Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6078_zpsdaabe6c3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6074_zps79591ecd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6072_zps8b5198d4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6073_zps3caafca1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6071_zpsd407ac4c.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  2. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6060_zps09f309fe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6063_zps5cab3811.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6069_zpsd5536749.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6068_zpsa794ab93.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6070_zps6bf71471.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  3. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6047_zpsc5b9395c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6048_zpsda931501.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6056_zps2dc99fe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6053_zps839b25be.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6051_zps89e6fa30.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  4. No to czas na nastepne zdjęcia z zabaw Serkowych po wystawie w Radomiu (22.09.2013 r.). Tym razem zabawy z towarzystwie sh i samoyeda:) Zapraszam! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6045_zps22cb4e3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6046_zps501ea46f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6044_zps6d11b8f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6043_zpscbdce2a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6041_zps6433d7b0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  5. No to teraz dzień do przezycia i nastepna noc...:) pzdr.
  6. [B]Pipi[/B] - ja tak troche nie w temacie, ale jak wygląda sprawa z ogrodzeniem...? Pamiętasz, zbierałysmy "po metrze" na ogrodzenie i chyba 2 sciany juz sa. A co dalej...? pzdr.
  7. [quote name='malagos']Ale fajnie, ze zaglądasz ;) - a ja tak czekam emerytury, choć jeszcze kilka latek przed mną, bo odsapnąć trochę.... A tu mniej czasu będzie, powiadasz?[/QUOTE] No jakos tak... A może po prostu więcej spraw do załatwienia...? pzdr.
  8. Nie wiem, czy my się zobaczymy z Poznaniu, bo ja raczej wędrowac po halach nie będę. Będe miała ze soba 5 basków, więc im musze poświęcić czas na wysikanie i odstresowanie przed i po ocenie. Na pewno będe chciała przejść się po stoiskach, bo szukam wodzika do żmijki. I to wsio... Pzdr.
  9. No to jeszcze ciut wolnego i spokojnego czasu jest:) Korzystaj z niego! pzdr.
  10. Oj, jak smutno.... zawsze tak jest, gdy odchodzi Przyjaciel.... Dla Dagguni ["]... pzdr.
  11. Dlaczego pechowe? Był juz jakis psiak z tymi imieniem i to na dodatek pechowiec? Mnie to imię sie podoba:) pzdr.
  12. Nie przewidzisz. Pozostaje - gdy ludzie się zdecyduja na Chmurkę - kontrola i nadzór dorosłych nad kontaktami z dziecmi. Ni ma mądrego i nie bedzie. pzdr.
  13. sama jestem ciekawa... pzdr.
  14. No tak.... było, jest i bedzie. a nie powinno... dlatego juz dawno stwierdziłam, że najlepiej by bylo, aby wsie ludzie mieli swoje karty, gdzie zbierane bylyby środki finansowe, czyli tam bylbyodprowadzany podatek zdrowotny. I gdy przychodzi jakis problem, to - rach-ciach- wiemy ile mamy i na co nas stac. Płacimy i wymagamy. Jasne i klarowne.... wiadomo, że nie ma systemu idealnego, ale takie karty rozwiązałyby wiele problemow właśnie takich ludzi, jak Ty. To Ty bys wybierała szpital, lekarza (no, może nie do końca...) i.... płacila za to uczciwe pieniądze a nie jakies wymyslone stawki z NFZ. Pzdr.
  15. ... a mnie mówili, że ten zapach to nie zapach cieczki, tylko rozlizanych gruczołów okoloodbytowych:) pzdr.
  16. Fakt, zdjęcia to jedno. A real - drugie... To wedzone ucho to wygrana Serkowa za BOG3. więc się jemu należało, jak chłopu ziemia... ale - wstyd sie przyznac - jeszcze go nie dostał. Czekam na taki czas, kiedy bede potrzebowala więcej spokoju i wtedy mu dam nagrode w postaci tego właśni eucha. Będzie memlał, gryzł i bawił się, a ja będe miała czas potrzebny na konkretna prace. Taka jestem perfidna:) pzdr.
  17. Co u Was? Bo jakas taka cisza zapadła... pzdr.
  18. Jak ładnie sobie stoi:) [url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1382439_225273870972092_2102009667_n.jpg[/url] pzdr.
  19. Witam się wieczorowa porą i tez jestem ciekawa, co miało byc 20-tego?:) pzdr.
  20. Ładnie wygląda:) Żeby jeszcze dobry domek sie znalazł na stare lata, prawda....? pzdr.
  21. ...ale nie pamiętam, jak tam jesteś zalogowana. Podaj mi na PW, OK? Ja na FB jestem codziennie. pzdr.
  22. Malutka taka śmieszna, jak kucyk:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/1012260_497348433692441_416546223_n.jpg[/url] My tez jestesmy w Poznaniu, ale tylko w niedzielę:) Gratulacje za Częstochowę!!!! pzdr.
  23. Podoba mi się:) http://i1284.photobucket.com/albums/a570/AlibiPl/2_zps47a14f9c.jpg pzdr.
  24. Asiaczek

    dubel

    Też mam w domu takiego Buraska:) [url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1378130_565149006865890_1621536389_n.jpg[/url] pzdr.
×
×
  • Create New...