Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1.     Tez tak myślę, on biedak po prostu nie wie jak reagować na inne psy w przyjazny sposób, nie umie się bawić. Kwestia czasu, żeby się nauczył. Moja suńka kochana z meliny pijackiej na początku też łapała nas wszystkich zębami za ręce - tak wyrażała wszystko - i radość, i chęć zwrócenia na siebie uwagi, i ekscytację, i zaniepokojenie. Nie znała innych środków ekspresji. Oczywiście się nauczyła z czasem bycia "normalnym psem" :)
  2. Jestem na zaproszenie. Proszę o numer konta - wspomogę biedaka. Zabierzcie go proszę jak najszybciej tylko możecie, on może być poważnie chory :(
  3. Jak dobrze Tyczunia wygląda na zdjęciach :) Widać, że nowe życie jej służy :)
  4. Jestem na zaproszenie. Ile kosztuje miesiąc utrzymania suńki u Kasi Przystał?
  5. Rany julek zapomniałam o lutowej deklaracji dla Malamuci.. Ewu, zaraz poślę, przepraszam, ale ciężki miesiąc mam i już pamięć szwankuje...
  6. Beziku, maleńki nie rób problemów ludziom, którzy Cię pokochali.. Ciekawe jakie wieści po spotkaniu z behawiorystą..
  7. Rany... Bajko, co się z tobą stało??
  8. No i kurczę - widzę, że tu po prostu normalnych nie ma! :D :D :D Ale w sumie czego się spodziewać ;) A Krabik brzmi lepiej niż Krab,ale w razie co Ptyś brzmi najsłodziej :)
  9. Biedna i psina i Elik z tymi kłopotami :( Oby szybko pozbyć się tego paskudztwa.. Ewu, cieszę się, że zgłosił się do Ciebie ten pan Piotr, obyś miała jak najlepszą pomoc z jego strony
  10.     Jak dobrze, że są takie osoby :) Dzięki nim świat jest jeszcze do zniesienia.. A Franio kochany i dzielny! Pewnie czuje ile ludzi trzyma kciuki za niego i się stara ;)
  11. O jedzeniu absolutnie nie ma mowy! To żywe i czujące stworzenie. A nie oglądałaś "Małej Syrenki" Disneya? Tam był przecudowny i przesympatyczny krab Sebastian :)
  12. Bardzo fajny tekst Nutusiu - jak zawsze :) Belciu, mnie akurat imię Krabik się podoba... Ale ja to za bardzo normalna nie jest, więc moje zdanie nie jest chyba reprezentatywne ;)
  13. Fajnie, że Frycia trochę weselsza :) A te ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim to dają dobre rezultaty? Czy udało Wam się wyadoptować jakieś psiaki dzięki nim?
  14. Bardzo się cieszę. Od początku mam taką opinię o Ergusiu, że jets to barzdo mądry pies, który nie maiła sznasy na pokazanie swojej mądrości. Teraz dopiero krok po kroku to nadrabia. Dlatego myślę, że jeszcze trochę cierpliwości i serca Murki, a on nie będzie miał żadnych ograniczeń adopcyjnych :) Będzie psem - ideałem ;)
  15. Dziękuję za zaproszenie na wątek prześlicznej Frytki. Smutny pyszczek.. Czego jej najbardziej potrzeba - poza własnym domem oczywiście?
  16. O rany, a jednak? :(
  17. No i Boluś ukarany kołnierzem bidulek. Ale zawsze są tak uśmiechnięte pycholce na zdjęciach :)
  18. On już jest cud - miód, tylko jeszcze trzeba tę łyżeczkę dziegciu wyskrobać ;) Oby to zgrubienie znikło szybciutko.
  19. No to mi ulżyło.. Fajnie, że jesteś takim ważnym urzędnikiem i masz głowę na karku i serce w klacie, Malagosku :)
  20. Piękna suńka, imię jak najbardziej zasłużone, tylko te okropne kraty :( Jak długo w takim kojcu gminnym psy przebywają? Co się potem z nimi dzieje?
  21. Wiem, wiem, nie można dogodzić wszystkim, może następnym razem się uda :). A pracę mam do 21.00, więc po pracy tyż odpada :D
×
×
  • Create New...