Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Życzę Agacikowi jakiegoś sensownego telefonu. A potem domu. To taki fajny pies
  2. Dlatego jestem weganką od wielu lat. Nie muszę się zastanawiać i kombinować czy coś jest humanitarne czy nie. Nie jem żadnych odzwierzęcych produktów. Zdrowie mam super. Poza tarczycą rozwaloną przez Czarnobyl dawno temu. Nie łykam żadnych tabletek, a moi rówieśnicy już od dawna jadą na jakichś lekach na nadciśnienie, miażdżycę, cholesterol, cukrzycę itp. A lżejsze sumienie to już w ogóle bezcenna rzecz. Cieszy mnie jednak każdy choćby mały krok innych ludzi w kierunku zmniejszenia cierpienia zwierząt na świecie. Niech to będzie najpierw "chociaż" niejedzenie mięsa. To zresztą często jest pierwszy krok do większych przemyśleń i zrobienia kolejnych kroków - rezygnacji ze skór i futer, nabiału, bojkotowania cyrków papugarni czy innych miejsc "rozrywki", która jest po prostu torturą dla zwierząt.
  3. Śmierć człowieka jest jednak czymś zupełnie innym niż śmierć zwierzęcia. Człowiek zazwyczaj (w naszych warunkach społecznych i geograficznych) umiera otoczony szacunkiem, opieką, miłością najbliższych. Jego śmierć jest celebrowana i opłakiwana. Śmierć zwierzęcia tak zwanego hodowlanego to koszmar z najgorszego horroru. Zero szacunku, empatii, wszechobecne przerażenie, zapach śmierci i ostatnie próby walki o życie bezbronnych niewinnych istot, zadawanie im nadmiernego bólu i cierpienia przez wyżywających się psychopatycznych pracowników. Maleńkie dzieci oddzielone od matek i traktowane jak ostatnie śmieci. Kto z nas chciałby tak umierać lub życzyłby takiej śmierci swoim bliskim?
  4. Wielkie kciuki za udaną akcję. Strasznie żal Luny, może ten wyjazd do weta przyniesie jakiś przełom?
  5. Ogromnie dziękuję za tak hojne wsparcie Makusia! ❤ To może ja dopłacę 60 zł na konto Zei, żeby pełną fakturę za miesięczne hotelowanie kikou mogła wystawić.
  6. Jeszcze dodatkowo Grafcio będzie wreszcie miał zabieg na zęby, wpłaciłam na ZEĘ na razie 240 zł na ten cel, ale pewnie wyjdzie sporo drożej. Będę kombinować resztę kasy w razie czego.
  7. To musi świetnie wyglądać
  8. Będzie dobrze maleńki. Teraz już będzie tylko dobrze. Twoje opiekunki się o to postarają i znajdą ci super domek
  9. Uwielbiam zdjęcia pokazujące jak wspaniale fałszywe jest powiedzenie, że koty i psy nie żyją ze sobą dobrze
×
×
  • Create New...