-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6078_zpsdaabe6c3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6074_zps79591ecd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6072_zps8b5198d4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6073_zps3caafca1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6071_zpsd407ac4c.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6060_zps09f309fe.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6063_zps5cab3811.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6069_zpsd5536749.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6068_zpsa794ab93.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6070_zps6bf71471.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6047_zpsc5b9395c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6048_zpsda931501.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6056_zps2dc99fe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6053_zps839b25be.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6051_zps89e6fa30.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
No to czas na nastepne zdjęcia z zabaw Serkowych po wystawie w Radomiu (22.09.2013 r.). Tym razem zabawy z towarzystwie sh i samoyeda:) Zapraszam! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6045_zps22cb4e3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6046_zps501ea46f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6044_zps6d11b8f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6043_zpscbdce2a1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6041_zps6433d7b0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
No to teraz dzień do przezycia i nastepna noc...:) pzdr.
-
Nie wiem, czy my się zobaczymy z Poznaniu, bo ja raczej wędrowac po halach nie będę. Będe miała ze soba 5 basków, więc im musze poświęcić czas na wysikanie i odstresowanie przed i po ocenie. Na pewno będe chciała przejść się po stoiskach, bo szukam wodzika do żmijki. I to wsio... Pzdr.
-
No to jeszcze ciut wolnego i spokojnego czasu jest:) Korzystaj z niego! pzdr.
-
Oj, jak smutno.... zawsze tak jest, gdy odchodzi Przyjaciel.... Dla Dagguni ["]... pzdr.
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Dlaczego pechowe? Był juz jakis psiak z tymi imieniem i to na dodatek pechowiec? Mnie to imię sie podoba:) pzdr. -
sama jestem ciekawa... pzdr.
-
No tak.... było, jest i bedzie. a nie powinno... dlatego juz dawno stwierdziłam, że najlepiej by bylo, aby wsie ludzie mieli swoje karty, gdzie zbierane bylyby środki finansowe, czyli tam bylbyodprowadzany podatek zdrowotny. I gdy przychodzi jakis problem, to - rach-ciach- wiemy ile mamy i na co nas stac. Płacimy i wymagamy. Jasne i klarowne.... wiadomo, że nie ma systemu idealnego, ale takie karty rozwiązałyby wiele problemow właśnie takich ludzi, jak Ty. To Ty bys wybierała szpital, lekarza (no, może nie do końca...) i.... płacila za to uczciwe pieniądze a nie jakies wymyslone stawki z NFZ. Pzdr.
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
... a mnie mówili, że ten zapach to nie zapach cieczki, tylko rozlizanych gruczołów okoloodbytowych:) pzdr. -
Fakt, zdjęcia to jedno. A real - drugie... To wedzone ucho to wygrana Serkowa za BOG3. więc się jemu należało, jak chłopu ziemia... ale - wstyd sie przyznac - jeszcze go nie dostał. Czekam na taki czas, kiedy bede potrzebowala więcej spokoju i wtedy mu dam nagrode w postaci tego właśni eucha. Będzie memlał, gryzł i bawił się, a ja będe miała czas potrzebny na konkretna prace. Taka jestem perfidna:) pzdr.
-
Co u Was? Bo jakas taka cisza zapadła... pzdr.
-
Jak ładnie sobie stoi:) [url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1382439_225273870972092_2102009667_n.jpg[/url] pzdr.
-
Ładnie wygląda:) Żeby jeszcze dobry domek sie znalazł na stare lata, prawda....? pzdr.
-
...ale nie pamiętam, jak tam jesteś zalogowana. Podaj mi na PW, OK? Ja na FB jestem codziennie. pzdr.
-
Malutka taka śmieszna, jak kucyk:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/1012260_497348433692441_416546223_n.jpg[/url] My tez jestesmy w Poznaniu, ale tylko w niedzielę:) Gratulacje za Częstochowę!!!! pzdr.
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Asiaczek replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Podoba mi się:) http://i1284.photobucket.com/albums/a570/AlibiPl/2_zps47a14f9c.jpg pzdr. -
Też mam w domu takiego Buraska:) [url]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1378130_565149006865890_1621536389_n.jpg[/url] pzdr.