Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Kciuki za pomyślną sterylkę! Trzymaj się maleńka :)
  2. Zaglądam do Elenki. Kajam się, że rzadko, ale trudno u mnie z czasem ostatnio. Fajnie, że Sunieczka żyje sobie spokojnie, może i ośmielać się bardziej zacznie?
  3. Ale miejscóweczkę ma Marsik - na ogrzewanym ganeczku - sama bym taką chciała ;), dawno u niego nie byłam, cieszę się, że tak dobrze u niego i że finanse dobrze wyglądają :)
  4. Kajtuś ma wspaniałą dietę zatem :) Chyba wielu psiskom by się taka przdała ;)
  5. Świetne wieści! Warto było czekać na takie :) I kolega przybłąkany do tego - super! Kochane psiaczki i cudowni ludzie, którzy są z nimi :)
  6. Rany, Parysku.. Dlaczego?
  7.     Strasznie mi przykro Eliku, masz taki kłopot:( Mam nadzieję, że nie będzie wyć u Ciebie, że szybko trafi do nowego domku. Wiem, że to tak łatwo się pisze..
  8.     No nie? Ale u niego samo się ułożyło - bez większej z mojej strony inwencji :) Chociaż wet trochę się zadumał, jak miał je do karty wpisać.. ;)
  9.     No niestety, chyba zostawiacie :(
  10. Super wiadomości. Na Woli Milkusia zamieszkała? A w jakich okolicach?
  11. Śliczne zdjęcia, zwłaszcza to na kanapie powalające ;) Rozumiem, że poduszki wyznaczają terytorium każdego zwierzaka z osobna? :D Co do gryzienia, myślę, że to tylko kwestia czasu, żeby psina przestała się stresować pozostając sama w domu. Ona chyba jeszcze nie do końca wierzy, że domownicy wrócą do niej.. Mój "wiejski" wariatuńcio na początku pobytu u nas pogryzł pilota do telewizora, moje drogie okulary korekcyjne, listwy przypodłogowe w pokoju i przedpokoju - to tylko większe ze strat. Zawsze. gdy zostawał sam w domu. Po jakichś kliku tygodniach mu przeszło. Zrozumiał, że nie ma co panikować, że my ZAWSZE wracamy do niego :) Życzę, żeby Dulcia też zrozumiała to jak najszybciej.
  12. Gdyby nie świadomość, że Luśkot jest kotem specjalnej troski, można by sądzić, że to radziecka akrobatka w ślicznej artystycznej spódniczce :)
  13. Fajnie :) Erguś jest jedną wielką zagadką, bo biedak całe życie był właściwie odseparowany i od dzieci i od innych zwierząt. Nie znał domu jako miejsca do przebywania. Myślę jednak, że nmie należy zupełnie przekreślać jego szans na zamieszkanie czy to w bloku, czy to z innymi zwierzętami, czy nawet dziećmi. Najważniejsza tu będzie sytuacja z ewentualnym przyszłym człowiekiem Erga. Czy będzie to osoba doświadczona, znająca się dobrze na postępowaniu z psami, może i charakternymi psami, czy nie. Kilka lat temu miałam na utrzymaniu w dt w bloku starszego niewidomego i kalekiego psiaka, który całe swoje życie spędził na wsi na łańcuchu, a kiedy oślepł został wyrzucony na ulicę. Pies odnalazł się w mieszkaniu bez problemu, dogadał się z rezydentem, mimo, że całe jego życie upływało mu zupełnie inaczej. Różnie więc bywa z wiejskimi psiakami.
  14. Ewu, Elik - ja skleroza ciemna wysłałam przelew dla Franusia znowu na konto ewu, potem dopiero przypomniłam sobie, że to Elik zbiera.. :( przepraszam Was bardzo za te komplikacje
  15. Lecę na bazarek Tusiu, wspomogę zakup karmy dla Twoich bidusiów
  16. Biedna Aiszunia, znowu coś.. :( Trzymaj się maleńka.. Moja stała za luty poleciała.
  17. Hurra! Miód w serce leje się z relacji i zdjęć. Czyli Arusia vel Toffi w raju ;)
  18. Myślę, że Ergo spokojnie może iść do bloku, jeśli będzie miał dostatecznie dużo spacerów i dobrych ludzi wokół. Przecież teraz u Murki też jakoś strasznie dużo miejsca wokół siebie nie ma w kojcu, a jak się w Murce zakochał.. :) I chyba nie narzeka ;)
  19.     ooo, moja droga - pamiętaj, że kocia higiena jest higieną w rozumieniu kota, a nie Twoim - wszak to KOCIA higiena. I być może sikanie do garnków czy na blaty, okna itp. a nie do kuwety jest higieniczne, bo kuweta dłużej czysta pozostaje.. A mózg kota to chyba jest w ogonie.. albo we wąsach.. a moje koty czasem gubią wąsy, więc może im troszkę rozumu wtedy też ubywa.. tak - to by wiele tłumaczyło ;)
  20. Ewa, czy wpłata moja bazarkowa dotarła do Ciebie?
  21. Ważne, że w ogóle ktoś dzwoni :) Jest nadzieja, że nie każdy będzie szukał takiego bardzo bardzo łagodnego psa, a na przykład kochającego i wpatrzonego w swojego człowieka ;)
×
×
  • Create New...