-
Posts
63826 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asiaczek
-
[quote name='C&B']dzięki ;)jak na razie mała śpi, oby jak najdłużej :evil_lol: co się stało dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć. Siedziałam w domu, ona sobie łaziła w kuchni i usłyszałam tylko przeraźliwy pisk :shake: podejrzewam, że zaczęła szaleć, i musiała źle skoczyć lub o coś zaczepić.[/QUOTE] Bidulka.... [quote name='C&B']w opatrunku usztywniającym ok. 4-6 tyg., a po 3 miesiącach czeka nas wyjęcie gwoździa.[/QUOTE] Jak mus to mus.... Pzdr.
-
Wczoraj w Poznaniu widziałam Małgosię, ale poniewaz Lansik zajumal mi katalog, to nawet nie wiem, (przynajmniej na teraz), jakie miala ze soba psiaki. Na pewno miala więcej niz 1:) Jak dostana katalog z powrotem - napisze stawke wilczych, a wyniki to juz sobie same ustalicie:), jak będzie taka potrzeba;) pzdr.
-
[quote name='Gioco']Polecę deko rasizmem ;-) Dla yorkshire terierów to owszem, nie wiem jak z podróbkami niechlubnie zwanymi jorkami. [B]Moje piżmaki są terierami i terrieryzm nie jest u nich zwalczany futerkami, sukienkami, noszeniem w torbie, etc. Moje psy mają 4 łapki a ja dwie... więc nosić ich na rękach nie mam nawet zamiaru :diabloti:[/B]Gi uwielbia mykać na wolki w zarośla i zawsze wynajdzie jakiś smakowity kąsek. Jej demencja z racji wieku jest zabawna... atakują ją wirtualne zebry, nosorożca, żółty słoń a ostanio nawet dwa morsy wyszły z wanny ;-)[/QUOTE] Wierzę Ci. Troche uogólniłam, fakt:) Ale patrzac na to, co sie wyrabia z jorkami tylko na moim osiedlu - wymiekam... pzdr.
-
... chyba pusciłaś je na BOGV, bo Serek "tylko" w finałowej szóstce....:( Ale dziękuje i za te pomoc:):loveu: Twoje 2 Budryski w dobrej kondycji, brawo! Pzdr.
-
Dzisiaj Poznań - trzymajcie kciuki, bo stawka to 21 psów, w tym 7 ze Skandynawii:) pzdr.
-
CACIB-Poznań/PL, 26.10.2013 r. sędzia: L. Seijkowski/PL PSY kl.mł. 1161. COLLISTAR Ballada o Wędrowaniu - n.d.o. 1162. Nganga's JOHN LENNON - dosk.1, CAJC. 1163. ROMEO RED Touch of Razz kl.o 1164. Kingwanas HELLBLAZER OF D'GUARD - dosk.1, CAC, r.CACIB kl.ch 1165. Karimbas COLIN COCKY SUKI kl.ml. 1166. North Exotic ALL TIME FAVOURITE - dosk.1, CAJC, Best Junior (?) 1167. DHAKIYA African Elite FCI 1168. Nirse O'CAPUCCINO kl.p 1169. Old Legend's JEWEL - dosk.1, CWC kl.o 1170. Doberguard's BLACK MAGIC - dosk. 1171. Obsidion AUTOBOT TICCA - dosk.1, CWC, CACIB, BOS, Cruft's Nom. [B]BOB[/B], [B]BOG 4[/B] 1172. Karimba's BLING BLING Niestety, poniewaz mnie tam nie bylo, wpisałam tylko te oceny,tytuly, które znam i których jestem pewna. Jezeli ktoś z osob zainteresowanych zna pozostale wyniki - prosze o ich dopisanie w kolejnym poscie, a ja je naniosę do I postu. Z góry dziękuję:) Pzdr.
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='baron']Padła pewna propozycja-syn naszych znajomych powiedział, że może nazywać się Jurek :) Jednak mówimy dalej na Niego Kanis :) Dziewczynki Go pokochały,ciągle Go głaszczą i bawią się z Nim.Jest bardzo delikatny w stosunku do Nich,nie zabiera zabawek :D Nasza starsza córka Natalia (6 lat), jak pierwszy raz zobaczyła chorą łapkę Kanisa rozpłakała się-wytłumaczyliśmy Jej, że łapka jest chora i trzeba o nią dbać-teraz chwali Kaniska po każdej zmianie opatrunku,że był bardzo dzielny :)[/QUOTE] Mnie sie imię Kanis bardzo podoba:) Brawa dla Natalki:) pzdr. -
Bardzo mi przykro....... Wiadomo, ni i nikt nie zastapi Wam Dagusi.. ale macie pepinkę, która kocha Was całym swoim serduszkiem. Na pewno bedzie inna, na pewno nie raz i nie dwa wściekniesz sie na nia, ale.... ona jest z Wami:) I - tak, jak napisałas - w Pepince jest część Daggusi:) pzdr.
-
[B]tulasy [/B]- Ania pisała o Gorzowie Wlkp., jezeli dobrze zrozumiałam:) Musze donieść wszem i wobec, że M&S nie maja dla nas czasu, buuuuu....:placz: Pzdr.
