Jump to content
Dogomania

Asiaczek

Members
  • Posts

    63826
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Asiaczek

  1. Cudne zdjęcie:) [url]http://img401.imageshack.us/img401/9001/8iz8.jpg[/url] pzdr.
  2. Asiaczek

    dubel

    [quote name='Yuki_']Asiaczek, to adoptuj sobowtóra.:) przy okazji oswoisz go nieco :)[/QUOTE] Nie dam rady:) Trzy koty + trochę psiego towarzystwa = troche nas duzo a ja jestem jedna:) pzdr.
  3. Hm, po takim poscie zastanawiam się, czy może rzeczywiscie zmienic Mu imie na.... Szcześciarz:) pzdr.
  4. Czekamy na dobry sygnał co do DS dla Maciejki:) pzdr.
  5. Gratuluje wyników z Częstochowy, Rosji.... super uczucie czytac o sukcesach swoich "dzieci", prawda? A zdjęcia - fakt! - nadaja się do kalendarza:) pzdr.
  6. Serek (Kanibaru FROMAJE FRAIS) - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB, Poland Winner 2013, Cruft's Qualification 2014:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz392a_zps408a48c6.jpg[/IMG] Torinka (TORNEY Asiaczek FCI) - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj.Junior, Młodziezowy Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Qualification:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz322_zpsd31951fe.jpg[/IMG] Pzdr.
  7. Cd. CACIB-Poznań, 27-10-2013 Jakis bałagan mi się wkradł w zdjęcia.... znalazłam jeszcze 1 fotkę "grupową" z kl.młodzieży, suki:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz303_zpsb9e181c1.jpg[/IMG] Pzdr.
  8. Cd. CACIB-Poznań, 27-10-2013 Czas na panienke Torinkę:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz320_zps2a593513.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz322_zpsd31951fe.jpg[/IMG] Na tym zdjęciu Torinka prezentowana jest przez Martynę N., której bardzo dziękuję za pomoc. Torinka w rękach Martyny zdobyła tytuł Najlepszego Juniora:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz384a_zps944974b2.jpg[/IMG] Mam jeszcze 2 zdjęcia z BOG; Serek załapał sie do pierwszej szóstki.... tylko:( [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz445_zps4377e918.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz444_zps80edde74.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  9. Cd. CACIB-Poznań, 27-10-2013. I jeszcze kilka zbiorowych fotek... Ofik + Lans [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz291_zps85301fab.jpg[/IMG] Lokaty w kl.championów:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz293_zps3aac5fe1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru1385735_10151749000174646_935296986_n_zpseb6e67eb.jpg[/IMG] Pzdr.
  10. cD. CACIN-Poznań, 27-10-2013 Nadal Lans. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz286_zps92bbeaa9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz285_zpsd75b485c.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz287_zpsf36f4c8b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz278_zps6c71b8c4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz274_zpse4685cf4.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  11. Cd. CACIB-Poznań, 27-10-2013 Lans czyli RICH BOY Asiaczek FCI: oCZY kOTA ZE sHREKA;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/JoannaGS002/ZmianarozmiaruObraz169_zpsaa6792cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/JoannaGS002/ZmianarozmiaruObraz168_zps8c37911d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/JoannaGS002/ZmianarozmiaruObraz145_zps809869a5.jpg[/IMG] cDN. pZDR.
