Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Czupiradełko:) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-nRfK0XKkfkI/UknAjEC2O7I/AAAAAAAADFM/zOxjSBt2Wzk/s800/532081_559293660785722_1997589068_n.jpg[/url] pzdr.
  2. Ciekawy plan. Mam nadzieję, że wypali...?:) pzdr.
  3. Gratulacje:) pzdr.
  4. Moja stała dla Uszatej Panienki poszła - 20 zł. pzdr.
  5. Moja stała dla Samotnego Lizaka - poszła (20 zł). pzdr.
  6. Moja stała dla Rino za październik poszła - 20 zł. pzdr.
  7. Moja stała za październik poszła - 20 zł:) pzdr.
  8. Caly czas myslę o tej wystawie... pzdr.
  9. Czy jedzie ktoś na wystawę do Dortmundu w najbliższy weekend (11-13.10.2013r.)? Szukam miejsca dla 1 osoby + pies (w kontenerku lub na kolanach... pzdr.
  10. Czy jedzie ktos do Dortmundu na najbliższy weekend i miałby miejsce dla 1 osoby i psa? (11-13.10.2013)? pzdr.
  11. Dziękowac, dziękowac:) pzdr.
  12. CACIB-Poznań/PL, 27.10.2013 Zwycięzca Polski 2014, Cruft's Nomination sędzia: Zygmunt Jakubowski. zmiana sedziego: Barbara Larska/PL Zgłoszono 21 basków PSY kl.sz 1506. UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI - w.o.1, Best Pupy kl.mł. 1507. COLLISTAR Ballada o wędrowaniu (wł. Agata Malesa i Piotr Ciołkowski) - dosk.2 1508 - ROMEO RED Touch of Razz (wł.Zbigniew Wieczorek) - dosk.4 1509 - NGANGA'S john lennon (wł.Adolfsson Yvonne) - dosk.3 1510 - TANVIR Z klanu łobuzów (wł.Dorota Czerwińska) - dosk.1, Zwyc. Młodzieży, [B]Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Nom. 2014. [/B] kl.p 151. TAJI HODARI FLIES TO LOANGO - dosk.1, CWC. kl.o 1512. Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, [B]BOB, Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Nom. 2014, w pierwszej szóstce na BOG.[/B] 1513. Kingwanas Hellblazer Of D´Guard (wł. Hindsdal Amalie) - dosk. 2 kl.ch 1514- BUNDUSTAR African Elite FCI, - dosk.1, CWC, r.CACIB 1515. Karimba's COLIN COCKY (wł. Roos Helene) - dosk. 2 1516. OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.4 1517. RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.3 SUKI kl.mł. 1518. North Exotic ALL TIME FAVOURITE (WŁ. Adolfsson Yvonne) - dosk.3 1519. DHAKIYA African Elite FCI (wł. Małgorzata Narożna) - abs. 1520. Nirse O'CAPUCCINO - dosk.2 1521. TORNEY Asiaczek FCI - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, [B]Naj. Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Nom. 2014, nowy Mł.Champion Polski [/B] kl.p 1522. Old Legend's JEWEL (wł. Adolfsson Yvonne) - dosk.1, CWC kl.o 1523. Doberguard´s Black Magic (wł. Hindsdal Amalie) - dosk.1, CWC kl.ch 1524. Obsidion AUTOBOT TICCA - dosk.1, CWC, [B]CACIB, BOS, Zwyc. Polski 2013, Cruft's Nom. 2014[/B]. 1525. Karimba's BLING BLING (wł. Roos Helene) - dosk.2 1526. Nirse KAMARIA - dosk.3 Poniewaz mój katalog z ocenami spisanymi z kart ocen dotrze do mnie dopiero dzisiaj wieczorem - dla zainteresowanych wpisałam te oceny, lokaty i tytuły, które znam. więcej - wieczorem. Nadal nie wiem, która suka dostała r.CACIB...:( UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI oraz TORNEY AsiaczekFCi - nie zaprezentowałam na odpowiednich BIS'ach. Nie wyrobilam się czasowo...:) Pzdr.
  13. Ponizsze zdjęcie wygrało we wrześniowej edycji na najciekawsze zdjęcie basenji:) (Facebook) Na zdjęciu Tori (TORNEY Asiaczek FCI) & Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) podczas zabaw nad Wisłą... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru1381666_10151935254668659_855961124_n_zpsa5240c80.jpg[/IMG] Pzdr.
  14. Piekne towarzystwo mieliscie na spacerach:) Same cudne psiaki:) pzdr.
  15. Prawie 12 lat ma pies, a w ogóle po nim tych lat nie widac:) super sylwetka, temperament.... Pogratulować:) Pzdr.
  16. Gratuluje wyników:) A co z tym Radomiem...? Jak poszło? My bez bylismy w Radomiu (22.09.2013 r.) i nam poszło bardzo dobrze:) pzdr.
  17. A to i prawda.... Żal, że słoneczka nie ma ani troche... pzdr.
  18. Zobaczymy. Jak się spotkamy, to powiem, jakie wydatki mam w październiku i dlaczego moge nie załapac się na I termin... Bo, rozumiem, że piateczek to sie widzimy na Sekcji? Pzdr.
  19. Ja tez nadal będe płaciła 20 zł, mimo, że jeden Słodziak juz ma DS:) pzdr.
  20. Tak, widziałam. Generalnie sedziowie OK. tylko nie wiem, jak ja będe z kasa stała, bo termin do 11 października - jak dla mnie - zabojczy. Nie dam rady w i terminie, raczej...:( Pzdr.
  21. Fajny DS trafił się ... Syriuszkowi:) [url]http://img543.imageshack.us/img543/4032/n2p2.jpg[/url] ez chciałabym więcej fotek:) pzdr.
  22. O, pieknie! A ja - ze wstydem przyznaję - nie doczytałam o tej wystawie CAC-owej.... A pewnie bym i na nia wyslała dokumenty...:shake: Pzdr.
  23. Jeszcze raz gratuluje:) pzdr.
  24. [quote name='jamnicze']Sajdusiowa obróżka ma 35cm. Podajesz rozmiar i kolor, ceny nie pamiętam. [/QUOTE] Dzieki. Cena to mnie aż tak bardzo nie interesuje, bo z Sopotu mam talon do sklepu Lord na 25 zł i chcę go zrealizowac właśnie w postaci takiej obróżki:) Ależ smieszny kagańczyk... [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/66_zps07308ec7.jpg[/url] pzdr.
  25. Wieści Austrii rzeczywiscie były dobre, choc - jak mawiam - zawsze pozostaje niedosyt...
×
×
  • Create New...