-
Posts
30292 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Nie ustanę w poszukiwaniach domu dla Tinka. Wierzę, że w końcu komuś wpadnie w oko i serce :) Nie może bidak siedzieć w kojcu ze starym makowcem! A swoją drogą to mnie nie dziwi, że ktoś postanowił być tak "wspaniałomyślny" i dać psu stare żarcie, które może mu tylko zaszkodzić. Wiecie jakie tony starego chleba walają się w stawach w parku Moczydło i na brzegach?? Kupiło się na święta jak zwykle za dużo, a potem "wspaniały" uczynek - stare syfy wyrzuca się kaczkom i gołębiom, bo to przecież świetne śmietniki, nie? I jakie dobre serce w ten sposób się obajwia! Mimo, że na brzegu stawu stoi tablica z wytłuszczonym napisem, że chleb bardzo szkodzi ptakom, ludzie potrafią stać naprzeciw tej tablicy i sypać ten swój syfiasty chleb do stawu. Nie liczę już kłótni, jakie miałam z takim idiotami. Chyba zacznę dzwonić do straży miejsckiej - nich coś pożytecznego też zrobią zamiast wlepiać mandaty za brak smyczy u psa.
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
agat21 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia, jak miło widzieć psiaka z nowym panem :) -
Tak, wiem, że Abi jest z Zamościa, ale oprócz suń z Zamościa ostatnio też kibicuję suniom z Radys, których też sporo opuszcza schron - i stąd pomyłki :) Ludzie chyba nie chcą wiedzieć, jak jest w schronach, żebyście wiedziały ile razy słyszałam, że ktoś to by nawet pojechał do schronu i wziął stamtąd psiaka zamiast kupować, ale jest za "wrażliwy" (!!!) No i w tym momencie trafia mnie szlag i przestaję być miła
-
Nie mam jak pomóc z dt :( Znowu mam wyjazdy kilkudniowe :( Jedyne co mogę zrobić, to podesłać grosz na leczenie Zuzi lub szczeniorków. Basiu, przypomnij mi numer konta
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
agat21 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Tak, to na pewno opiekuńcze serduszko chodzące na czterech łapkach, a nie sęp na jedzenie :) -
Psychopata nie jest chory psychicznie, ma pełną świadomość tego, co robi. Pytanie tylko czy ktoś zrobi jej badania skrzywienia osobowości w kierunku psychopatii? Myślę, że ogromne nagłośnienie sprawy i poruszenie wśród ludzi, jakie sprawa wywołała, jednak zrobi swoje i nie uda się babsku wybronić.
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
agat21 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie opisałam odpowiednio wpłaty - Agata S to ja :) -
Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!
agat21 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Ogromniaste kciuki! :)