Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Stała dla Szymusia za styczeń w drodze
  2. Też myślę, że może on nigdy nie miał takiego życia? Może wisiał gdzieś na łańcuchu przy budzie albo spał gdzieś w szopie i teraz chce się "wygrzać" i najeść za wszystkie czasy?
  3. Gucia samotnika smakosza i sabarytę wsparły KasiaS., RUTA93 i Nesiowata. Wielkie dzięki!
  4. Czyli pies ideał, a w dodatku troszczy się czy państwo aby dobrze jedzą. Czegóż chcieć więcej?
  5. Przyszła stała od Aldrumki - piękne dzięki Mam jednocześnie pytanie: czy dobrze zapisałam, że to deklaracje za grudzień czy przegapiłam jedną Twoją wpłatę? Szukałam, ale nie mogę znaleźć. Czy możesz sprawdzić? Będę bardzo wdzięczna.
  6. Wiadomość smutna, ale państwo bardzo w porządku. Może to głupio zabrzmi, ale takie powroty z adopcji nie dołują aż tak bardzo. Mam nadzieję, że Kira znajdzie niedługo dom na swoją miarę, a państwo dojdą do siebie i dadzą szansę jakiemuś innemu biedakowi lubiącemu koty. Szkoda, żeby taki dom się "marnował".
  7. Dlatego Elu unikam lekarzy. Nie ufam im za grosz. Nie zależy im na zdrowiu pacjenta. Tylko na wiecznym leczeniu. Mam nadzieję, że strupek jednak zejdzie i że nie jest to żaden rak.
  8. Może zmiana żywienia tak na bidusia podziałała? Albo generalnie stres związany ze zmianą?
  9. Przystojniak oczywiście zadekował się w zaciszu z dyżurną miską - może coś dadzą? - do czasu, aż zaczną robić zdjęcia. Wtedy od razu ewakuacja
  10. Tak, też przed chwilą dostałam od Anecik te zdjęcia Pięknie razem wyglądają.. Ciekawa życia młoda dama i tetryk marudzący, że go z domu wypuścili i nie wpuszczają z powrotem. A tu kuper moknie i ziębnie.
  11. Ok, pewnie powinnam napisać, że nikt nie powinien wchodzić bez asysty policji. Organizacje, które znam i wspieram, zawsze wchodzą z policją. Sama uczestniczyłam w interwencji i też czekałyśmy na policję.
  12. Brakuje mi tylko jednej wpłaty, zakładam sama tę brakującą wpłatę i przelewam 240 zł z bazarku imiennego. Ewa Marta dokłada swoje 30 zł i jest 270 zł z bazarku imiennego. Pięknie dziękuję wszystkim biorącym udział Ewo, potwierdź proszę, jak dotrze na Twoje konto.
×
×
  • Create New...