-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Boże, jaka sierotka [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/30-39.jpg[/url] :lol::lol:
-
Ale jazda (:evil_lol:) :multi: Fajnie i zazdraszczam tak na koniu po starówce :cool3: Ładnie wyglądałaś na nim. A czemu tak na koniach jeździliście a nie na swoich nóżkach chodziliście?:evil_lol::oops: [quote]W końcu przełamała strach i stanęła koło mnie[/quote] :lol::lol: faktycznie blisko :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
anetta replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ale miałas widoki :crazyeye::loveu: Niesamowite. :loveu::loveu: [url]http://images39.fotosik.pl/48/bbaf61a6362b2f2dmed.jpg[/url] Dobrze że sesja nie jest wieczna i że w końcu do nas wrócisz :evil_lol::evil_lol: -
Kocinka tez może być :loveu::loveu:
-
[url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/PSice/DSCN1302.jpg[/url] :mdleje: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie no, ładne prezenciki, ładne :errrr: A czy ślimok pokazał rogi?
-
[quote][url]http://images31.fotosik.pl/430/7660cfcbd47cc8fb.jpg[/url] szacun kobitoo.......to jest piekneeeeeeeeee witanko i pozdrawianko...a u nas mrózzzzzzzzzz i oby jak najdłuzej[/quote] Dzięki :loveu: U mnie też mrozik szczypie w uchi :evil_lol: [quote][url]http://images50.fotosik.pl/46/a89296dc020f7017.jpg[/url] co za zacięcie świetnie wyszły czarno-białe[/quote] Ee tam, z górki lepiej niż pod :eviltong::evil_lol: I pomysleć że one były w kolorze blue :evil_lol: [quote]tylko deske Uszastemu podsunąć, to dopiero by śmigał[/quote] Hmmm, to jest myśl :cool1: [quote][url]http://images45.fotosik.pl/46/3120ef7ad401914b.jpg[/url] wygląda jakby miał za chwile zrobić fikołka[/quote] No...ale by było jakby go zarzuciło :roll::shake: [quote]ten portrecik z odbiciem sliczny. Ja też mam kłopoty z fotami na śniegu[/quote] :multi: Chociaż jedna zauważyła :loveu: Ehh, ten śnieg... Zeznawałam, ależ mi się wtrfaił miły pan policjant :lol::lol::cool3: Strrasznie sympatyczny :loveu: Pogadaliśmy sobie, pośmialiśmy :evil_lol: Tamten facet żyje i ma się dobrze :evil_lol: Ale nie chce się zgłosić na komisatiat :diabloti: Jak na spotkanie z autobusem to może mówić o szczęściu, uraz głowy i złamany obojczyk :cool1:
-
U Ciebie w blozku jak w kalejdoskopie :lol::lol: Raz śnieg, raz zielono :lol: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz790.jpg[/url] Tez mi się to podoba. :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
anetta replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ale ciuszki :cool3::cool3::cool3: Ale czy ten niebieski nie jest za szeroki z przodu? :oops: [url]http://images44.fotosik.pl/50/ddd13aa6d9750d50.jpg[/url] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote]zjadła je... pogryzione sa i trzeba troszke je przerobic tego hiltona co ostatnio miala to tez zjedzony[/quote] :mdleje: A to.....suka :evil_lol::evil_lol: [url]http://images50.fotosik.pl/50/ee01cdd2787069df.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: -
[url]http://i42.tinypic.com/213ozyo.jpg[/url] Ja nie wiem gdzie tu jest przód a gdzie tył :obrazic: :evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
anetta replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Tak, tak, pozdrawiamy! :lol: :hand: -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
Jamnicze, to się nazywa nówka sztuka nieśmigana :evil_lol::evil_lol::loveu: A jaki to monitor? Nie widzę :diabloti: Ja będę mieć 19'' :evil_lol: -
Skaranie boskie z tą dysplazją :angryy: Po co ona w ogóle jest :shake:
-
[url]http://media7.mojageneracja.pl/oipwwywtwq/mediumjzptjh55480d90cd12dc595049.jpg[/url] Ale ciacho :evil_lol:
- 78403 replies
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
anetta replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/t_DSC_0203.jpg[/url] :loveu::loveu: Piękny. Też będę mieć nowy monitor :multi::lol: I tak samo jak Ty będę widzieć w normalnych kolorach :crazyeye::lol::lol: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
anetta replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
Brawo Dialbeł :lol::multi: Trzymamy kciuki za dalszy etap. Dobrze ściągaj :diabloti: -
[quote name='puzzle']Niestety "lepsze swiatlo" spedzam w szkole;), jak w poniedzialek bedzie pogoda, to w poludnie zabiore na spacer aparat;). Kolorek jest fajny, tylko ze, z czerwonym niewiele ma wspolnego:roll:. Obrozka na Twoim psiaku wyglada genialnie, az mi sie wierzyc nie chce, ze jest, az taka szeroka:crazyeye:. Pytanie tylko czy na moim psie tez bedzie tak fajnie wygladala:roll:, musze wyciac paski z kartki o tej szerokosci i zobaczyc jak to wyglada na szyi mojej miniatury, bo na Twoim naprawde wyglada swietnie:loveu:.[/QUOTE] Wg mnie powinna być troszkę szersza, bo juz jestem przyzwyczajona do starej obroży która jest szersza od nowej. Co ciekawe stara ma 4 cm. a jest szersza od nowej która ma prawie 4 :roll: Cuda niewidy. Dzięki :loveu: Szkoda że nie mieszkamy w jednym mieście to byś przymierzyła :p tzn. piesu :evil_lol: Szpila, wg. mnie jest za wąska :eviltong:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote]ale widzialam kiedy na youtube agility gerbili[/quote] Widziałam go. I właśnie mówiłam o takim torku jak on miał zrobiony :lol: Gdzie Maya ma te świetne niebieskie szele od Taks? -
Żaba, a wiesz, Kaja tez się kręci w kółko i to zawsze w jedną stronę :roll: A najciekawsze jest to że gdy siedzi obok drzwi/regału/ściany to i tak na chama chce się przekręcić w swoją stronę :roll: Mimo że nie może bo siedzi za blisko. Można zadać sobie pytanie czemu nie wstanie i nie odejdzie...No właśnie...Tego nikt nie wie...W głowie już coś się poprzestawiało i już... I też załatwia się w domu... Choinka jeszcze się nie posypała?? Witaj Madziorek! :crazyeye: Przykro mi z powodu Ziuty :(
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol: Oli jest niesamowita, najpierw zadowolona a potem [url]http://img66.imageshack.us/img66/7919/dsc0060tz9.jpg[/url] Waszka, pamiętasz? [url]http://img252.echo.cx/img252/299/ap41800056lb.jpg[/url] Jak to zleciało...:roll:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Raany :loveu: Zakochałam się w Ferdku :loveu: Jest boski :lol::lol: :evil_lol: Załóż mu blożka :rolleyes:
-
Cambel, uruchom wyobraźnię ;)
-
Apropo kominów które wkleiła Sugar. Przypomniało mi się pewne zdjęcie które kiedyś zrobiłam :evil_lol: [img]http://img232.imageshack.us/img232/6502/dscf8071ej6.jpg[/img] Cambel, ale Ci się udało odbić w oku lisicy :cool3: Gratuluje szkła.