-
Posts
30283 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
agat21 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Ja tak samo Dorciu. Kilka firm, które wydawały się być sztandarowymi firmami cruelty-free, postanowiło po latach dobrej reputacji zarobić jeszcze więcej kasy i zacząć sprzedawać w Chinach (Yves Rocher, Oriflame, Avon) i tym samym straciły wiele klientek (oczywiście i mnie). Nienawidzę pazerności i dwulicowości. A coś wiadomo w sprawie psiaczków? Wyjechał pierwszy ze schronu? -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, moja lipcowa pójdzie razem z sierpniową za jakiś tydzień..sorry, ale mi się pokomplikowały trochę finanse -
PETRA MA DOM - sunia w typie labradora wyrzucona na stacji benzynowej...
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Super psica :D -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
agat21 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Tysiaczku, to ja napisałam o kosmetykach, ale pewnie malagos jako super kobieta też jest przeciw okrucieństwu wobec zwierząt :) -
Ogromnie się cieszę, że Irysek już u anecik. Podczytuję teraz dogo z doskoku jak mam zasięg. Tym bardziej cieszą takie dobre wieści :) Na pewno się uspokoi niedługo, i zrozumie, że czasem trzeba coś dać przy sobie zrobić i nie jest to złe i groźne, a i czystość nauczy się przy innych psiakach zachowywać. Mój Figaro u weta zachowuje się jak facet u dentysty - panika w najczystszej postaci : D
-
Jestem na wyjeździe i podczytuję teraz wątki z doskoku, jak mam zasięg. Bardzo mnie ucieszyły wieści, że sunieczki są już u anecik i że są takie cudowne. Suzi tak szybko się przełamała - byłam tego od początku pewna, że poza schronem i przy dobrych ludziach psina przestanie być problemowa :)) Zdjęcia Hany rozczulające :)
-
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
agat21 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Oj, to żartem było przeca :) Będę czekać zatem na uśmiech :) A co do bazarków na dogo, to bywa, że cała jestem ubrana w rzeczy z bazarków (jak mnie rodzina widzi w jakimś ciuchu, którego nie znają, to od razu mówią "co - dogomania?" ;)), o książkach też nie wspomnę. Kosmetyki tylko rzadko kupuję, bo większość niestety z firm testujących na zwierzętach.. :( -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
agat21 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Jasne, będę czekać na upomnienie ;)) -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
agat21 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Podpisuję się obiema rękami pod tym, co napisała Dorcia. Mam sporo deklaracji, ale nie mogę przejść obojętnie obok psów, które siedzą po 10 lat w schronisku. Proszę dopisz moją deklarację 15 zł na psa, którego wybierzesz. Jeśli zdecydujesz się zabrać 2 psiaki, deklarację oczywiście podwajam. -
Piękne zdjęcia spacerowe i rzeczne Jędrka. I zwierzyniec Agusizet też super :)
-
PETRA MA DOM - sunia w typie labradora wyrzucona na stacji benzynowej...
agat21 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ślicznota :) Miała szczęście, że się ktoś nią zainteresował i nie tkwi na stacji już -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ma być jutro trochę słońca :)