  12. Cd. CACIB-Poznań, 27-10-2013 Ofik z Zuzią:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz269_zps93b75654.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz267_zpsa6247b70.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz263_zps348a3142.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz271_zps21aa171a.jpg[/IMG] I sama Zuzia z "żabiej perspektywy":) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz176a_zps21df5103.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  13. Cd. CACIB-Poznań, 27-10-2013. I ciąg dlaszy zdjęc Serkowych:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz386_zpsa63fb6d7.jpg[/IMG] I 2 zdjęcia z panią sędzia Barbarą Larską:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz393a_zpsb1e71538.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz392a_zps408a48c6.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  14. Cd. CACIB-Poznań, 27.10.2013 Pora na danie z Serka:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz295a_zps7c92fdbd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz251a_zpsfdbdb819.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz299_zpsa5053a3e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz244_zpsf775e7b2.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  15. Kilka zdjęć z 27.10.2013 - Poznań CACIB:) Tradycyjnie, zaczynamy od najmłodszych, czyli od Dadika (UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz206_zps941ed94d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofObraz194_zps8dad9c03.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruObraz187a_zps9c1169ec.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
  16. Ależ nagromadzenie pecha....:( Wierzę jednak, że Los się do Was usmiechnie i będzie juz tylko lepiej:) Na naszej Klubowej konkurencja Najlepsza suka Hodowlana nazywa sie Best Brood Bitch:) pzdr.
  17. [quote name='mrau']Dzięki :) Co prawda finałow nie widzialam ale, że to moi znajomi to wiem;) BIS Ras Polskich dla ogara ZBYSZKO Psia Cometa[/QUOTE] Bardzo dziękuję:) [quote name='mesala']BIS JUNIOR to pies bulmastif pręgowany :D[/QUOTE] Bardzo dziękuję:) Pzdr.
  18. Oooooo, to uczciwie mówiąc, to zazdroszcze tej możłiwości degustowania win..... mmmmmmm, musiało byc Wam baaaardzo kolorowo i pysznie:) pzdr.
  19. [B]Mam duuuużą prośbę[/B] do tych osób, które widziały co nieco na BIS'ach w niedzielę. A mianowicie, chodzi mi o jakiekolwiek[SIZE=4][B] informacje nt. zwycięzców konkurencji (ale tylko z niedzieli!): - BIS 1 - BIS 1 Ras Polskich - BIS 1 Juniorów.[/B][/SIZE] Bardzo proszę o pomoc..... każda info, jaka mi tutaj podacie może doprowadzić mnie do ostatecznych ustalęń:) Z góry dziekuje! pzdr.
  20. [quote name='netheter']Asiaczek, nie, nie wszyscy ;) Sama widziałam i w tym i w zeszłym roku.. Pewnie nie każdy sędzia/asystent/sekretarz zwróci uwagę. Ale część zwraca. Gratulacje za wyniki![/QUOTE] OK, dzięki za info. Na naszym ringu "stolik sędziowski" był ciut zakręcony, zdarzały sie pomyłki. No, ale były szybko prostowane, o ile wystawca je wyłapał... [quote name='mrau']I ja się pochwalę bo pękam z dumy :)) Moja zakręcona dziewczynka Lola - Ch Saxonholme Eoa - dosk1, CWC, Zwycięzca, CACIB, Zwycięzca Polski, nominacja na Crufts i w porównaniu z psem BOB!! :)) [/QUOTE] No to tylko gratulowac:) pzdr.
