Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Jacie, chociaż troche finansowego szcześcia "dotkneło" Liska:) A on pewnie nawet nie za bardzo wie, jaka tutaj radośc:) pzdr.
  2. [quote name='Izabela124.']Wpływy: 20zł- Asiaczek Juz jest na koncie? Ale cuda się dzieją...:) pzdr.
  3. Nooooo.... Blixniaki, jak w pysk dał:) [url]http://img407.imageshack.us/img407/3510/du8w.jpg[/url] pzdr.
  4. [quote name='natija']no to ja powinnam sie wstydzic,robie foty przez tel. bo zawsze jest pod reka;)a w dodatku wrzucam na fb i sie zmniejszaja same,a potem leci na dogo:oops:no to chyba wcale nie powinnam wrzucac fot:oops:[/QUOTE] Bo tak najwygodniej:) Alicja, alez ja tez kadruję a potem zmniejszam hurtowo. Nie opisuj procesu, tylko wstawiaj foteczki, czekamy:) pzdr.
  5. Może byc i tak. Tez się nad tym zastanawiam i napisalam moje watpliwości w poscie # 877. pzdr.
  6. [quote name='MaDi']Na tablicy też ogłasza szczenięta : http://tablica.pl/oferta/rodowodowe-szczenieta-whippet-ID2Xjfw.html#c462385445 Z 29 października br. .... pzdr.
  7. [quote name='Vectra']ale ja takim czymś , pucuje drewno :diabloti: śmierdzi jak skunks , albo ze 200 skunksów ... za to dość długo nic się nie klei ... szczególnie małe zęby się nie kleją do drewna :loveu: ino w polsze takiego cuda nie ma , trzeba z zachodu ciągnąć na allegro ... kosztuje tyle co nic za 500ml ... i te wszystkie pronta , jany niezbędne , to się mogą do pałacu kultury schować , najlepiej na czubku iglicy tym bardziej się cieszę , że też Wam się podoba :multi: to zrozumieją głównie ci , co mieli zaszczyt widzieć mój dom - wstecz :diabloti:[/QUOTE] A co to za środek? Zdrad zisz jego nazwę? [quote name='Vectra']i jak tu się nie cieszyć , z każdej chwili życia ? :cool3: Franio i Emila , mogą być dumni , bo to ich syn [URL]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1391605_702174709807271_843934167_n.jpg[/URL] a jeszcze będę się cieszyć bardziej , jak przyjedzie kurier DPD i przywiezie karmę a potem kurier z siódemki i przywiezie CO ?????? mój śliczny , czarny , duży , ciężki , jasny , szybki OBIEKTYW :multi:[/QUOTE] Brawo dla Championa!!!! Jaki, jaki obiektyw zanabylaś? [quote name='Vectra']już nie , znaczy gdzieniegdzie poprószyło :diabloti: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , no właśnie , bo ja dziś z wypiekami na twarzy !!!! [COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Nastała wiekopomna chwiła , Roger podczas ceremonii oddawania moczu , podniósł kończynę tylną HA [/B][/SIZE][/COLOR]a Franio jutro kończy 7 lat :grins:[/QUOTE] Phi, mój Dadik juz to zrobił jakies 2 tygodnie temu. Tak ze 2 razy. Bo teraz to juz chlopaczyna zapomniał, jak to się podnosi noge i sika jak dziewucha. Nadal:) pzdr.
  8. ...a ja lubilam zapach forniru (tego srodka):) pzdr.
  9. [quote name='OzzyPI']Co do spacerow to roznie, ale Oz glownie oglada swiat nosem, a wech ma rzeczywiscie fenomenalny I u zadnego znanego mi psa nie zauwazylam takiego. Jak byl mlodszy to potrafil sie totalnie odmozdzyc ale dzien w dzien trenuje caly czas przywolanie I skupianie sie na mnie I aktualnie raczej nie zdarza mu sie na dluzej zapomniec ze jestem :P Aczkolwiek lapie zawieszki czasami- szczegolnie jak wyczuje smakowita kupke :/ czesto bawie sie z nim w wyszukiwanie smakow w trawie :D Wtedy skupia sie maksymalnie na zadaniu. Co do kota to dosc ciezko przeszedl pojawienie sie*Oza- bylo znaczenie, agresja itp. Ale aktualnie jest coraz lepiej. Nawet czasami rano podchodzi do Oza I go barankuje, a maz mi ostatnio mowil, ze jak ide z Ozem na spacer to kot w domu arie odprawia. Z reszta jak wracamy to zawsze czeka przy drzwiach :D No I ma obsesje na punkie ogonu Oza ktory to jest gryziony kopany itd.[/QUOTE] Ogon psi jest baaardzo atrakcyjny dla kotów:) pzdr.
  10. Nooooo, musze przyznac, że chałupki to bym od środka nie poznała:) Oj, pozmienialo się, pozmienialo:) Cieszę się, że Ty sie cieszysz:) pzdr.
