Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30283
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Do Eryka właśnie napisałam, wyślesz pytanie do tego hotelu poleconego przez Tolę?
  2. Jak sprawdzić kotolubność? :(
  3. Dzięki, poszukam do niej kontaktu
  4. Jessuu jak dobrze! :) Promyczek w tunelu :)
  5. :(( Zapomniałam jaki nick ma dziewczyna, która ma same starsze psiaki, hotelik jest na dolnym śląsku. Nawet woziłam tam kilka lat temu starszą sunię z Palucha - ech, skleroza nie boli. Może któreś naszego spokojnego by wzięła?
  6. Oj, jak fajnie, że się ruszyło!! Hurra! Trzymam mocno kciuki za wizytę :)
  7. Czyli jedna sunia może jeszcze być uratowana? Czy temu domkowi pod Warszawą jest wszystko jedno jaka sunia? Może być też taka mniej ufna?
  8. A z sąsiadów nikt?? :( U mnie w bloku sąsiadka zaopiekowała się psem zmarłej sąsiadki. Często takie starsze panie nawet razem wychodzą na spacery, znają się, znają swoje psiaki.
  9. Ja kilka miesięcy poszukiwałam na cito miejsca dla młodego porzuconego psiaka i u papryki mi powiedzieli, że nie biorą już psów z dogo
  10. też się pod pytaniem podpisuję :)
  11. No to ogromniaste kciuki, żeby zakochali się w naszych przystojniakach na zabój! :)
  12. Kto odezwie się do Anecik w tej sprawie?
  13. Dziewczyny, odezwała się słodkokwaśna, mam jej podesłać link do strony, żeby zerknęła jakie psiaki zostały, i którego ewentualnie mogłaby wziąć do swoich hotelowych psiaków. Koszt u niej to 15 zł / doba. Co Wy na to? Kiyoshi, tak oczywiście, że pomogłabym z transportem.
  14. To oznacza, że oczywiście deklaruję kwotę co najmniej klikudziesięciu złotych, bo pewnie łatwo nie będzie zebrać :(
  15. Kiyoshi, szukam też miejsca w hotelikach z myślą właśnie o tym, żebyśmy się zebrali i opłacali pobyt chociaż jednej psinki
  16. Piękne wieści, dobry humor mi wraca :)
  17. Bardzo przykre i smutne wieści. Pucuś już biega po słonecznych łąkach, ale tym, co pozostali nie jest łatwo. Ala, Murko, trzymajcie się, daliście mu dom, daliście mu troskę i miłość. To najwięcej ile można dać przyjacielowi.
  18. wysłałam smsa do słodkokwaśnej w sprawie miejsc dla psiaków, ale nie ma odzewu już 2 dzień, może jej numer telefonu podany na wątku słodkopsiaków jest nieaktualny?
  19. Na pewno znajdziesz dla niego dom idealny, nie mam żadnych wątpliwości :)
  20. O rany co za sytuacja, wszyscy zapsieni albo zakoceni, nie widzę wśród znajomych, którzy w ogóle wchodzą w grę kogoś bez zwierzaka zupełnie, żeby Kajtuś miał spokój. A wiadomo jak reaguje na suczki lub koty? Na wszystko poszczekuje na spacerach?
  21. Biedny Pucuś. Co z nim? Jak zabieg?
  22. Murka odpisała mi, że na razie zapsiona na maxa i jeszcze 3 psiaki w kolejce :(
×
×
  • Create New...