Jump to content
Dogomania

malagos

Members
  • Posts

    44557
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by malagos

  1. a gdzie jest teraz sunia? Czy nikt z osób, którzy ją znaleźli nie moze jej wziąć? :cool1:
  2. Okropnie to wygląda.... Może urwał się ze sznurka albo łańcuch wrastał z wiekiem w skórę...
  3. Taka kawusia z bitą śmietanką, hi, hi :evil_lol:
  4. Jamnisia kocha wszystko i wszystkich, więc na Binkę nie zwraca uwagi. A ta bidusia po sterylce zamknięta na noce była w kuchni (i słusznie bo siusiu na podłodze sie zdarzyło) i tak polubiła swoje posłanko i ciepły kocyk, że siedzac na nim broni tego swojego skrawka jak najdroższego skarbu. Warczy na przechodzace za blisko suczydła, ale przygłucha Pelasia raz nie zauważyła ostrzeżenia i odskoczyła, gdy Binka w powietrzu capnęła zębami. Teraz obchodzi kocyk Binki łukiem. Ale poza tym jednym incydentem sielanka. Takich psów jak te moja domowe cztery można mieć i piętnaście. Żartowałam :cool3:
  5. [quote name='Asieq']Z Agnieszką G. na czele!:Rose:[/quote] Prawda, po stokroć prawda!!!
  6. Po dnoszę Drobinkę! Czy ktoś pomoże mi ja wstawic na Allegro? Mam mały tekscik o niej....
  7. Witamy Was razem z Pelasią! Jest niedziela, świeci słońce, 17 stopni w cieniu - naprawde jest koniec października?! Siedzimy wiec sobie w ogrodzie, ja z kawa na leżaku, obok psie koleżanki wystawiaja pyszczki do słońca. Baaardzo kochamy takie lenistwo...:evil_lol: . Pelasia tylko nie próżnuje, bo ma tyle roboty, biedaczka, tyle norek mysich do spenetrowania, ze szkoda jej czasu na leżenie przy nogach pańci :cool3: Coraz to z innego katka ogrodu odzywa sie sapanie jamniczej tropicielki i szelest lisci rozgarnianych łapinkami. Jest bardzo kochana i nie pamiętam, jak było u nas w domu bez niej?:crazyeye:
  8. malagos

    Metamorfozy

    Jak wspaniale wygląda, jak widaź, że jest bezpieczna i zadowolona.... Kochane dziewczyny....
  9. [quote='aga =];2313909']jaka jest duża to na zdjęciu widać ;) [IMG]http://img279.imageshack.us/img279/144/dscf0045od9.jpg[/IMG][/quote] To nie jest odpowiedź. No moze i widać, ale nie ma do czego porównać.
  10. Dałam ją teraz na animalia.pl i 24polska.pl ale gapiszon nie umialam wstawić zdjęć....Więc na razie zawieszm działalność, do jutra.
  11. Ni i dlaczego nikt nie pamięta o małej Bince? Od jutra rusza akcja "szukamy domu stałego", Moriaa obiecała pomóc, ale ja z broku doświadczenia w materii szukania domków internetowo prosze wszystkich o pomoc! Kto może wstawic niunię na fora, dać ogłoszenia- jeśli jest się tam zalogowanym - PROSZĘ! Proszę podniosić watek, bo mnie do jutra nie bedzie na dogo! [SIZE=1]Ciocia Gosia idzie na imprezkę 50-lecia Koła Gospodyń Wiejskich, jako honorowy gość i nie wie, czy po księżycówce będzie mogła zasiąść przy komputerze....:oops: ;) [/SIZE]
  12. No , koty masz rewelacyjne! Psy zreszta także. A Fakitek jaki madry, patrzcie, ksiązli poważne czyta....:cool1:
  13. Maćko i Nesko, walczcie, nie dajcie się! Kurcze, tyle cierpienia psiulki i ma pójść na marne?:placz:
  14. No, jakie smiale zdjecia, na GOLASA !!:lol: A ja o tej psince myślę od rana, chyba myślą Was przywołałam :roll: Dużo, dużo zdrówka!
  15. Mycha, pracuj, pracuj! Czy wiesz, że mieszkam nie tak daleko od Ciebie. bo 35 km przed Ostrołęką od strony Przasnysza? Może przywieziesz męża na poznanie suni? :cool3:
  16. Moriaa, wielkie dzięki! Drobinka bardzo dzielnie zniosła zabieg i jest już w dobrej formie. Mój TŻ mnie zaskoczył zupełnie pytając "no powiedz, że chcesz, żeby ona u nas została" i widać było, że szuka u mnie potwierdzenia swojego zamysłu...:cool3: . Ale gdyby Binka znalazła domek, u nas może znów coś by się przechowało, odkarmiło, podleczyło, wysterylizowało...chociaż tyle możemy zrobić dla tych biedaków. A tak zablokuje się domek tymczasowy... Powiedzcie, ze mam rację.....:oops:
  17. Jestem myślmi z Wami, kochane Dobre Duszki... Jak z tego ogromu psiego o kociego cierpienia wybrać stworzenie, któremu pomóc trzeba natychmiast....
  18. A ja mam jeszcze kilka zdjęć z ogrodu, sprzed kilku dni! :multi: :multi: [IMG]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/1/IMAG0007.JPG[/IMG] [IMG]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/1/IMAG0008.JPG[/IMG] [IMG]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/1/IMAG0010.JPG[/IMG]
  19. Jest wyższa od jamnika, ale krótsza. Wazy 6,60 kg (dokładnie ), ma 3 lata. Jak stoi przy ratlerku, to wzrostem jest prawie równa, ale potężniejsza.
  20. I po zabiegu: jaka jestem biedna :cool1: [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0037.JPG[/img] [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0038.JPG[/img] [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0041.JPG[/img] [/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  21. [SIZE=2]Dziadowanie w kuchni, czyli fachowy dziading: [img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0116.JPG[/img] [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0118.JPG[/img] [/SIZE][/SIZE]
  22. no to próbuję wstawić zdjecia. Tadaaaam! jeszcze przed zabiegiem: [SIZE=2][img]http://www.republika.pl/starkluk/gosia/pazdziernik06/IMAG0115.JPG[/img] [/SIZE]
  23. Obejrzałam. Na wsi jest to oczywieste, że pies nie jest zwierzęciem, nie czuje, nie nalezy o niego dbać, nie jest w sumie przydatny. Mozna na nim zarobić tylko albo sprzedając szczeniaki za pół litra sąsiadowi, albo ten smalec....
  24. Cholera, ja też aż mam ciarki. Znów głupie gęby, pewny siebie ton, prostactwo. No bo co w tym złego, że pomaga ludziom, bo smalec z psa ma właściwości lecznicze? A psów jest dużo, to po co żałować tych kilku? :angryy:
×
×
  • Create New...