Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Konkurencja Młody Prezenter:) I juz na pudle zadowolone 2 Panienki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5705_zpsdebbad28.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5710_zps0414970d.jpg[/IMG] A tutaj młode prezenterki (grupa starsza i grupa młodsza) konkuruja o Zwycięstwo Dnia:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5717_zps9e2309ee.jpg[/IMG] zwróćcie, proszę, uwagę, że nastąpiła zamiana psów:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5721_zpsdffe86aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5726_zpsc0bbfe58.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  2. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Konkurencja Młody Prezenter:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5668_zps81105e08.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5669_zps7e6e0e37.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5672_zps1bf2d115.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5675_zpsbd3e9fcb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5681_zps64db5ace.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  3. I jeszcze seria zdjęc z konkurencji Młody Prezenter. W roli głównej - Ola Piegat i Erka:) Miłego oglądania:) Młode koleżanki w skupieniu oglądaja, jak inni sobie radzą:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5602_zps5a588722.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5642_zps23129b1e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5641_zps46e07e4c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5626_zps17c9605f.jpg[/IMG] Karolina i Ola... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5661_zpsc728f01b.jpg[/IMG] Cdn. pzdr.
  4. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5813_zps117f4e02.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5812_zps169d8c70.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5821_zpse5b982e5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5824_zps633384bf.jpg[/IMG] ...i patrzymy w lewo:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5849_zps76af52b2.jpg[/IMG] ...i potem w prawo:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5843_zps19ea7437.jpg[/IMG] Pzdr.
  5. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5776_zpsa47134cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5777_zpsf2a8928c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5803_zps60a7424e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5804_zps60a7424e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5812_zps169d8c70.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  6. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Konkurencja Para hodowlana. Po raz drugi prezentowałam ten "zestaw" i - tym razem - się udało:);) Oto Serek ze swoja córką - torinką w duecie. sami oceńcie, czy ładnie sie prezentują czy tez wręcz przeciwnie... Troche uprzedzając fakty;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru1233491_730406760307161_875040942_n_zps8d56f4ad.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5770_zps633a7ca0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5771_zpscb17b42c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5774_zps6df922a3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5775_zps27b5d82a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  7. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Nadal Trka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5161_zpsd348a201.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5172_zpsabfd984a.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5173_zps361da256.jpg[/IMG][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5173_zps361da256.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  8. Cd. CAC-Radom, 22-09-2013 No i czas na Torinkę (TORNEY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5148_zps210331b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5157_zps3dc510b6.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5159_zps5193198c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5160_zpsb430a8f0.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  9. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Nadal Serek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5961_zps49382233.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5955_zps8ff185b1.jpg[/IMG] No i ciężko wywalczone "pudło":) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5970_zpsf9a9c0cd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5971_zpsb84f281b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5992_zpscc7a211e.jpg[/IMG] Pzdr.
  10. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 Kolej na Serka (Kanibaru FROMAJE FRAIS). [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5088_zps76d9ee58.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5934_zps8a575eb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5939_zps147bf1c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5953_zps31028b41.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5104_zpsc87b71bb.jpg[/IMG] cDN. pZDR.
  11. Cd. CAC-Radom, 22.09.2013 r. I jeszcze ciutke Dadika:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5915_zps86cc9123.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  12. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5072_zps0ba48c4e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5073_zpsa3a25030.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5583_zps5590a097.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5577_zps14af877d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5575_zps5bfa03b1.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  13. Kilka zdjęć z CAC-Radom, 22.09.2013 Nasze przygotowania do wejścia na ring.... bylo zimno, więc niech Was nie zdziwi nasz strój;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_4997_zpse1cadffa.jpg[/IMG] Najpierw, jako najmłodszy - Dadik(UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI), który juz nie mógł doczekać się wejścia na ring, hahaha... [URL=http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5007_zpsbaa5ed38.jpg.html][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5007_zpsbaa5ed38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5043_zps173febb0.jpg.html"][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5043_zps173febb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5038_zps22108573.jpg.html"][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_5038_zps22108573.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1262.photobucket.com/user/JoannaGS/media/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5027_zps71672027.jpg.html][IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5027_zps71672027.jpg[/IMG][/URL] Cdn. Pzdr.
  14. Podoba mi się to zdjęcie:) [url]http://www.picshot.pl/pfiles/372246/DSC_8397.jpg[/url] pzdr.
  15. Jezeli ktos lubi książki o tematyce wojennej - zapraszam do oglądnięcia reklamy jednej z nich: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=suIZeNJO45k[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GrrZaM1yQr4[/URL] Książke tę napisał jeden z naszych forumowych kolegów:) Pzdr.
  16. Serio...? No to super! Pzdr.
  17. [SIZE=4][B]Zmarła Joanna Chmielewska, miała 81 lat... ["]...[/B][/SIZE] pzdr.
  18. Boziu, jaka mina:) [url]http://img841.imageshack.us/img841/6999/lppt.jpg[/url] pzdr.
  19. [quote name='Kaaasia']Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków :loveu: Bardzo się przydały :loveu: Początkowo Milo był spięty i niepewny. Z czasem rozkręcał się co raz bardziej, dał się głaskać bokserowym cioteczkom, bawił z pieskami a potem poszedł spać pod ringiem. Na ringu też się rozkręcił, nie zabił mnie w biegu, nie bał sędziego. Tym samym wywalczyliśmy ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Szczenie w rasie :loveu::loveu:[/QUOTE] No to super:) Jeszcze raz gratuluję!!! Pzdr.
  20. Ja miałam na mojej www nagrane spiewy naszych basków, ale.... przy modernizacji strony gdzies to przepadło. Mam na CD. Natomiast specyficznego jodlowania basków możesz posłuchac do woli na YT: [url]http://www.youtube.com/results?search_query=basenji+yodeling&oq=basenji+yodeling&gs_l=youtube.3..0.1970.4720.0.4874.16.8.0.8.8.0.188.1024.1j7.8.0...0.0...1ac.1.11.youtube.rtBXO4ZFkGg[/url] Pzdr.
  21. Jakbyscie głębiej weszły w te uliczkę, to po lewej stronie jest taka szkolna bursa, gdzie można nocowac z psami. jest winda, sniadanie wliczone w cene pokoju, a cena niska, jak na Austrię. No i blisko do terenów spacerowych... [url]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Kulkowska001/Kulkowska11/ResizeofDSC05289.jpg[/url] pzdr.
  22. Lubię Bajora i pochwalam wybór "wizji na haju":) cieszę sie, że wróciłas:) pzdr.
  23. Cudne wieści:) Panisko! [url]http://i39.tinypic.com/adzxgy.jpg[/url] pzdr.
  24. Ja ostatnio jakoś dłuższe spacery z psami robie, sama ni ewiem, dlaczego.... Może to ta słoneczna jesienna pogoda...? pzdr.
×
×
  • Create New...