-
[quote name='jamnicze']Urokliwy ten zameczek :) [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6721_zps4b7f370f.jpg[/URL] Faktycznie na tych fotkach, to taki dzieciuch wychodzi z Serka :lol: A z tego to nie mogłam :evil_lol: [URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6070_zps6bf71471.jpg[/URL][/QUOTE] Niestety, nie miałam czasu na wejście na górę i porobienia fotek z bliska, szkoda... Serek - głupolek i dzieciuch A ma juz 3,5 roku....:) Najsmieszniejsze było to, że sunia SH byla w klasie szczeniąt lub juniorów, a więc powinna ja rozpierac energia i chęc psocenia i zabawy. A tutaj byla wyraźnie przestraszona biegającym Serkiem. A on tylko chciał się pobawic..... Pzdr.
-
Ona kocha kotki na odległość:) Bo co za blisko - to niezdrowo... pzdr.
-
[quote name='gosiaja']Wlasnie dlatego mi sie podoba ten obrazek. Chyba wszystkie kolory sa[/QUOTE] Wszystkich to tutaj nie ma... Brakuje niebieskich i jakichs jeszcze... [quote name='jamnicze']Ciekawy ten obrazek, fajny byłby taki z rozpisaniem co z czym co może dać ;)[/QUOTE] Nie ma tak łatwo. Trzeba patrzec na rodziców. Ale jak masz jakies pytania, to pisz do [B]zielonej[/B]. Ona na pewno odpowie:) pzdr.
-
A kiedy u Was rozwiązanie? Bo u nas ok. 17 grudnia...:) pzdr.
-
Ja robię USG w Elvecie na Al.Niepdoległości i to kosztuje albo 40 albo 45 zł. Nie pamiętam dokładnie... wiem, że Elvet ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ale że można umówic taka wizyte na konkretna godzinę, to tam robię. Bez czekania, bez nerwów kolejkowych:) Taaaa, zarabiam na psach takie kokosy, o jakich sie filozofom nie sniło, hahaha... pzdr.
-
Moja pani doktor - niestety juznie praktykuje. Mam jaką młodą glisdę i powinnam przenieśc się do kogoś innego, ale mi sie ni echce. pewnie jak cos mocno zaboli w moim zdrowiu, to to zrobię:) pzdr.
- 78403 replies
-
Matko.... troche mnie to przeraziło, co napisałas. Ja w ostatnim miocie miałam zarezerwowaną suczke trikolor. Traf chciał, że takowa sie urodziła. Facet (kolegi znajomego z pracy), dopytywal się a to o szczepienia (szczepię u mnie 2 razy), a to o odrobaczenia, metryczki i inne takie. Ale co mnie zdziwiło, że nie przyszedl (mimo zaproszeń wielokrotnych) obejrzec Małą. wystarczały mu zdjęcia. Nota bene wysyłane do mojego kolegi a ten do tego klienta. ale nic to ... Gdy Mała miała juz prawie 6 tygodni to poprosiłam o decyzje. No i wtedy ów klient zapytal się łaskawie o cenę. usłyszał ja i zrezygnował, bo myslał, że jak on jest znajomym z pracy mojego znajomego, to szczeniak bedzie "po kosztach".... Wymiekłam...:) A sunia pojechała do Łodzi:) pzdr.
-
Piękna parka:) [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/18-3.jpg[/IMG] Pyszczek łobuziaka:) [IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/19-3.jpg[/IMG] pzdr.
-
Sunia na poczatku nie byla chętna do zabawy, dopiero potem się ciut rozkręciła, a potem znowu "schowała" i nici z zabawy. Mimo, że Serek ja tak pieknie prosił i za łapki podgryzał. Było: nie i koniec! pzdr.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Asiaczek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Hahaha, nie znam zapachu nadpsutej pieczarki, ale nadal twierdzę, że ta "ryba" to gruczoly. Bo cieczka sama w sobie nie pachnie. No, dla nas nie pachnie, bo dla samczyków to pachnie, czasami az w nadmiarze:) pzdr. -
Płaciłam przez całe swoje zawodowe zycie składki regularnie. I co teraz mam...? Czekanie po pól roku albo dłużej na jakikolwiek zabieg, operacje czy normalna wizyte u specjalisty... To jakis horror ze snu wariata, a nie normalne leczenie. Pzdr.
- 78403 replies
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
Asiaczek replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Dobrze Mu:) pzdr. -
Cd. [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6054_zpsdf202aa8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruRotationofIMG_6055_zpsdd6812a5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6088_zpsc80a44ed.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6082_zps7e1cc290.jpg[/IMG] [IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_6081_zps5c1c54d2.jpg[/IMG] Gdy tak oglądam te zdjęcia, to mam nieodparte wrażenie, że Serekto jednak mały głupolek a SH i samoyed to powaga.... serek biegał, skakal, zapraszal do zabawy, ale ani SH ani samoyed jakos nie były tym zachwycone... ciekawe, dlaczego?:evil_lol: Pzdr.