-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
A gdzie foteczki nowych domowników?:) pzdr.
-
Z tego wyjazdu to żałuje jednego: że nie mam trzeciej reki, bo takie piekne wilejki, urok miasta, dworce.... To wszystko mam w pamięci, ale nie na zdjęciach... pzdr.
-
Na dobry poczatek dnia... I od razu napisze, że zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100 %!!!! [COLOR=#800080][SIZE=4][B]"Kochanek chce od Ciebie tylko jednego... A mąż to i zupę i drugie dane i deser...:)[/B][/SIZE][/COLOR]" pzdr.
-
Sama bylam przerazona ta odległościa:) Kilka lat temu zrezygnowałam z jazdy (odległość byla podobna 1100-1200 km w jedną stronę). A teraz się zdecydowałam i nie żałuję. Trzymaj kciuki - na pewno się przydadzą. Dzięki, że o nas pamiętaliscie:) pzdr.
-
Na całośc to mnie na pewno nie bedzie stac. Ale chociaz na dzień, kiedy jest V gr.:) pzdr.
-
No i co z tym zdrowiem...? pzdr.
-
Nie dość, że zaspane Maleństwo, to jeszcze te łezki.... Pzdr.
-
Że też udało Ci sie wypatrzyć to cudo:) pzdr.
-
Zainwestujesz czy pozyczysz od jamnicze:)? pzdr.
-
Cd. Wyjazd do Niemiec, 14.10.2013 No i główna aktorka mojego wyjazdu - Erka :loveu: [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6764_zpsdd539735.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6765_zpsc260f6f9.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6767_zpsb8363c36.jpg[/IMG] Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec, 14.10.2013 Pole kampingowe... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6757_zps2a39bf59.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6758_zps713b5180.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6760_zps262d5bc4.jpg[/IMG] Kibice sa wszędzie:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6759_zps71a09897.jpg[/IMG] Zakaz wjazdu....;) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6761_zps9fcb9854.jpg[/IMG] Nonono, nawet anteny satelitarne sa:) full wypas:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6762_zps89670c81.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec, 14.10.2013 [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6775_zps2045efa2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6755_zpsc094b5b1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6754_zpsb7efbe48.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6753_zps31420838.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6752_zps2cd797cb.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec, 14.10.2013 I z tych krzaczkow powstaje wino... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6768_zps34eefc27.jpg[/IMG] Jesień... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6766_zps1dee34d1.jpg[/IMG] Jakies roslinki, bardzo fotogeniczne. Pewnie makabrycznie trujące, hahaha... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6741_zpscac61119.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6740_zpsdfd2f9ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6739_zpsed9e6b4b.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Wyjazd do Niemiec, 14-10-2013 Bomba! [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6725_zps9bf8d2dd.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6728_zps50895677.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6713_zps5996c256.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec, 14.10.2013 Uliczki i domki, cudne, urokliwe... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6729_zpsa4bcae64.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6731_zps736a0385.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6730_zps7bd65544.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6773_zps47492d75.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6772_zpsd369f9d9.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Wyjazd do Niemiec, 14.10.2013 Stacja PKP [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6735_zps54e1024b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6738_zps82d629bb.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6737_zps8eb8e964.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6736_zps2e28be8a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec, 14.10.2013 Kamping nad Renem... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6715_zpse72eaa87.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6714_zpsfd19b55c.jpg[/IMG] Statki na Renie [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6719_zps687b318f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6720_zps12ed82b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6742_zps549a36ec.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6748_zps988769d5.jpg[/IMG] Nasze miejsce spaceru... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6743_zps4c8da984.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec (14-10-2013) Wydaje się, że to drzewo wyrasta z muru, prawda?:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6705_zps7776f02f.jpg[/IMG] Ławeczka na trasie... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6708_zps902f13e6.jpg[/IMG] Ren [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6743_zps4c8da984.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6744_zps6787da2d.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec (14.10.2013) Droga do lasu, prowadząca na Zamek. ale ja tam nie dotarłam.... zawrócilam i poszłam nad brzeg Renu:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6698_zps130f0f62.jpg[/IMG] Wzdłuz drogi - rzeczka... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6701_zpsf1c9e728.jpg[/IMG] Jakies ruinki do domu/posesji, której daaaawno juz nie ma:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6702_zps80ce786b.jpg[/IMG] Roślinki nad wodą:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6703_zps6af9d08a.jpg[/IMG] Śmieszne drzewo, chociaż na zdjęciu nie widac tej śmieszności. Ono miało taki dziwny, pokręcony konar... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6704_zps3c44132e.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. Wyjazd do Niemiec (14.10.2013) Nadal chluba miasta - Zamek:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6756_zpsc204256e.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6751_zps370dd355.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6750_zpsf49c24f2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6749_zpsd2ffec4a.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Cd. wyjazd do Niemiec (14.10.2013) Zamek górujący nad miastem i jego chluba. Wszystkie drogi prowadza do zamku, gdzie mieści sie hotel, restauracja. motel itp.... [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6721_zps4b7f370f.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6718_zps51f113a4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6709_zps31920e20.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6706_zpsd359aee7.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Trochę zdjęć z mojego wyjazdu do Niemiec. Po prawej - dom, w którym mieszkałam:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6716_zpsd9f29d46.jpg[/IMG] Mapa okolicy. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6777_zps4920ed7d.jpg[/IMG] Nazwa i symbol miasta Trechtingshausen [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6727_zps0d9f188d.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6734_zps91c080c0.jpg[/IMG] Łódka, która jest równiez w godle miasta:) [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6732_zps8f7eb4af.jpg[/IMG] Cdn. Pzdr.
-
Kiedys ja sobie wyrobiłam, a teraz się przydała:) Pzdr.
-
[quote name='simbik']i proszę jeszcze za nas przy okazji trzymać :lol:, bo ja też odliczam do USG Panny :cool3:[/QUOTE] Za Was - zawsze:) pzdr.
-
Ozzik w swojej najlepszej formie - znowu się sam z siebie wywraca, hahaha/... [url]http://images55.fotosik.pl/113/976a41c7f3ea0122.jpg[/url] Kolorki na fotkach - jesienne, ciepłe, cudne:) pzdr.
- 78403 replies