Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Nie ustanę w poszukiwaniach domu dla Tinka. Wierzę, że w końcu komuś wpadnie w oko i serce :) Nie może bidak siedzieć w kojcu ze starym makowcem! A swoją drogą to mnie nie dziwi, że ktoś postanowił być tak "wspaniałomyślny" i dać psu stare żarcie, które może mu tylko zaszkodzić. Wiecie jakie tony starego chleba walają się w stawach w parku Moczydło i na brzegach?? Kupiło się na święta jak zwykle za dużo, a potem "wspaniały" uczynek - stare syfy wyrzuca się kaczkom i gołębiom, bo to przecież świetne śmietniki, nie? I jakie dobre serce w ten sposób się obajwia! Mimo, że na brzegu stawu stoi tablica z wytłuszczonym napisem, że chleb bardzo szkodzi ptakom, ludzie potrafią stać naprzeciw tej tablicy i sypać ten swój syfiasty chleb do stawu. Nie liczę już kłótni, jakie miałam z takim idiotami. Chyba zacznę dzwonić do straży miejsckiej - nich coś pożytecznego też zrobią zamiast wlepiać mandaty za brak smyczy u psa.
  2. Tak, wiem, że Abi jest z Zamościa, ale oprócz suń z Zamościa ostatnio też kibicuję suniom z Radys, których też sporo opuszcza schron - i stąd pomyłki :) Ludzie chyba nie chcą wiedzieć, jak jest w schronach, żebyście wiedziały ile razy słyszałam, że ktoś to by nawet pojechał do schronu i wziął stamtąd psiaka zamiast kupować, ale jest za "wrażliwy" (!!!) No i w tym momencie trafia mnie szlag i przestaję być miła
  3. Oj, przepraszam b-b, że się pomyliłam! Tyle suń ostatnio z Radys wyjechało, że mam lekki zawrót głowy :) Wybacz kochana.
  4. Kochana mordeczka, jak dobrze, że ją postanowiłaś zabrać Onaa! Nikt jej do tej pory nie dał szansy, a to pewnie super suńka, i bardzo szybko się o tym przekonamy :))
  5. Nie mam jak pomóc z dt :( Znowu mam wyjazdy kilkudniowe :( Jedyne co mogę zrobić, to podesłać grosz na leczenie Zuzi lub szczeniorków. Basiu, przypomnij mi numer konta
  6. Poobserwuje poobserwuje i dojdzie na pewno do wniosku, że nie ma co się już bać :)
  7. Tak, to na pewno opiekuńcze serduszko chodzące na czterech łapkach, a nie sęp na jedzenie :)
  8. Psychopata nie jest chory psychicznie, ma pełną świadomość tego, co robi. Pytanie tylko czy ktoś zrobi jej badania skrzywienia osobowości w kierunku psychopatii? Myślę, że ogromne nagłośnienie sprawy i poruszenie wśród ludzi, jakie sprawa wywołała, jednak zrobi swoje i nie uda się babsku wybronić.
  9. No to powoli się zbiera kasa na początek drogi malutkiej :)
  10. Nie opisałam odpowiednio wpłaty - Agata S to ja :)
×
×
  • Create New...