Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Bardzo mi przykro... ['] :(
  2. Gratuluje prawka :cool3::cool3: :klacz: Zagryź http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/DSC_3224-1.jpg :diabloti:
  3. :multi: Super że nie ma komplikacji. I z bioderkami ok, to super! Ooo, a j awcześniej nie widziałam tych zdjęć z pajączkami :cool1: Fuj :evil_lol:
  4. [quote]Zlapala, szarpnela i wyrwala...az krew mu poleciala[/quote] :crazyeye::crazyeye: Oszalała? :cool1: Ten wzrok :cool1: [url]http://img25.imageshack.us/img25/2445/23399.jpg[/url] Cezar jaki niedźwiedź :evil_lol::evil_lol:
  5. I nie dałaś mu się napić?! :mad:
  6. Odnalazłas się :evil_lol: Nerw go złapał? [url]http://images29.fotosik.pl/321/bc18b083dee5e54fmed.jpg[/url] [url]http://images26.fotosik.pl/321/da00b26a0d473eb3med.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:
  7. Trzeba pogonić :diabloti: [img]http://images43.fotosik.pl/73/736aa8d7730930fd.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/73/98249024dd6d9e90.jpg[/img] Proca! :crazyeye: :evil_lol: [img]http://images47.fotosik.pl/73/ce55321f693d9996.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/73/2b6ecee871cba406.jpg[/img] Myślę że to już ostatnia zima...tej zimy :cool1:
  8. [img]http://images43.fotosik.pl/73/8cdf0c5b0a9c383a.jpg[/img] [img]http://images43.fotosik.pl/73/c969cf6a27dbb958.jpg[/img] [img]http://images45.fotosik.pl/73/3bdd61bc57f51096.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/69/3e185e995b05bda4.jpg[/img] [img]http://images42.fotosik.pl/69/330e2043857631ba.jpg[/img]
  9. Wiecie co, teraz jak widzę pogodę za oknem to z przyjemnośćią wracam do fot z ostatniego weekendu ;) [quote name='Deer']http://images42.fotosik.pl/66/dab67c62e1fbe3cd.jpg ten widok zapiera dech[/quote] Niestety nie można było wejść :cool1: A szkoooodaa. [quote name='Dobcia']http://images46.fotosik.pl/69/fa4464a33ce4047f.jpg piękny widoczek [url]http://images45.fotosik.pl/69/297630359084b450.jpg[/url] sporo śniegu u Was spadło[/quote] :loveu: Troszeczkę :evil_lol: [quote name='Marta']uwielbiam Twoje fotki slicznie Masaj wychodzi na sniegu[/quote] Miło :p Też tak uważam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Zuzole']http://images41.fotosik.pl/66/ecff4cb2118121dc.jpg cudny portret cudnyyyyyyyyy witamy i pozdrawiamy cieplutkooo[/quote] Dziękować :loveu: [quote name='Mudik']Ale cudne słonko było[/quote] Ojj taaaak, było wspaniale :loveu: [quote name='Ala']http://images47.fotosik.pl/68/8cef98a9d9cb5e83.jpg ale rewelacyjny portrecik[/quote] Dzięki! :loveu::loveu: [quote name='Katerinas[/quote']Nadrobiłam zaległości Przepiękne zimowe zdjęcia[/quote] Cieszkam się :multi: [quote name='agaciaaa']Świetne fotki aż nie wiem co zacytować[/quote] :evil_lol::evil_lol:dzięki. ----------------------------------------------------------------------- W niedziele już nie było tak miło :cool1: Bez słońca ale za to więcej biegania za patykami i ogólnie wariacja :jumpie: [img]http://images35.fotosik.pl/69/a59f5b10701e1d58.jpg[/img] [img]http://images41.fotosik.pl/69/8527fd1332072faa.jpg[/img] :evil_lol: [img]http://images48.fotosik.pl/73/f06ceefcaf4c2467.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/73/9ae4fd0ce3cab6e5.jpg[/img] Mały kamuflaż :evil_lol: [img]http://images39.fotosik.pl/69/448aa4fe5e01edfc.jpg[/img]
  10. Jaki Atos z rozdziawioną paszczą :loveu: Podoba mi się z tymi oczami :cool3::cool3: Masz nowy aparat??:cool3:
  11. O rany :crazyeye: Smutna wiadomość :-( Mam nadzieję że chociaż troszke mu się polepszy :-(
  12. Czy Nufka zdaje już sobie sprawe że robi się coraz mniejsza? :diabloti::diabloti: Do Skandynawii mówisz, a gdzie? Może gdzieś do wujka Tassu? :loveu:
  13. :roflt::roflt::roflt::roflt: Genialny kot. A te chmurki....:roflt: [quote]Anetta, sugerujesz, żeby wizerunkiem naszej kochanej, absolutnie nieagresywnej Torci straszyć gości?te][/quote] :grins: :crazyeye: Aleee. A ja ostatnio czytałam na wp o tym urządzonku odstraszającym.
  14. Rewelacja Ewelina :loveu: Tiu, tiu, tiu, yoreczek :diabloti: [url]http://img14.imageshack.us/img14/1581/obraz664.jpg[/url] Goofi porywa się z motyką na słońce?? :cool1: :diabloti: [url]http://img6.imageshack.us/img6/1626/obraz765.jpg[/url]
  15. To samo miałam pisać :evil_lol: Jaki uchachany :loveu::loveu: [url]http://images44.fotosik.pl/71/23b7628131e08130med.jpg[/url] Ładny ten sztucerek.
  16. Dziś czytałam MP i zobaczyłam o Sabince tekścik. A tutaj takie smutne wieści :placz::placz::placz: Asia :glaszcze: :-(
  17. Jaka impra! :crazyeye: Z pielęgniareczkami :diabloti: A ten mruczek to co w kuchni porabiał? :evil_lol::evil_lol: O to to to to :loveu: [url]http://i41.tinypic.com/14smiiw.jpg[/url]
  18. :multi: Się wyszalała! :loveu: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC08136.jpg[/url] Sesja z siostra bardzo udana :lol::lol: "Maya, czekaj, to jeszcze nie koniec" :diabloti: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC08250.jpg[/url] :evil_lol: Poka bliżej te szle :cool1:
  19. :crazyeye: Miał adresatkę? Zrób tak jak pisze Anitaaa. Mam nadzieję ze się znajdzie lada chwila!
  20. Heloooo, nadrobiłam jeszcze śnieżnego Ozzulca :multi: :errrr::errrr::errrr::errrr: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/231082/00000001.JPG[/url]
  21. Piękne kwiaty jak i cały wieniec. [SIZE="1"]Nie dostałam nr. konta.[/SIZE]
  22. [quote name='anusia0409']Filodendron nie uciekłam. Nie prosiłam was o jakieś rady, tylko zapytałam do ilu lat mozna miec szczeniaczki zeby mojemu psu się nic nie stało. Pozatym wiem jakie to są koszty bo troche siedze na internecie i czytam. Pozatym poświęcam mojej suczce dużo czasu i sądze, ze jest szcześliwa. Jestem pewna że będzie jeszcze szczęśliwsza gdy nie będzie musiała się zajmować bandą małych wampirków :evil_lol:
  23. Mudik, tak. Już mogli mu te kłaczki z głowy wyciąć, a tak to niewiadomoco ma na głowie :evil_lol: Asia, możliwe że to jakiś schroniskowiec, bo chyba właściciel by nie doprowadził psa do takiego stanu :roll::crazyeye::crazyeye: Tez mi się skojarzyło z hamerykańcem :evil_lol: Szczerze to mi też tylko afgan się podoba.
×
×
  • Create New...