  21. [quote name='anabell']Tydzień temu w nocy z piątku na sobotę urodziło się u mnie sześć lasaczków 2 dziewczynki i 4 chłopców. Poród zaczął się rano w piątek czyli 18.10. a spadek temp o 1st. był już 15.10. Zaczęłam się już bać ,że za długo to trwa ale szczeniaki urodziły się zdrowe i silne:multi: Chyba nie umiem wstawiać tu zdjęć:oops:[/QUOTE] Gratulacje:) [quote name='ppaula2']Novika jest po cesarce. Są 4 maluszki. Jeden z nich bardzo malutki :( Trzymajcie kciuki aby zawalczył o siebie.[/QUOTE] Gratuluję i zycze zdrowia dla Ciebie i Maluszka:) [quote name='Issa']wczoraj się wypakowaliśmy ;) Achhh 5 maluszków :) 3 chłopaków, dwie suczki. Jesteś dumna z mamusi :D :loveu:[/QUOTE] Pieknie, gratulacje! pzdr.
  22. Dla nas wystawa Poznańska wreszcie okazała sie pomyslna:) Oto nasze wyniki: [B]UPDATED JUBILEE DADDY Asiaczek FCI [/B]- [COLOR=#ff0000][B]w.o.1, Naj. Szczenię [/B][/COLOR] Niestety, z braku czasu, Dadik nie został zaprezentowany na BIS Szczenią...:( [B]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/B] - [COLOR=#ff0000][B]dosk.1, CWC, CACIB, BOS, BOB, Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Nom. 2014, na Grupie - pierwsza szóstka:)[/B][/COLOR] [B] TORNEY Asiaczek FCI[/B] - [COLOR=#ff0000][B]dosk.1, Zwyc. Młodzieży,. Naj. Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2013, Cruft's Nom. 2014!!!![/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Nowy Mł.Champion Polski:)[/B][/COLOR] Niestety, Młoda Torinka tez nie została zaprezentowana na BIS Juniorów, z tych samych powodów:( [B]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/B] - [B][COLOR=#ff0000]dosk. 4[/COLOR][/B] [B]RICH BOY Asiaczek FCI[/B] - [COLOR=#ff0000][B]dosk. 3[/B][/COLOR]. cieszymy sie bardzo z wyników, tym bardziej, że zgłoszono 21 basków, w tym7 spoza granic PL.... Pzdr.
  23. [quote name='netheter']Parking kosztuje 50zł za dzień. Wejście dla wystawców od 7, dla zwiedzajacych od 10. Pamiętajcie jeszcze o tym "genialnym" zapisie: [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]3. Wszystkie psy podlegają [U]obowiązkowej[/U] kontroli weterynaryjnej, która będzie miała miejsce w godz. od 7 do 11 przy wejściach do poszczególnych pawilonów. Kontrola weterynaryjna zostanie potwierdzona pieczątką na numerku startowym uprawniającą do wejścia na ring.[/SIZE][/FONT][/B][/QUOTE] Bzdura! Nikt na ringu (przynajmniej na naszym) nie sprawdza, czy pieczatka jest czy jej nie ma.... [quote name='netheter']Tak, ale trzeba się stawić do 11, a niektórzy na ring wchodzą o 14, bo inaczej nie zostaną dopuszczeni do oceny.[/QUOTE] Wszyscy zostali dopuszczenie do oceny i bez znaczenia bylo, czy mają pieczatke na numerku startowym czy tez nie:) pzdr.
  24. [quote name='Pysia']Ja na wystawie będę z moim baby. Zdumiewa mnie tylko fakt przymusu szczepienia p/wściekliźnie od 3 m-ca życia psa. Kto przy zdrowych zmysłach to napisał i zatwierdził? przecież maluchy szczepi się na wirusówki trzykrotnie. Ostatnie szczepienie wykonuje sie w trzecim miesiacu życia. Potem musi nastąpić spora przerwa aby móc zaszczepić na wścieklizne. A szczeniąt nie szczepi się mieszanymi szczepionkami z powodu ich szkodliwości! A najzdrowiej dla malucha jest go p/wściekliźnie zaszczepić dopiero po upływie 6-go miesiaca życia. Moje baby będzie miało niecałe 4 m-ce i od szczepienia ostatniego na wirusówki minie dopiero 3 tyg. Nie będzie szczepione na wścieklizne. To co? Nie zostaniemy wpuszczeni? Paranoja....[/QUOTE] Popieram:) Zawsze mam ten sam problem, gdy chce pokazac malce w klasie baby... Pzdr.
  25. [quote name='bakusiowa']Trzeba zrobić wizytę poadopcyjną udokumentowaną zdjęciami. Poszukam kogoś. Tylko proszę o podanie ulicy.[/QUOTE] No to ja czekam na foteczki z nowego DS. I podnosze "drugą lepsza połowę Słodziaków":) pzdr.
×
×
  • Create New...