Też cieszę się, że jakaś psina w potrzebie znalazła dom, chociaż żal mi "naszych" suniek. Ale tamtej niech będzie jak najlepiej, kaźdy pies zasługuje na super dom. Mocno wierzę, że i suńki z Zamościa niedługo znajdą domy.
Jak się sparwuje malutka? Nadal w miarę grzeczna? Może tę rudą państwo, którzy ją wzięli, zatrzymają? Do takich maluchów serce szybko się przywiązuje..
Wspaniała jesteś, że ją zabrałaś. W przyszłym tygodniu po wypłacie przeleję grosz dla niej.
Na pewno będzie coraz bardziej przypominać szczeniaczka, jak się poczuje bezpiecznie. Nie wiadomo co biedna przeżyła :(
Sabcia jest piękna. Takie kundelki są najpiękniejsze, bo takie "burkowate" :)
To, że pan pytający o psiaka powiedział, że jego pies umarł, dużo od razu o człowieku dobrego mówi. Trzymam kciuki.
Oj, to dobrze mu zrobiła ta ucieczka skoro taki "w sobie" psiaczek ;)) Za ciasne M szeleczki?!
A tak serio, to cieszę się, że dzikość Grzesia nie jest taka dzika :)