-
Posts
30255 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Okropne jest, że nie można nic w sumie zaproponować psu, który wychował się na wolności, bez człowieka, teraz tego człowieka okropnie się boi i jego życie to pewnie pasmo stresu. A wypuszczenie znowu luzem równa się poniewierce, głodowi, różnym rodzajom śmierci.. I tak źle i tak niedobrze. Nie ma złotego środka.
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Wielkie dzięki. Mam nadzieję, że ten czas zleci szybko i piesio doczeka w spokoju do tego dobrego dnia. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy przenieśli deklaracje na Fado oraz tym, którzy się o to starali Niedługo miną 4 lata odkąd Fado opuścił schron. Wiecie, jak bardzo trudny i skrzywdzony to pies. Pewnie już dawno w schronisku by umarł albo został zagryziony przez inne psiaki. Dzięki Wam żyje sobie spokojnie i - miejmy nadzieję - cieszy się tym życiem, które ma. Ogromnie Wam za to dziękuję. Na dużo bardziej "medialne" psiaki coraz trudniej znaleźć środki na utrzymanie, a co dopiero na takiego psa. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Przyszła stała od Dulskiej dla Makusia - bardzo dziękujemy -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to za 2 tygodnie... -
Niech się cieszy życiem, jakie teraz ma jak najdłużej. Guzisko nie pomaga mu, ale miejmy nadzieję, że na tyle daje sobie z tym radę, że nie dokucza mu to za bardzo.
-
Łatko, obyś była szczęśliwa.
-
Prześliczny pies! Miód po prostu.
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Dziękuję Wam z całego serca! Nie mam nawet śmiałości już prosić o pomoc. Posucha wszędzie, coraz nas mniej. Tym bardziej dziękuję ❤ -
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Dowiemy się wszystkiego jak go zabierzemy. Musi jeszcze troszkę wytrzymać. Najważniejsze, że piesio już poza boksem ogólnym. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Będę pamiętać -
Co do ząbków, to muszę popędzić Kasię, bo ciągle coś innego pilniejszego z jakimś chorym psiakiem jej wypadało. Mam nadzieję, że teraz już bez problemów będzie mogła paszczą Grafcia się zająć. On na szczęście całkiem dobrze sobie radzi z jedzeniem, chyba niektóre urazy mu się wygoiły. Nie chcę nawet myśleć kto mu przywalił tak, że cała strona pyszczka plus oko uszkodzone Dzisiaj dodatkowo było trochę sportu i aportu
-
Kolejny pies, obok którego nie można było przejść i go zostawić. Wbrew rozsądkowi. Ale pies jest atakowany i gryziony przez inne w boksie. Rozpaczliwie szuka pomocy u człowieka. Ceną rozsądku mogłoby być jego życie..więc zapraszamy z Aską7 na jego wątek.
agat21 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Witaj Elu!