Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Ewa, jak Alaskan wpłaci Ci swoją wpłatę na bazarek imienny - daj znać proszę na wątku bazarkowym
  2. @Alaskan malamutte - Asiu, zajrzyj proszę w rozliczenie bazarku imiennego Kiry, nie mogę Ci wysłać pw. Dzięki!
  3. Dziś troszkę lepiej. Zjadł trochę, napił się wody - nie trzeba było podawać mu strzykawką. I nawet chwilę pogadał swoim basem Rodzina trochę odetchnęła.
  4. Boże, co ze mną już się wyrabia. Na mózg mi się rzuciło. Myślałam o Grafciu, ale wcześniej myślałam też o Makusiu i weszłam na jego wątek zamiast Grafa i napisałam o Makusiu!! Muszę poszukać pałki, żeby się walnąć w łeb.
  5. Tak, nie wygląda tak przeraźliwie chudo. I wyraz twarzy też ma taki bardziej zadowolony
  6. To nie wszystko, od kilku dni Cukierek jest leczony na nerki - ostra niewydolność plus anemia. Rodzina płacze od kilku dni, ale ratują go jak mogą. Już miał 2 kroplówki. Wczoraj poziom mocznika trochę spadł, ale pogłębiła się anemia. Jutro znowu kontrola u weta. Cukier dość słaby, pańcio na rękach go wynosi na siusiu.
  7. Brawo! To wybitna nauczycielka
  8. Oby Ares wykorzystał nową osobę do głaskania
  9. Oj, to zdrowia i pomyślnego rozwiązania sytuacji.
  10. Tak, jest urodzona w piwnicy i przygarnięta z podwórza. Próbowaliśmy ją i kocurka, którego też mamy z podwórza, przyzwyczaić do siedzenia w domu, ale kończyło się na wiszeniu na firankach, a po likwidacji firanek na rzucaniu się na klamki w oknach i dewastacji kwiatów. W nocy stały pod drzwiami i zapamiętale zawodziły i w nie drapały. Skapitulowaliśmy.
  11. Dzięki wielkie! Koteczka na razie trochę lepiej, ale wciąż nie wiadomo co jej się stało i dlaczego jedna źrenica tak się powiększyła. Czekamy teraz na wyniki testów na fiv i felv.
  12. Ciekawe co to oznacza?
×
×
  • Create New...