Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30255
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Gucia samotnika smakosza i sabarytę wsparły KasiaS., RUTA93 i Nesiowata. Wielkie dzięki!
  2. Czyli pies ideał, a w dodatku troszczy się czy państwo aby dobrze jedzą. Czegóż chcieć więcej?
  3. Przyszła stała od Aldrumki - piękne dzięki Mam jednocześnie pytanie: czy dobrze zapisałam, że to deklaracje za grudzień czy przegapiłam jedną Twoją wpłatę? Szukałam, ale nie mogę znaleźć. Czy możesz sprawdzić? Będę bardzo wdzięczna.
  4. Wiadomość smutna, ale państwo bardzo w porządku. Może to głupio zabrzmi, ale takie powroty z adopcji nie dołują aż tak bardzo. Mam nadzieję, że Kira znajdzie niedługo dom na swoją miarę, a państwo dojdą do siebie i dadzą szansę jakiemuś innemu biedakowi lubiącemu koty. Szkoda, żeby taki dom się "marnował".
  5. Dlatego Elu unikam lekarzy. Nie ufam im za grosz. Nie zależy im na zdrowiu pacjenta. Tylko na wiecznym leczeniu. Mam nadzieję, że strupek jednak zejdzie i że nie jest to żaden rak.
  6. Może zmiana żywienia tak na bidusia podziałała? Albo generalnie stres związany ze zmianą?
  7. Przystojniak oczywiście zadekował się w zaciszu z dyżurną miską - może coś dadzą? - do czasu, aż zaczną robić zdjęcia. Wtedy od razu ewakuacja
  8. Tak, też przed chwilą dostałam od Anecik te zdjęcia Pięknie razem wyglądają.. Ciekawa życia młoda dama i tetryk marudzący, że go z domu wypuścili i nie wpuszczają z powrotem. A tu kuper moknie i ziębnie.
  9. Ok, pewnie powinnam napisać, że nikt nie powinien wchodzić bez asysty policji. Organizacje, które znam i wspieram, zawsze wchodzą z policją. Sama uczestniczyłam w interwencji i też czekałyśmy na policję.
  10. Brakuje mi tylko jednej wpłaty, zakładam sama tę brakującą wpłatę i przelewam 240 zł z bazarku imiennego. Ewa Marta dokłada swoje 30 zł i jest 270 zł z bazarku imiennego. Pięknie dziękuję wszystkim biorącym udział Ewo, potwierdź proszę, jak dotrze na Twoje konto.
  11. To trzeba się zabrać za organizacje, które działają ponad prawem i wyciągać w stosunku do nich konsekwencje, a nie wylewać dziecko z kąpielą i likwidować jedyną tak naprawdę drogę pomocy katowanym zwierzętom. Idąc tym tropem - zamknijmy wszystkie kościoły, bo w niektórych pracują pedofile.
  12. Sowo, gdzie jest ta "piątka dla zwierząt"? No gdzie? Liczyłam na nią bardzo. Ale wystarczyło, że oprawcy norek i lisów poszli ze skargą do pewnego faceta z Torunia. I przepadło. Więc nie jest to powód do chwały. Raczej przeciwnie. A to, że kilka organizacji działało przestępczo to nie jest powód, żeby zabraniać działania wszystkim. W ten sposób żadne instytucje nie miałyby racji bytu. Moja wypowiedź biorąc pod uwagę to, co się dzieje w kraju - ze zwierzętami i przyrodą szczególnie - była bardzo ale to bardzo elegancka. Jeśli straciłaś dla mnie szacunek, przykro mi, ale nie umiem udawać, że coś jest w porządku, jeśli jest zwykłym bandytyzmem i chodzi o to, żeby sobie kupić dodatkowe głosy przed wyborami kosztem cierpienia tysięcy zwierząt, którym teraz już nikt nie pomoże. Dziwię się, że tego nie widzisz. I jeszcze jedno - interwencje organizacji zawsze musiały być w asyście policji. Nikt sam sobie nie wchodził na cudze posesje czy do mieszkań. Więc nie możesz sobie założyć organizacji broniącej kanarków i wchodzić samej do sąsiadów, żeby sprawdzić czym kanarki karmią.
  13. Wyć się chce. Wczoraj wieczorem czytałam wywiad z dziewczyną z fundacji Judyta o nowym "wspaniałym" pomyśle rządzącej bandy, żeby organizacje nie mogły odbierać maltretowanych zwierząt oprawcom, a dziś informacja o Łatce. Bardzo dobre warunki? Kojec i wyjście do obory? Dla psa, który mieszkał w domu i spał na łóżku? No rzesz...
  14. Czyli prawisz, że on taki bardziej z rytmem natury żżyty? No może może.. Niedługo obaczym
×
×
  • Create New...