Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. A to Sara, dziki zwierz się w niej obudził :cool1: Śmieszne drzewko, to chyba jakiś iglak? Komuś chciało się znosić tam kamienie? :cool1:
  2. Ale mordeczka uśmiechnięta :loveu: Czy ona sie czuje tak samo jak wygląda?:)
  3. Bardzo sie cieszę że Ares się opamiętał :evil_lol: :multi::multi:
  4. Byłam 100 lat świetlnych wstecz i widziałam niezłego zawodnika :cool3::cool3: Ala, 15 lat szybko minie :evil_lol:
  5. Ja też zaglądam i pamiętam :loveu::loveu:
  6. To teraz już wiesz że frytek piwem się nie popija :evil_lol: Pytanie było :eviltong: "A czemu tak na koniach jeździliście a nie na swoich nóżkach chodziliście?"
  7. Na normalnie to chyba nie wyglądają :hmmmm: :evil_lol: I teraz pytanie czy wstawiłaś jedną sucz czy dwie :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Na szczęście remonty w którymś momencie się kończą ;) A macie się gdzie przenieść? Widać że Biance śnieg odpowiada :loveu:
  9. Witamy :cool3: Agaciaaa, mógłby by być moim ojciem :evil_lol: Ehh, noooo, nic dla was nie mam :roll: Nudy, nudy. Śnieg stopniał, szaro i buro się zrobiło. Kaja marudzi, czasami w nocy sama nie wie czego chce, spać nie daje, a potem jak już stwierdzi że jednak jest śpiąca :PROXY5: :diabloti: to śpi pół dnia :evil_lol: Cholera mnie bierze gdy widzę to co się dzieje na trawnikach i chodnikach :angryy: Tam gdzie wyprowadzam nie swoje czterołapy to slalomem muszę iść żeby nie wdepnąć :angryy: Wszystko zmieszane z wodą i błotem :shake: Czy im to nie przeszkadza?? :crazyeye: Cholera mnie bierze gdy widzę co ludzie wyrzucają przez okna na trawniki :angryy: W domu widocznie kubłów na śmiecie nie mają :angryy: Po co oni to robią???? Żeby ptaszki nakarmić??? :diabloti::diabloti: Kośćmi??!! Mięsem?!! Makaronem?! Starym chlebem?! Niech se kurna karmniki zrobią i tam sypią, a nie na trawę :angryy: A potem psy to zjadają :angryy: Howgh :cool1:
  10. [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz362.jpg[/url] :klacz: Baardzo fajne.
  11. Macie jeszcze tyle śniegu? :crazyeye: U mnie nie ma już nic :cool1: [url]http://images45.fotosik.pl/51/89e8c2360287c849.jpg[/url] :loveu: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]A takie fajne miała te szele....No...Ehh. Duża panna i wcina.[/COLOR][/SIZE]
  12. Przyjechała i już wyjeżdza...:roll::shake: [url]http://images30.fotosik.pl/316/4c5fd182ed3fbf3cmed.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre!!
  13. [quote]anetta - hahaha - własnie! Dlatego Novinka ma na imię "NUFKA" A monitor taki płaski, czarny, panoramiczny, 22 cale[/quote] Aaaaa ahahah :lol: Takie buty :cool3: To wszystko widze, ale nie o to mi chodziło ;) Mniejsza o większość ;) Ważniejsze są foty opuszczonego przez matkę :shake: glutka Norka :loveu::loveu::loveu: Więcej proszę :loveu::loveu:
  14. [url]http://img249.imageshack.us/img249/9679/dsc1978jk8.jpg[/url] :lol::lol: :crazyeye: Czemu posypujesz białasa magicznym proszkiem? :diabloti: Żeby wyżej skakał? :evil_lol:
  15. Spadłam z krzesła czytajac o spotkaniu z SM :roflt: Nie będę mieć z Tobą lekkiego życia :evil_lol: Brawo dla Mariana :multi:
  16. anetta

    Metamorfozy

    Cudowne :loveu::loveu: Homerek to taki trochę z umaszczenia jak ACD :cool3::cool3:
  17. [quote name='drzalka']Dzięki wielkie za fotki :lol: No więc biore ale cos male to koleczko na smycz przy szerokiej obrozy...tylko niewiem jeszcze jaki kolor ( Mam Manmat zielony i Rogz fioletowy).... róż czy czarny ?? Chyba czarny...[/QUOTE] Tiaa, kółeczko mogło by być większe :roll: To jest minus. Bywa że mam trudności z zaczepieniem smyczy. No ale to jest Ska, pewnie w większych będzie większe kółko ;) Kolor to już od Ciebie zalezy ;) Ja czarnego bym nie brała :eviltong: Diabeł, u Uszatego tak bardzo nie widać jak u Lolka :eviltong::eviltong::evil_lol:
  18. :evil_lol::evil_lol: Jaki przylizany lolek :turn-l: Drzałka, tyle udało mi się odgarnąć :evil_lol: Kręcił się i nie chciał współpracować :mad: [img]http://img152.imageshack.us/img152/2077/schowek02mv4.jpg[/img] [img]http://img152.imageshack.us/img152/4346/schowek03bq6.jpg[/img]
  19. [quote name='drzalka']Witam Ktoś tu wstawiał zdięcie Ezydog Obrozy na psie.. czy moge prosic zdięcie całęj obrozy na psie ( tylko tak zeby futro nie zaslaniało :razz::evil_lol: ) i samej obrozy ?[/QUOTE] Jutro spróbuje jeszcze raz pstryknąć na psie. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/115/schowek02lc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img88/schowek02lc0.jpg/1/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/schowek02lc0.jpg/1/w220.png[/IMG][/URL] Ale świetna koszulka :cool3::cool3:
  20. Teraz masz TAKI śnieh u siebie? :crazyeye: TAKI śnieg to ja też chce :cool1: :evil_lol: Ty to jesteś dobra w tym wycinaniu zdjęcia :evil_lol::evil_lol:
  21. Zmęczyła się no bo ileż można :evil_lol: :loveu:
  22. :lol: Prześmieszny jest Skipi. [SIZE="1"]Coś mi się wydaje że on już u Ciebie zostanie[/SIZE] ;) Brawo Dirki! Jakie teraz wymyślne oparcia robią do tych sanek :cool1:
  23. Byłaś na kuligu :placz: Szkoda że foty nie wyszły....to przynajmniej poka te z ognicha :cool1:
×
×
  • Create New...