, bo małpa pochodzi chwilę po dworze i staje na tarasie, drapie w szybę, łomocze w drzwi, bo koniecznie chce do domu. Wiec muszę ją zamykać w kojcu na te kilka godzin naszej pracy.
  6. Ale fajna ta nasza Figa :) Bardzo, bardzo się cieszę, ze ma Kejciusiową :) a Kejciusiowa ma Figę :)
  7. Diana słyszy gwizd, głośniejsze zawołanie, klaskanie w dłonie. Całkiem głucha to ona nie jest :) Gorzej z Zulką, ale sobie dobrze radzi mając za przewodniczkę Nusię - w końcu są nierozłączne od 10 lat. Zulki nie mogę dowołać się, jak idziemy na spacer - wychodzi na dwór wtedy, jak Nusia szczeka pod drzwiami, wtedy człapie z naszej sypialni i kieruje się do wyjścia.
  8. E, to nie jest tragicznie z niunią :) Będzie dobrze!
  9. Potwierdzam i bardzo dziękuję za 200 zł dla ONeczki, która jest u mnie na bdt :)
  10. Rano wyszłam z psami, Tomek tez się kręcił przy samochodzie przed domem. Taka wielka radość Rai z tego powodu, ze jest pańcio, że zagadał do psa, że przytulił, że poklepał po grzbiecie! Wtedy radosna gonitwa z Pyzą, kręcenie kółek po śniegu, zaczepianie Pyzy łapą! Pies dwa tygodnie temu a pies dziś to dwa różne osobniki! Ciekawe, co powie Raya na Kenię, jak przyjedzie? (na razie się nie zapowiada, ale na pewno w któryś weekend wpadnie z Anią i chłopcami) Na jutro planujemy kontrolę w Makowie z uszami.
  11. Irenasie, ja tam Ciebie w lodówce nie mam :) A przedwczoraj panowie przywieźli nam zakupiona lodówko-zamrażarkę, bo stara zrobiła kaput :( - ale wiecie, że to nie to samo, co kiedyś... Stara była solidna, mocno się zamykała, pojemna, a to takie goowienko. Też do zabudowy, wielkość ta sama, ale pojemność? W zamrażarce 2 szuflady, w tym jedna mała, i jedna taka wysuwana płaska, chyba na pizzę jedynie.Ciekawe, ile czasu posłuzy ten nowy sprzęt?
  12. Ale Morisowi się domek tymczasowy trafił! Szczęściarz! Aniu, jesteś niezwykłą osobą, i ten spokój i ciepło pozwolą psu poznać zupełnie inne życie, niz miał do tej pory :) I fajnie, ze lubi Twojego męża - co chłopy, to chłopy (widzę radość mojego Tomka, jak psiątko tymczasowe się do niego garnie, a nie ucieka...)
  13. Dzień dobry, pobudka! Choć znając Krysię od bladego świtu na kilka tur spacerki odbyła :) Ja też nie mam wolnego nawet w weekend - nasze staruszki to by i pospały do ósmej, ale Pyzol zaczyna dreptanie przed szóstą, i nie żeby wyjść, tylko tak, żeby już może śniadanie zjeść? pomiziać się? Siłą przyzwyczajenie, bo ja wstaję do pracy o tej porze...
  14. Bo te Pyzy i Pigwy to takie smaczne psiątka, ehhhhhh....
  15. Pamiętam Szansę! Ta sunia miała też taka łapeńkę ... Mam taka propozycję - nasza Zamojska Raya - Dianka ma na razie zapas finansowy, ma karmę, u nas bezpłatny dom, czyli opiekę, to może - kochane ludziska - stale deklaracje przepiszcie na tego Łapkę?...
  16. Zacytuję: Coś Wam potem jeszcze powiem o mięśniakach i romansach, jak mi przypomnicie. :] Powiedz.....Walentynki były wczoraj, ale co tam, dawaj te romanse!
  17. Na uszy sprawdza sie smarowanie jodyną lub gencjaną, tylko trzeba uważać, bo brudzi potem wszystko. To tani i dobry sposób, ze studiów pamiętam. no, chyba wyzwanie przed Tobą, ale pamiętaj, jesteśmy tu!! :)
  18. Specyficzną ma urodę, to fakt :) Ale biedy u Ciebie nie ma, he, he :) Moze tylko mniejsze komody kupuj, po co psa męczyć ;)
×
×
  • Create New...