  11. [quote name='Gezowa']Tak, są. Jakiś czas temu było pełno ogłoszeń... Np.: http://alegratka.pl/ogloszenie/szczenieta-whippet-22310537.html?h=f956094e47ace815 O, matko....:( Ogłoszenie bylo z dnia 19-10-2013 r. więc może to te szczeniaki, które urodzily się juz po kontroli z ZG? [quote name='Vectra']a tu nie było napisane , że ZK ( komisja hodowlana) zakazał tej pani dalszej hodowli , znaczy produkcji szczeniaków ? Cytuję: Until the definitive clarification of the situation in kennel MERADITH, mating bitches in this kennel is absolutely prohibited Ciekawe, prawda? pzdr.
  12. Wczoraj, późnym popołudniem dostałam takie oto wiesci: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/3e1670a1-88fa-421f-aa54-a31b9436d11a_zps3dceda6f.jpg?t=1383639423[/IMG] Eh, chce się żyć:) Przy okazji, spójrzcie na sedziów - wszyscy zagraniczni.... A prawde mówiąc, wcale nie myslałam o tym, jak podpowiadałam Alicji, gdzie ma zgłaszac sue:) Tak się złożyło:) pzdr.
  13. A ja juz po sesji wiem, że zdjęcia sa nie takie, jakie ja bym chciała. Nie wiem, od czego to zalezy.... to znaczy wiem: od pogody, mojego nastroju, chęci współpracy ze strony fotografowanego psa/człowieka itp.... U Tomka to byl wyraźnie nie ten dzień:) Znam tomka juz wiele lat i wielokrotnie robil zdjęcia na wystawach psich, więc wiem, co piszę:) pzdr.
  14. Po przeczytaniu zaległych 3 stron (dlaczego tylko 3?!?!?!?), mówię dzień dobry i uciekam do moich zajęć:) Pzdr.
  15. Moja stała za listopad dla Nordinki poszła - 20 zł. Nadal mnie zachwyca to zdjęcie:) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-u1ebSRoz5p8/ToYRIuoStiI/AAAAAAAAHW8/oCs3DZFqazY/nordi2.jpg[/url] pzdr.
  16. Ja staram się byc na cmentarzach (bo obecnie mam 2 do "obskoczenia") przynajmniej raz na kwartał. To taka chwila dla mnie i moja swoista rozmowa z Tymi, co odeszli..... przypominam Im, że mają mnie pilnowac i czuwac nade mną:) Jest jeszcze moja siostra, która chodzi na groby naszej Mamy, Dziadków i Pradziadków. No i córka Jacka - Monika, która też dba o groby Rodziny jacka. Wierze więc, że te groby nie będa zapomniane.... Przecież Ci, co odeszli, żyja razem z nami tak długo, jak o nich pamiętamy, prawda? pzdr.
  17. [B]Vectra[/B], a Ty masz jakieś nowości w/s tego utopionego buldożka? Ze strony holenderskiej? pzdr.
  18. [B]Alicja[/B], przeciez nie zmniejszasz fotek ręcznie, prawda? jest program ACDSee i tam zmniejsza sie hurtowo. więc tego tlumaczenia nie przyjmujemy...:) pzdr.
  19. No, własnie. Pani AN wyraziła zgodę na oddanie części psów do adopcji (oddanie czy odsprzedanie doroslych psow...?). Ile z nich juz znalazło domy? Uczestnicze okazyjnie w watkach adopcyjnych tutaj, na DGM, i wiem, jak trudno znaleść domy dla psiaków. I obojętne, czy to szczeniak czy dorosly pies. ... Ile psów pani AN przeznaczyla do adopcji? I czy mnie słuch nie myli - w hodowli znowu sa szczeniaki...? Zadaję to pytanie bez złosliwości, bo byc może "moje wiewiórki" cos przekłamały.... Według mnie, powinna nastapic umowa z panią AN o wstrzymanie "produkcji" szczeniąt w tej hodowli. do czasu znalezienia nowych domów dla..., no własnie, dla ilu psów...? pzdr.
  20. Uściślę, że pewnie niektore psy musialy miec/mają albo tatoo albo chipa, bo przeciez sa prezentowane na wystawach... co tez kosztuje. Niektórzy z nas tez jeżdżą na wystawy i wiemy doskonale, że bez 100 zł za I psa nie ma co mysleć o pojechaniu na wystawy... A gzie drugi i kolejne psy a gdzie koszty transportu.... Pzdr.
  21. A ja wczoraj dostałam potwierdzenia i wsio się zgadza:) Pzdr.
  22. Moja stała dla Rustiego poleciała - 20 zł. Pzdr.
  23. Dla Rinusia poszla moja stała - 20 zł. Pzdr.
×
×
  • Create New...