-
Posts
44557 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by malagos
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Mycha, a skąd jesteś? Mężowi daj do przeczytania cały wątek Binki i jej schroniskową historię, pokaż oczki wpatrzone w obiektyw aparatu - mojego TŻ złapała za serce od razu i zgodził się na piątego psa w domu. Muszę coś wymyślic, zeby umieścić nowe zdjęcia w wątku....jestem komputerowa gapa i czeka mnie nieco trudu.... -
Napisz, Fona, czy już wiesz co robić, czy wogole można coś zrobić? :shake:
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Po wygoleniu brzuszka Drobinki zauważyliśmy jakby maleńką bliznę. Lekarz zastanawiał się, czy to nie po sterylce, ale była nie w tym miejscu. W trakcie operacji widać było, że niunia przeszła jakiś zabieg, bo pod blizną były małe zrosty. Może jakiś guzek na skórze? Szkoda, ze Binka nie umie mówić, ciekawe, jakie były jej losy przed schroniskiem :cool1: -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
No to po operacji... Drobinka leży na kołderce w kuchni, przykryta kocem. Niedawno wróciliśmy od lekarza. Jeszcze się nie wybudziła, ale główkę podnisła, trochę się porozglądała i zasnęła. Niestety w lecznicy nie mieli do pożyczenia kaftanika, więc zabieram się za szycie (z nogawki dresowych spodni) na wzór takego firmowego, jaki miała Dalia. Oprócz Drobinki mamy drugiego pacjenta, naszego kota Maciulinka, króremu tydzień temu na naszym placu cofający samochód przejechał po nodze. Staw i kość piętowa pogruchotane, otwarte złamanie i zaczęło się paprać. Poprosimy o dobre myśli.... -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Foteczki mam zrobione, ale komputer nawala i nie chce ich przyjąć. Muszę coś wymyślić, jakiś inny sposób, np. z laptopa TŻ. Pewnie, że będzie żal rozstawać się z Małą.... muszę się przyznać, że mniej kłopotliwego psa to ze świecą szukać.No, może moja znaleziona Pelasia. I obie wybredne przy jedzeniu. Suche nie bardzo, może ten royal, z którym przyjechała Binka do nas, może Purina. Mięsko surowe-nie bardzo, lepiej gotowene. Ryż, kluseczki - po co? Binka uwielbia bułeczkę z wędlinką, serkiem lub samym masłem, dawane po kawałeczku przy kolacji. Jest cudna :loveu: -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Jesteśmy umówieni na sterylizację Drobinki w przyszły poniedziałek. Myślę, że znajdzie później dobry domek. Proszę o kciuki za udaną operację! A za 10 dni - zaczynamy szukać suni domku! -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']Pani ktora szuka kopii wybrała inną - niepodobną sunię, a to dom tak dobry, że az brak slów. Byłam tam dziś z fotkami. Natomiast mam kontakt do ludzi, którzy chcą malutką sunię. Zadzwonili do naszego programu, gdy pokazywalismy rudego pieska między innymi. Chcieli go, ale ktos ich ubiegł. Zadzwonię do ich jutro. W krakowskim schronisku tskiejn suczki nie ma. :lol: :loveu:[/quote] Aga domyślam sie , że nici z tego domku? -
Nesiu kochana bądż szczęśliwa za TM [*]
malagos replied to Maćka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mała kochana Neska...musisz być dzielna, psinko, tyle osób o Tobie myśli! Maćka, trzymaj się! Obie jesteście dzielne dziewczyny! -
Ślepy, malutki piesek ze schroniska w Żyrardowie - już w nowym domu.
malagos replied to mirka-ela's topic in Już w nowym domu
No pewnie, że trzymamy! Ale byłoby cudownie! -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Aga, będziemy obie z Drobinką Ci wdzięczne :cool3: Ale jak ja się z nia rozstanę?!:placz: -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
malagos replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
pieka, nie ma co gadać! :loveu: Ależ się nazjeździ za wszystkie czasy, Podróżniczka kochana! -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Binka już nie kaszle. Jest bardzo kochana, łazi za mna krok w krok. Chodziw czerwonych szeleczkach i ma ogonek zawiniety do góry :loveu: Szukamy powolutku domku! -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, ile waży Binka, dzis ją zważę. Zgryz ma prosty, wszystkie warunki pani spełnia. ale czy ta pani robi dobrze, szukając kopii zmarłego psa, to inna sprawa. Nigdy nie znajdzie i będzie rozczarowana. -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='saskia']Udalo mi sie znalezc internet- co slychac u Naszej Drobinki? Prosze ja goraco ode mnie ucalowac:cool1:[/quote] Zrobione! Tę mordkę mozna ciągle calować i calować, pod wrunkiem oczywiscie, ze moje diablice nie widzą :cool1: Wczoraj połozyła się przy mnie na wersalce przed TV , z drugiej strony spała Pelasia i gdy chciała wskoczyć Nusia, Drobinka warknęła "zajęte". I tak sobie oglądałysmy serial, Binka po raz pierwszy spała do góry łapkami i posapywała z błogosci. A gdy TŻ wziął ją na ręce, przytuliła się i uśmiechała, taka cała zażenowana, ale i dumna. Potem nie odstępowała go na krok warczac na inne "dziewczyny", bo przecież to jej pan! -
No to do góry, radosna suczynko!
-
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Amiśko kochana, nie mogę jej sobie zostawic...:shake: Wyleczę do końca, zobaczymy co z ew. ciąza i sterylka... Bardzo ją kocham, jest slodka i zupełnie niekłopotliwa i może przebywać u nas ile chce, aż sie znajdzie domek godny jej. Nie mogę jej mieć na zawsze... -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Już wiem. Wiem, czym się drobinka różni od innych, np. moich psów. Jest smutna. To już tydzień, jak jest u mnie. Ładnie je, nie łakomie, raczej wybiera kąski, miski nie wylizuje. Nie ma kłopotu z brzuszkiem. Kaszle, ale trochę mniej Jutro kończę podawać dwa z trzech zapisanych lekarstw. I nie uśmiecha się. Zaczepiana do zabawy przez moje wiecznie rozbrykane kundelki, nie bawi się, nawet warknie i dają jej zaraz spokój. Jak na nią spojrzę, ogonek się trzepocze, podchodzi na pieszczoszki, ale oczy ma smutne. Nie bawi się zabawkami, nie śpiewa jak jamnik, nie szczeka, nie podbiegnie jak ratlerek. Lubi spacerować na smyczy, na szeleczkach. Ale te smutne oczy..... -
Zmasakrowany Papcio...MA WŁASNY DOM !!!!!! :-)))))))))))))))
malagos replied to Biafra's topic in Już w nowym domu
Ania i Asia, zuch dziewczyny! -
Sznaucerka średnia 11-letnia ! Pojechała do domku do Niemiec!
malagos replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Malawaszko, gdzie jesteś?:cool3: -
Łódź- drobinka..już w nowym domku!!!Prosimy o przeniesienie:)
malagos replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Drobinka boi sie burzy! Weszłam na chwilę do domu po ważne dokumenty około południa i wszystkie suki ucieszyły się bardzo. Powód: pańcia będzie z nimi, bo grzmi i leje. Wszystkie skakały , przymilały się, tuliły...ale musiałam wyjść i nie wiem, jak dały sobie rade przez nastepne 2 godziny burzy. To znaczy, jakoś daly, bo jak wróciłam po pracy, było wszystko ok.