-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ale mordeczki uchachane :loveu::loveu::loveu: Macie pecha z tymi chorobami :shake: :calus: Skąd porażenie u szkoczka? :crazyeye: -
Wtedy ma się Nagiego Belgotervika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images36.fotosik.pl/55/82adf0cf5ec4d7de.jpg[/url] co za miny :roflt:
-
Ale zapasy :evil_lol: Ładny ten kundelek:)
-
:roll: Pewnie imprezuje :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:-( Przykro mi bardzo... Zdrowiej nam!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Aluś, piękne Ci powychodziły [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/219575/00000003.JPG[/url] :loveu: Szybka odp. działa :crazyeye:
- 78403 replies
-
Fiuuu, fiuuuu, do Francyjii se dziołcha pojechała :evil_lol::evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
A ja nie :diabloti: I będę czekać do czerwca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gratuuuluuujeeeeee :cool3: :klacz: :multi::multi: Co on tak żurawia zapuszcza? [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2290.jpg[/url] :evil_lol: -
Buck[*]&Chaps, krolica Malwka oraz Natek gagatek
anetta replied to ewelinabuck's topic in Foto Blogi
Po tych wodnych zdjęciach to mi się zimno zrobiło :lol: Pasuje mu pomarańcz :p -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:lol: Jaki liczny miot!! Pepa pewnie zadowolona z macierzyństwa :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
anetta replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Twoje okolice to są miodzio :loveu::loveu: Coś jej na oczy spadło [url]http://i42.tinypic.com/2mrgpp2.jpg[/url] :evil_lol: Wodziałam ognicho i sanieee :multi::multi::loveu: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
anetta replied to betty_labrador's topic in Galeria
Tyle śniegu jest u was? :p [url]http://img228.imageshack.us/img228/4494/dscf5607oe2.jpg[/url] :evil_lol: -
Helllooooo :cool3: [url]http://img293.imageshack.us/img293/517/dainnepytania0521246ho2.jpg[/url] buhaha, dobre, dobre :roflt:
-
Fajowe filmiki :cool3: Na chustce są odbite jego łapki??:p
-
Ale problemów miałyście :( Dobrze że może wcinać tego Hills'a. A co by było jak by nie mogła??!! :crazyeye: Na samym indykiu jechać by nie mogła, nie? :kciuki:
-
Posty skaczą. Wszystkiego najlepszego dla Sympy :BIG::tort: Ależ podobne są do siebie :crazyeye: [url]http://img258.imageshack.us/img258/7687/dsc1519vy4.jpg[/url]
-
[url]http://enelfenomen.com/enzo2a_ctvrt_year1.jpg[/url] Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cool3::loveu::loveu::loveu:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
anetta replied to bigos's topic in Foto Blogi
Ooooo :crazyeye: Bigooosy :multi::multi: Cześć!! Maria ma zarąbisty ten...no...pióropusz :cool3::cool3: -
Hhahha jaki śnieżny potworek [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8594_640.jpg[/url] :evil_lol::loveu::loveu::loveu:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
:crazyeye: Wyglądasz tak....inaczej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Pięknie tam macie :placz::loveu::loveu:
-
:cool3: Policjant...średnio na jeża :evil_lol::eviltong: Basia, jak na swoje podwórko to niech sobie wylewają, gorzej by było jakby wylewali na drogę po której chodzę ja i pies. Dobcia, wrzucają do pieca szkło i inne rzeczy które się nie spalą?? :crazyeye::razz: Kolejny tydzień bez zdjęć :siara: :ices_bla: Kajowe ucho wyleczone, ale za to są większe szmery w sercu. Wiosne zamawiam!!! Do kogo mam się zgłosić???:bigok:
-
Jak Ty robisze te foty że tak ładnie wychodzą, he?? I to bez słońca :diabloti:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Noo nie! :mdleje: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG028.jpg[/url] Niezły rep z niego będzie :diabloti::evil_lol: Już puchaty się robi :loveu::loveu: -
Już miełam sie pytać co Atos taki smutny ale doszłam do tego zdjęcia i już się nie pytam :lol: [url]http://images34.fotosik.pl/445/5a84e601cf988cac.jpg[/url] :loveu::loveu: A z uchem co się dzieje?