-
Posts
30276 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Idea spotkania jak zwykle mile widziana :) Mi te trochę wcześniejsze godziny też lepiej pasują. -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
agat21 replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To fajnie, że Maniek tak dzielny nadal jest w sprawie fajerwerków :) Przyjęcie na łóżku - superaśne :D -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Tak eliku, wiem. Ale spokojni właściciele to podstawa, na wypadki losowe nie mamy wpływu.. -
Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !
agat21 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Przy spokojnych i normalnych ludziach jak Mazowszankowie psina pewnie będzie spokojna do końca życia :) -
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Niech będzie nawet dużo lepszy :) Zdrowia i pomyślności! -
Niedawno minął kolejny rok od akcji ratowania Ergusia i tak sobie powspominałam trochę ten szalony dzień :) Cieszę się, że Ergo żyje sobie spokojnie i dostatnio wśród ludzkich i psich przyjaciół :) Cieszę się, że mu się udało :) Pod kątem bazarku pomyślę znowu też o jakichś ciekawych fantach, poza tym styczeń za chwilę i znowu podeślę jakąś kaskę dla niego. Daj mu Mureczko jeszcze te probiotyki co masz, wcześniej to pomogło, może zaraz uda się dozbierać kasy na następne ewentualne.. Dobrego nowego roku kochani!
-
Miłeczko,oby nowy rok cudny dom ci przyniósł :) Jeśli można coś jeszcze poprawić dla lepszego samopoczucia i zdrowia suńki, to trzeba próbować. Jeśli przemawiają tylko względy estetyczne, to nie męczyłabym psa. Ona i tak zauroczy tego człowieka, którego powinna, bo z okiem takim, jak ma, czy bez, jest prześliczna!
-
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Rany, udało się zebrać po ad 100% planowanej kwoty! Brawo - to był wspaniały pomysł! Najwyraźniej Bibidusia ściąga fajnych ludzi do siebie :) -
Pewnie boi się nowych ludzi i sytuacji. Na razie pewnie trudno mu się przyzwyczaić do takich luksusów, jakie ma, do takiej serdeczności i opieki, po tym co przeszedł wcześniej. Jak uwierzy w ludzi dzięki staraniom i wielkiemu sercu Mortes to będzie pies - łata :)
-
~ Figunia, maleńka sunieczka w typie pinczerka ma FORUMOWY DOMEK!! :)
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Cud świąteczny z labką się wydarzył :) A maluszkowi to święta zaczęły się już wcześniej i trwają dzięki Malagoskom :) -
I tak pod.tym kocykiem śpi przez całą noc? Słodzielec :)
-
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
agat21 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
O kurczę, ale się porobiło :( Najważniejsze, że psiunia się tak szybko znalazła, ale rozczarowanie do tak szybkiej decyzji o oddaniu psa - wielkie. Różne rzeczy się zdarzają, mi samej kiedyś na początku bytności u nas, przerażony mój pies mało ręki nie urwał, jak uciekał na oślep przed watahą psów, i mimo okręconej kilka razy dookoła ręki smyczy - zwiał. Na szczęście szybko się znalazł, ale w życiu bym tak małego ciałka nie podejrzewała o taką siłę i determinację. Ale nigdy z tego powodu bym go nie oddała :( Przykro mi bardzo bardzo. Biedna sunia.. -
Bibi za TM [*] Bibi -Duszka ma już swój domek!! Zostaje na zawsze u kajtek!!! Bibi vel Duszka już nie zamarza w schronisku, od 6.12.2016 r wygrzewa się w cudownym DT u kajtek!!!Zamarza w schronisku! Pomocy ! Malutka czarna suczka błaga o pomoc!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Hurra! Coraz lepiej u suńki :) A jak tam jej humorek? Dopisuje?