Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30292
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Szkoda Ewu, że tak daleko mamy do siebie. W takich dolegliwościach pourazowych najważniejsze jest podereperowanie psychiki, bo to w bardzo dużym stopniu ma wpływ na dolegliwości somatyczne, a lekarze niestety nie mają o tym bladego pojęcia. Na miejscu mam grono ludzi pomagających wyjść z różnych traum.
  2. Melduję się i ja u ślicznego Czarnuszka :) Myślę, że jego niby-pech okaże się bardzo szczęśliwy ;) Przelew przed chwilą wysłałam.
  3. Co słychać u Masterka? Wreszcie chłodniej - pewnie duża ulga dla psinka.
  4. Biedulka, co ona znowu musiała przeżyć :( Cholerne burze, tyle zwierząt ich się boi.. :(
  5. Ufff, to dobrze, że przerzutów nie ma do płuc. Szkoda, że serduszko nadszarpnięte, ale co się dziwić - musiała wiele wiele złego przeżyć i wycieńczenie straszne też robi swoje :(
  6. Wystarczy, że jego opiekun odszedł, a takiego spadku rodzina nie przyjęła, bo kasy z tego nie ma.. Fajnie, że Pysiek dostał kolejną szansę na normalne życie :) I dobrze, że zdrowie dopisuje :)
  7. Też z niepokojem czekam na wieści..
  8. Tak się pisze i już na innym wątku widziałam tę ślicznotę burą, która się kroi ;)
  9. No proszę, będzie znowu czwarty pies :)))
  10. No to chyba najmniejszy problem, żeby pojawił się znowu czwarty ;))
  11. No to już nie tylko w stu procentach, ale nawwt w dwustu, jestem pewna, że sunia dobrze trafiła :D A na bloga też chętnie bym zajrzała
  12. No to się rozumie, że dżentelmen musi być i czysty i wyczesany i spokojny. Peliś doskonale spełnia te warunki
  13. Wiedziała, że po nią specjalnie przyjechały :) Mądra suczynka!
  14. Fajne filimki, widać, że jeszcze jest płochliwa, ale bardzo się stara zaufać. Myślę, że będzie dobrze, jeszcze trochę czasu. Ślicznie razem wyglądają z Boksikową :)
  15. Co u Dysi? Jak się czuje?
  16. Lapiśku, jaki ty miły i serdeczny psiaczek jesteś :) Poza tym, jeśli bawić się chcesz, to znaczy, że ani rana ani upały bardzo nie przeszkadzają :)
  17. Wspaniale :) Chyba poczuła się u siebie skoro tak kołami do góry zaległa :)
  18. No to dobrej drogi i udanej aklimatyzacji dla malutkiej :)
×
×
  • Create New...