Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ale mordeczki uchachane :loveu::loveu::loveu: Macie pecha z tymi chorobami :shake: :calus: Skąd porażenie u szkoczka? :crazyeye:
  2. Wtedy ma się Nagiego Belgotervika :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images36.fotosik.pl/55/82adf0cf5ec4d7de.jpg[/url] co za miny :roflt:
  3. Ale zapasy :evil_lol: Ładny ten kundelek:)
  4. :roll: Pewnie imprezuje :diabloti:
  5. Aluś, piękne Ci powychodziły [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/219575/00000003.JPG[/url] :loveu: Szybka odp. działa :crazyeye:
  6. Fiuuu, fiuuuu, do Francyjii se dziołcha pojechała :evil_lol::evil_lol:
  7. A ja nie :diabloti: I będę czekać do czerwca :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gratuuuluuujeeeeee :cool3: :klacz: :multi::multi: Co on tak żurawia zapuszcza? [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_2290.jpg[/url] :evil_lol:
  8. Po tych wodnych zdjęciach to mi się zimno zrobiło :lol: Pasuje mu pomarańcz :p
  9. :lol: Jaki liczny miot!! Pepa pewnie zadowolona z macierzyństwa :diabloti:
  10. Twoje okolice to są miodzio :loveu::loveu: Coś jej na oczy spadło [url]http://i42.tinypic.com/2mrgpp2.jpg[/url] :evil_lol: Wodziałam ognicho i sanieee :multi::multi::loveu:
  11. Tyle śniegu jest u was? :p [url]http://img228.imageshack.us/img228/4494/dscf5607oe2.jpg[/url] :evil_lol:
  12. anetta

    czarno-ruda galeria

    Helllooooo :cool3: [url]http://img293.imageshack.us/img293/517/dainnepytania0521246ho2.jpg[/url] buhaha, dobre, dobre :roflt:
  13. anetta

    bzik

    Fajowe filmiki :cool3: Na chustce są odbite jego łapki??:p
  14. Ale problemów miałyście :( Dobrze że może wcinać tego Hills'a. A co by było jak by nie mogła??!! :crazyeye: Na samym indykiu jechać by nie mogła, nie? :kciuki:
  15. Posty skaczą. Wszystkiego najlepszego dla Sympy :BIG::tort: Ależ podobne są do siebie :crazyeye: [url]http://img258.imageshack.us/img258/7687/dsc1519vy4.jpg[/url]
  16. [url]http://enelfenomen.com/enzo2a_ctvrt_year1.jpg[/url] Mmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cool3::loveu::loveu::loveu:
  17. Ooooo :crazyeye: Bigooosy :multi::multi: Cześć!! Maria ma zarąbisty ten...no...pióropusz :cool3::cool3:
  18. Hhahha jaki śnieżny potworek [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8594_640.jpg[/url] :evil_lol::loveu::loveu::loveu:
  19. :crazyeye: Wyglądasz tak....inaczej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Pięknie tam macie :placz::loveu::loveu:
  21. :cool3: Policjant...średnio na jeża :evil_lol::eviltong: Basia, jak na swoje podwórko to niech sobie wylewają, gorzej by było jakby wylewali na drogę po której chodzę ja i pies. Dobcia, wrzucają do pieca szkło i inne rzeczy które się nie spalą?? :crazyeye::razz: Kolejny tydzień bez zdjęć :siara: :ices_bla: Kajowe ucho wyleczone, ale za to są większe szmery w sercu. Wiosne zamawiam!!! Do kogo mam się zgłosić???:bigok:
  22. Jak Ty robisze te foty że tak ładnie wychodzą, he?? I to bez słońca :diabloti:
  23. Noo nie! :mdleje: [url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/IMG028.jpg[/url] Niezły rep z niego będzie :diabloti::evil_lol: Już puchaty się robi :loveu::loveu:
  24. Już miełam sie pytać co Atos taki smutny ale doszłam do tego zdjęcia i już się nie pytam :lol: [url]http://images34.fotosik.pl/445/5a84e601cf988cac.jpg[/url] :loveu::loveu: A z uchem co się dzieje?
×
×
  • Create New...