Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Ja juz dokociłam się i mam 3 w domu - każdy inny, ale każdy z przeszłością. dobrze, że choc dogadują sie ze sobą:) pzdr.
  2. No to ja nie wiem, czy to dobrze czy xle, że musisz czekac do 17 stycznia... To prawie 3 miesiące oczekiwania. A wolnego Ci starczy potem na rehabilitację? pzdr.
  3. Ooooo, randka:) U nas juz randka byla w ubiegłym tygodniu i to na dodatek w Niemczech. Teraz czekamy... pzdr.
  4. Zazdroszczę! Bo nie dość, że psiowi modele sa super, to jeszcze i Junior tez się świetnie zapowiada:) pzdr.
  5. Myslę, że na początku listopada mogę się skontaktowac z kierowca. Teraz nie, bo tam tragedia w Rodzinie - śmierc brata i mamy...:( Ustalę koszty i dam znac. pzdr.
  6. Jeeeeee..... jak się ciesze, że Kanis ma tak cudowny DOM. Należało mu sie:) I - rozumiem - że imie Kanis pozostało, tak? pzdr.
  7. Oczekiwanie zawsze jest najgorsze... Zaciskamy kciuki za spokojny poród:) pzdr.
  8. Ludzie mówią, że zima będzie sroga w tym sezonie.... Dobrze, że Macius jako-tako zabezpieczony... pzdr.
  9. Mnie tez tutaj dawno nie bylo.... jakos tak i zapracowana na emeryturze i ciagle cos do zrobienia w domu. Czasu mało:) Ale zaglądam od czasu do czasu, bo i na DGM tez zdecydowanie mnie mniej. Pzdr.
  10. [quote name='Myngey'][SIZE=4][B][COLOR=#ff0000]Zostało utworzone wydarzenie na FB dla Urgo zapraszamy - Udostępnianie mile widziane [URL]https://www.facebook.com/events/222128844577628/222128847910961/?notif_t=like[/URL] [/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] Udostępniłam:) Na razie tylko tyle moge zrobic... pzdr.
  11. Żywe futerko i sztuczne:) [url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/1393063_727438343951119_682377270_n.jpg[/url] pzdr.
  12. Czakus nie tylko wygląda na szczęśliwego, ale on JEST szczęśliwy:) Pzdr.
  13. A u nas dopiero tydzień minął od krycia:) Ale innym dzielnie asystujemy:) pzdr.
  14. Jorki to osobna sprawa. Ale ich właściciele - to juz dla mnie masakra. Jacys dziwni ludzie kupuja joreczki... Pzdr.
  15. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6038_zps5af61699.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6037_zps2c7813f4.jpg[/IMG] Pzdr.
  16. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6036_zps867ffd5b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6035_zps007acffa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6034_zpsf41a0909.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6033_zps336b05c2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6031_zps7833bb12.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  17. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6027_zpsebe4c6c0.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6025_zps1498208e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6021_zps9c1bd1f7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6018_zps01f52488.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6019_zps9041412e.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  18. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6017_zps75375eb4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6015_zpsf12fca84.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6014_zps1581f5b9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6013_zpsd147c487.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6011_zps115fc16f.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  19. Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6003_zps9360fd8b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6005_zps849bbdbb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6004_zpsc2fe6ecd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6008_zps234d72ea.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6007_zps3091ffce.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  20. Mam jeszcze trochę zdjęc z zabaw PO ocenie i PO wystawie w Radomiu. Najpierw sam Serek nakręcal się na śmierdzące ucho, jakie wygrał (BOG3), a potem do zabawy dołączyly sie SH i samoyed. Sami zobaczcie... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5994_zps147ef69c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5995_zps8de5ae19.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5996_zps496c4b52.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_5998_zpsb9a344c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6000_zpsdeb3a201.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  21. Moje pierwsze basenji urodzone u mnie .... maja juz prawie 13 lat... eh... Pzdr.
  22. Asiaczek

    Galeria Bejki

    A masz jeszcze jakieś zdjęcia? Bo 2 fotki, to stanowczo za mało:) pzdr.
  23. A czy jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem na sobote (9.8.2014 r.) - grupy 3,5,6,10? Bo może zorganizuję busa...? pzdr.
  24. Ha, przygoda taka nie pierwsza i pewnie nie ostatnia.... U mnie na osiedlu zaroilo się od jorków prowadzanych..... luzem przez panów z brzuszkami. Ale żeby jeszcze smieszniej, to ci panowie to nie jakies dziadki 70-letnie(choc i taki jest, ale prowadza swojego jorkunia na flexie), ale to młode byczki ok. 30-tki... wyglądaja tak smiesznie, idac z ważna miną i nawołując od niechcenia swoje zabaweczki... Żeby oni wiedzieli, jak to wyglada z boku, boziu.... padli by i nie powstali juz więcej, hahaha:evil_lol:
×
×
  • Create New...