-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
No jesteś w końcu :multi: Żurek dobry był? :evil_lol: Podziwiam, gotować dla 50 ludzi :roll::lol: -
Witam z rewizytą :) Ależ czekolade masz w domu :loveu: CZy ja dobrze zrozumiałam że on mieszka na podwórku?
-
[img]http://images31.fotosik.pl/430/7660cfcbd47cc8fb.jpg[/img] [img]http://images40.fotosik.pl/45/cc87075ad3a02120.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/430/4a688a428785a09b.jpg[/img] :loveu:
-
Hello :cool1: Fajnie że foty się podobają :multi: Mimo że nie było słońca...Nie wiem na jakich ustawieniach robić śniegowe foty :placz: Nie wiem czy zauważyłyście, na tym ostatnim zdjęciu odbijam mu się w oku :lol: (w jego lewym) Dopiero na kompie to zauważyłam. Deer, uwielbia :loveu: I go wcina :mad: Bzikowa i Mudik, dokładnie to on jest trikolor pręgowany :grins: Asia i Amiśka (chyba po raz pierwszy u mnie? :cool3: Tak samo jak Toffuś), a no sobie wiszą. Myślę że specjalnie to zostawili, dla pamięci...? :niewiem: Nikt tego nie zdejmie bo wysoko. [img]http://images33.fotosik.pl/435/da24d074449a559a.jpg[/img] [img]http://images26.fotosik.pl/310/2fa974ae43d4769a.jpg[/img] Ooo piesek idzie :evil_lol: [img]http://images27.fotosik.pl/309/616d2c854141a3fd.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/435/a1b67d7b409cddee.jpg[/img] Sesja w czarno białych barwach. [img]http://images26.fotosik.pl/310/d6140085518c44f7.jpg[/img]
-
[url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BR23.jpg[/url] Wygląda to jak plakat w psiego czasopisma :razz::loveu:
-
Piękna kuchnia!, piękna :loveu: Wólczyńska, yhyyy. To masz blisko do Szantiny :p Fajnie wygląda w tym polarku :lol:
-
[quote]szukałam czegoś w świątecznym nastroju:evil_lol:[/quote] To Ci się udało :haha:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale futrzak! :lol: Ja by ją wyszykować to piękna sucz by była :loveu: Jak ona się znalazła u misieek??? Kto mógł wyrzucić takiego psa...? :crazyeye:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ja też nie umiem robić na śniegu...zwłaszcza jak nie ma słońca :shake: Ładna sesja z futrzakami :loveu: :loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/311/422b43a43717bca3.jpg[/url] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Brawo za chemię :lol: -
Podziwiam że tyle fot udało Ci się napstrykać :p :loveu::loveu:
-
[quote name='sandrus344']sąsiadkami?? poznajesz piska?:lol:[/QUOTE] Nie, blok :roflt:
-
Zwykły kundelek, którego należy kochać tak samo jak rasowego :p [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Chyba sąsiadkami jesteśmy.[/COLOR][/SIZE]
-
Dzięki Szpila, a karabińczyki jak są duże? Możesz je zmierzyć? :oops::eviltong: Byłabym Ci wdzięczna ;) Te spoiny (?)to są klejone czy szyte? Ile za nią chcesz? [SIZE="1"]Muszę się zastanowić...W sb. pojade zobaczyć inne smycze i chciałabym mieć porównanie;)[/SIZE]
-
Szpilka, pokażesz bliżej nr. 4? :cool3:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
anetta replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wszystkiego najlepszego :multi::bigok: :cunao::tort: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Mati dalej imprezuje...? :cool3: -
[img]http://images33.fotosik.pl/435/82c7f6a257be2f83.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/46/62007bb508598bcc.jpg[/img] [img]http://images27.fotosik.pl/309/cfd59b8b69640f47.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/429/7b0028a9a0edd7a9.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/429/4a341c6bd129c091.jpg[/img]
-
[quote name='agaciaaa']A ja mam jeszcze tydzień wolnego :loveu: :diabloti: Fajne fotki :)[/QUOTE] Osz Ty :diabloti: Dzięki :loveu: Deer, dopiero na monitorku zauważyłam że tam jest Uszaty :evil_lol::evil_lol: Moja koncepcja na fote nie przewidywała Uszatego w kadrze :cool1: Pewnie jak bym chciała żeby tak było nic by nie wyszło :evil_lol::evil_lol: Mam troszke czasu (niewiele :evil_lol:) więc wstawie wam wczorajszy spacerek :multi: [img]http://images32.fotosik.pl/429/a7d0482f1356a716.jpg[/img] [img]http://images32.fotosik.pl/429/61a2661142688293.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/46/3ee381cd4c3f64d6.jpg[/img] Ryjowiec pospoloty :cool3: [img]http://images42.fotosik.pl/46/c1e034a8d6a02bc6.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/46/afd1ab0dbcb63f43.jpg[/img]
-
:loveu: Cudne są te pręgowane. W ogóle to zacałowałabym :evil_lol:
-
:loveu: Ale te jezioro super o zachodzie :loveu:
-
[quote name='Vectra']jadłam tu lody i frytki :diabloti: [url]http://images31.fotosik.pl/427/80239fcd682dd6b9.jpg[/url][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: A ja się zastanawiałam i wpatrywałam gdzie to jest i jak daleko Debe wybyła :evil_lol: Teraz juz wim! :lol: Czyli w sumie...kawałek dalej :evil_lol::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Okeeejjjj...nie mam więcej pytań :roll: :evil_lol: :scared: Albp niee, bo nie mogę się powstrzymać :evil_lol::evil_lol: "tatoo źle wybarwionych okolić oczu" Heee? :crazyeye::niewiem: