-
Posts
30257 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Tez tak myślę, on biedak po prostu nie wie jak reagować na inne psy w przyjazny sposób, nie umie się bawić. Kwestia czasu, żeby się nauczył. Moja suńka kochana z meliny pijackiej na początku też łapała nas wszystkich zębami za ręce - tak wyrażała wszystko - i radość, i chęć zwrócenia na siebie uwagi, i ekscytację, i zaniepokojenie. Nie znała innych środków ekspresji. Oczywiście się nauczyła z czasem bycia "normalnym psem" :)
-
Jestem na zaproszenie. Ile kosztuje miesiąc utrzymania suńki u Kasi Przystał?
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia :) dzięki :) serce roście patrząc na te piesy ;) -
Rany julek zapomniałam o lutowej deklaracji dla Malamuci.. Ewu, zaraz poślę, przepraszam, ale ciężki miesiąc mam i już pamięć szwankuje...
-
Beziku, maleńki nie rób problemów ludziom, którzy Cię pokochali.. Ciekawe jakie wieści po spotkaniu z behawiorystą..
-
Bajka - bezdomna biała suczka w gminnym kojcu.......
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Rany... Bajko, co się z tobą stało?? -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
No i kurczę - widzę, że tu po prostu normalnych nie ma! :D :D :D Ale w sumie czego się spodziewać ;) A Krabik brzmi lepiej niż Krab,ale w razie co Ptyś brzmi najsłodziej :) -
Biedna i psina i Elik z tymi kłopotami :( Oby szybko pozbyć się tego paskudztwa.. Ewu, cieszę się, że zgłosił się do Ciebie ten pan Piotr, obyś miała jak najlepszą pomoc z jego strony
-
Jak dobrze, że są takie osoby :) Dzięki nim świat jest jeszcze do zniesienia.. A Franio kochany i dzielny! Pewnie czuje ile ludzi trzyma kciuki za niego i się stara ;)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
O jedzeniu absolutnie nie ma mowy! To żywe i czujące stworzenie. A nie oglądałaś "Małej Syrenki" Disneya? Tam był przecudowny i przesympatyczny krab Sebastian :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajny tekst Nutusiu - jak zawsze :) Belciu, mnie akurat imię Krabik się podoba... Ale ja to za bardzo normalna nie jest, więc moje zdanie nie jest chyba reprezentatywne ;) -
Bardzo się cieszę. Od początku mam taką opinię o Ergusiu, że jets to barzdo mądry pies, który nie maiła sznasy na pokazanie swojej mądrości. Teraz dopiero krok po kroku to nadrabia. Dlatego myślę, że jeszcze trochę cierpliwości i serca Murki, a on nie będzie miał żadnych ograniczeń adopcyjnych :) Będzie psem - ideałem ;)
-
O rany, a jednak? :(
-
Psy zabrane z Cmentarza ,pilnie szukamy domów!!!
agat21 replied to dorcia44's topic in Już w nowym domu
No i Boluś ukarany kołnierzem bidulek. Ale zawsze są tak uśmiechnięte pycholce na zdjęciach :) -
Bajka - bezdomna biała suczka w gminnym kojcu.......
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No to mi ulżyło.. Fajnie, że jesteś takim ważnym urzędnikiem i masz głowę na karku i serce w klacie, Malagosku :) -
Bajka - bezdomna biała suczka w gminnym kojcu.......
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Piękna suńka, imię jak najbardziej zasłużone, tylko te okropne kraty :( Jak długo w takim kojcu gminnym psy przebywają? Co się potem z nimi dzieje? -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem, nie można dogodzić wszystkim, może następnym razem się uda :). A pracę mam do 21.00, więc po pracy tyż odpada :D