-
Posts
30257 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Piękne zwierzaki - i psy i kocik, ale to prawda, że z adopcjami coraz gorzej. Trudne czasy dla zwierząt zmienią się w jeszcze trudniejsze. Z drugiej strony nie można tracić nadziei, bo tym bardziej trzeba im pomagać teraz. I jeśli teraz ktoś decyduje się na adopcję, to może właśnie robi to rozsądnie i przemyślanie, a nie z impulsu albo żeby mieć pretekst ro wyjścia z domu w czasie lock downu w covidzie. Wierzę, że znajdą fajne domy - takie na dobre i złe.- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Biedna sunia. Czasem ludzie bezinteresownie pomagają aż brak słów (Cukierka z Radys przywiózł mi do hotelu za darmo nieznajomy facet, który zgłosił się na fb), a czasem .... Też bym spróbowała za jakiś czas ponownie.
-
Bardzo dziękuję za wieści o suni. Cieszę się, że czuje się lepiej. Wielka szkoda i żal, że z nią tak okropnie podli ludzie postąpili. Miała wiele szczęścia, że trafiła na Twoją siostrę. Zdaję sobie sprawę z kosztów, w ciągu ostatnich lat leczyłam operacyjnie mojego psiula kilkakrotnie i koszty zawsze szły w tysiące, więc ta moja wpłata to kropla w morzu. Ale na pewno jeszcze inni wpłacą, zawsze dogomania staje na wysokości zadania. Bardzo serdecznie uściskaj siostrę za to, że uratowała sunię i tak się nią zajęła.
-
Ten zeszły rok był naprawdę paskudny, Ewu też nam zabrał
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Wszystkiego pomyślnego w Nowym Roku dla wszystkich Przyjaciół Makusia Kikou, skrobnij w wolnej chwili jak nasz chłopak się miewa. Czy nadal ćwiczy? Zrobiłam przelew za hotelowanie w grudniu. -
Oby tutaj były powody do radości.
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Wygląda jak pluszak -
Dziękuję Ci za uratowanie kolejnych kur!! To wspaniałe! I nie mów, proszę, że to "tylko kurczak". To jest zawsze osobna wspaniała istota. Zasługująca na wszystko, co najlepsze w życiu. To głupi ludzie dzielą zwierzęta na takie "do kochania i miziania" i na takie, które można traktować jak rzeczy pozbawione uczuć.