-
Posts
30258 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Dziękuję Ci za uratowanie kolejnych kur!! To wspaniałe! I nie mów, proszę, że to "tylko kurczak". To jest zawsze osobna wspaniała istota. Zasługująca na wszystko, co najlepsze w życiu. To głupi ludzie dzielą zwierzęta na takie "do kochania i miziania" i na takie, które można traktować jak rzeczy pozbawione uczuć.
-
O rany To jakaś chora historia. Najpierw nie ma na nią warunków, a potem jak jest zorganizowana pomoc dla niej, to wywiezienie gdzieś?.. Co ci ludzie mają we łbach?
-
Rewelacyjne wieści na koniec roku
-
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Mnie najbardziej przypomina ONka, ale kiepska ze mnie rasistka, może jest jakaś rasa bliższa Aresowi. -
Dobrze, że jej się udało. Piękna psica.
-
Mam nadzieję, że się z Grafciem zakumplują
-
Też tak mi to wygląda, ale może zdjęcia przekłamują. Chudzinka bardzo biedna też Dobrze, że jadą. Szczęśliwej drogi Aska!
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Wielkie kciuki za jutro, a właściwie już za dziś -
Pobierają z tego co wiem. I to od dawna.
-
Ale fajne gonitwy Widać, że psiątko nadrabia czas zmarnowany na łańcuchu.
-
Oj, przepraszam za zamieszanie, jakie zrobiłam. Ale chyba dobrze na początku pewne sprawy od razu wyjaśnić. Jeśli braknie kasy Łatce, to dorzucę na transport.
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
150 zł dotarło - jeszcze raz bardzo pięknie dziękuję -
Elu, wpisz moją wpłatę jako stałą już za styczeń. Psinka trafi do hotelu w styczniu, więc grudniowa nie jest potrzebna.
-
Dobrze, że wet się zgodził A ile kilometrów jest do przejechania do hotelu?
-
Strasznie drogo ☹
-
A przed Nowym Rokiem dlaczego nie może być?